Pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' atgādina, ka vēl joprojām visu diennakti tiek nodrošinātas tehnikas vienības dežūras un atbildīgie darbinieki dežūru laikā regulāri apseko ielu stāvokli.

Saskaņā ar meteoroloģiskajiem datiem, šodien, 27. februārī ciklons lēnām no Baltijas jūras virzīsies uz austrumiem, šķērsojot Kurzemi. Debesis būs apmākušās, pa laikam gaidāmi nokrišņi - pārsvarā slapjš sniegs, sniegs. Teritorijas lielākajā daļā dominēs lēns vējš, bet stiprāks tas būs Kurzemes dienvidu daļā, kur rietumu, dienvidrietumu vējš pastiprināsies brāzmās līdz 14 m/s. Dienas laikā gaisa temperatūra paaugstināsies līdz 0…+4°.

Visu diennakti tiek nodrošinātas tehnikas vienības dežūras un atbildīgie darbinieki dežūru laikā veic intensīvu un apzinīgu darbu, regulāri apsekojot ielu stāvokli, lai nepieciešamības gadījumā uzsāktu ielu tīrīšanu un apstrādi ar pretslīdes materiālu.

Ielas tiek tīrītas un apstrādātas ar pretslīdes materiālu prioritārā secībā, saskaņā ar Ventspils pilsētas ielu sadalījumu ziemas uzturēšanas klasēs.

Lasi vēl

Komentāri (4)

 • -2
  ventspilnieks 36,7 27.02.2020, 12:17:02

  Nez, kapēc VLK būtu šeit jāatskaitās. Kam? Interneta troļļiem, jeb tādiem, kuriem mūžīgi slīd un nespējīgi izbraukt tilta apļus.
  Lielākā daļa būs pateicīgi ja šādā laikā nesālīs brauktuves, jo nav jēgas to darīt.

 • -1
  Tīģeris 28.02.2020, 08:29:43

  Pilnīgi piekrītu

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: