Tēma: Sniegs

 • Izraisa snigšanu un padara pilsētu tīrāku* 2

  Ceturtdienas rītā ventspilniekus pārsteidza intensīvā, bet reizē ļoti mierīgā snigšana, kas īsā laikā padarīja pilsētu baltu un, kā izrādās, arī tīru.

 • Vēja ātrums sasniedzies 33 metrus sekundē 0

  Šovakar vējš Ventspilī brāzmās sasniedzis ātrumu 33 metrus sekundē, turklāt gandrīz visu dienu turpinās arī snigšana, tāpēc pilsēta lūzuši daudzi koki, kas ne tikai aizšķērsoja ielas, bet arī uzkrita automašīnām.

 • Liepu ielai savs rekords 5

  Kā gan var iedomāties ziemu bez sniegavīra, it sevišķi, ja ģimenē aug mazi bērni? Liepu un Jūras ielas krustojumā garāmgājēju skatam paveras varen iespaidīga sniegavīra skulptūra, kura tapusi Ilmāra Brensonu ģimenes mājas pagalmā.

 • Aicina automašīnas nenovietot ielu malās 1

  Lai neapgrūtinātu ielu attīrīšanu no sniega, iedzīvotāji tiek aicināti nenovietot automašīnas ielu un ceļu malās, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Regulāri apseko ielu stāvokli 2

  Pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' atgādina, ka vēl joprojām visu diennakti tiek nodrošinātas tehnikas vienības dežūras un atbildīgie darbinieki dežūru laikā regulāri apseko ielu stāvokli.

 • Ziemas tehnika gatava sniega tīrīšanai 8

  Sākoties pamatīgam sniegputenim, šodien, 27. novembrī no plkst. 14 uzsākta Ventspils pilsētas ielu attīrīšana no sniega, nodarbinātas 4 ziemas dienesta vienības – 3 smagās automašīnas ar sniega lāpstām un tehniskās sāls kaisītājiem, kā arī 1 mehāniskā tīrīšanas traktorvienība uz veloceliņiem.

 • Šodien līdz jaunam sniegam slēdz slēpošanas kalnu 1

  No otrdienas, 13. marta, slēpošanas kalns “Lemberga hūte” laika apstākļu dēļ ir slēgts. Tuvākajā laikā atkal tiek prognozēti ziemīgi laika apstākļi, tādēļ, iespējams, ziemas sajūtas Lemberga hūtē vēl būs iespējams noķert.

 • Var saņemt pabalstu piegulošās teritorijas kopšanai 61

  Vientuļajiem pensionāriem un vientuļajām personām ar invaliditāti, kuri veselības stāvokļa dēļ nespēj paši kopt nekustamajam īpašumam piegulošo publiskā lietošanā esošo teritoriju, ir iespēja saņemt Ventspils pilsētas pašvaldības finansiālo atbalstu.

 • «Lemberga hūte» trešdien atsāks sezonu 0

  Slēpošanas kalnā Lemberga hūte kopš svētdienas notiek seguma sagatavošana ar sniega lielgabaliem un jau šonedēļ tas atsāks darbu. Prognozētais ilgāka sala periods ļaus atsākt aktivitātes slēpošanas kalnā un ragaviņu kalniņā jau trešdien.