Tēma: Sniegs

 • Regulāri apseko ielu stāvokli 4

  Pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' atgādina, ka vēl joprojām visu diennakti tiek nodrošinātas tehnikas vienības dežūras un atbildīgie darbinieki dežūru laikā regulāri apseko ielu stāvokli.

 • Ziemas tehnika gatava sniega tīrīšanai 8

  Sākoties pamatīgam sniegputenim, šodien, 27. novembrī no plkst. 14 uzsākta Ventspils pilsētas ielu attīrīšana no sniega, nodarbinātas 4 ziemas dienesta vienības – 3 smagās automašīnas ar sniega lāpstām un tehniskās sāls kaisītājiem, kā arī 1 mehāniskā tīrīšanas traktorvienība uz veloceliņiem.

 • Šodien līdz jaunam sniegam slēdz slēpošanas kalnu 1

  No otrdienas, 13. marta, slēpošanas kalns “Lemberga hūte” laika apstākļu dēļ ir slēgts. Tuvākajā laikā atkal tiek prognozēti ziemīgi laika apstākļi, tādēļ, iespējams, ziemas sajūtas Lemberga hūtē vēl būs iespējams noķert.

 • Var saņemt pabalstu piegulošās teritorijas kopšanai 61

  Vientuļajiem pensionāriem un vientuļajām personām ar invaliditāti, kuri veselības stāvokļa dēļ nespēj paši kopt nekustamajam īpašumam piegulošo publiskā lietošanā esošo teritoriju, ir iespēja saņemt Ventspils pilsētas pašvaldības finansiālo atbalstu.

 • «Lemberga hūte» trešdien atsāks sezonu 0

  Slēpošanas kalnā Lemberga hūte kopš svētdienas notiek seguma sagatavošana ar sniega lielgabaliem un jau šonedēļ tas atsāks darbu. Prognozētais ilgāka sala periods ļaus atsākt aktivitātes slēpošanas kalnā un ragaviņu kalniņā jau trešdien.