Tēma: Labiekārtošanas kombināts

 • Savākti teju 400 kilogrami bīstamo atkritumu 0

  Ventspilī aizvadīta pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' rīkotā bīstamo atkritumu savākšanas akcija. Pateicoties Ventspils iedzīvotāju iesaistei, akcijas laikā savākti nepilni 400 kilogrami bīstamo atkritumu, kas tālāk tiks nodoti drošai pārstrādei, un derīgais no jauna nonāks apritē.

 • Ziemas dienests atsāks diennakts dežūras 0

  Ņemot vērā sinoptiķu prognozes par laikapstākļiem tuvākajā nedēļā, pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” ziemas dienests pirmdienas, 27. marta, vakarā atsāks pagaidu ziemas dežūras diennakts režīmā.

 • Uzsākta ielu uzturēšana vasaras režīmā 1

  Iestājoties siltākam laikam, Ventspilī pēc ziemas uzsākta regulāra brauktuvju tīrīšana ar vakuuma slaucīšanas tehniku. Lai nodrošinātu kvalitātes prasības un tīrību, piemērotu laikapstākļu gadījumā mehanizēti brauktuves tiek tīrītas katru dienu. Vasaras režīmā atsākta arī veloceliņu ikdienas uzturēšana.

 • Varēs nodot bīstamos atkritumus 0

  Pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' šīs nedēļas nogalē rīkos sadzīvē radušos bīstamo atkritumu savākšanas akciju. Sestdien, 25. martā, akcija notiks Ventas kreisajā krastā (pilsētā), bet svētdien, 26. martā – Ventas labajā krastā (Pārventā).

 • Pilsētā turpinās intensīva ielu attīrīšana no sniega 0

  Ventspils Komunālā pārvalde informē, ka šodien turpināsies intensīvs darbs pie pilsētas ielu, pagalmu un stāvlaukumu attīrīšanas no sniega, jo 8. marta vakarā un šonakt lielais sniega putenis radīja vienus no sarežģītākajiem apstākļiem sniega tīrīšanai, aizputinot visas ielas, pagalmus, stāvlaukumus un ielu stāvvietu kabatas.

 • Aicina nodot nolietotās automašīnu riepas 1

  Pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' jau piekto gadu pēc kārtas īsteno videi draudzīgu akciju ''Nekrāj riepas!'', aicinot iedzīvotājus būt atbildīgiem un izmantot iespēju nolietotās automašīnu riepas bez maksas nodot šķiroto atkritumu savākšanas laukumos.

 • Izmaiņas atkritumu izvešanas grafikā 0

  Saistībā ar to, ka gada īsākajā mēnesī – februārī – ir 28 kalendārās dienas, pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' vērš klientu uzmanību, ka šomēnes ieviestas izmaiņas atkritumu izvešanas grafikā.

 • Atkritumu savākšanas akcijas 2023. gadā 0

  Pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' arī 2023. gadā organizēs vairākas atkritumu savākšanas akcijas, nodrošinot Ventspils iedzīvotājiem iespēju bez maksas atbrīvoties no mājsaimniecībās uzkrātiem bīstamajiem, lielgabarīta, makulatūras un stikla atkritumiem, kā arī no savu laiku nokalpojušām elektriskajām un elektroniskajām iekārtām.

 • Aicina šķirot kapu atkritumus 1

  Pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' daļā pilsētas kapsētu nodrošina iespēju šķirot atdusas vietu sakopšanas laikā radušos atkritumus. Sveces, vāzes, maisiņus un citus šāda veida atkritumus, kas nav dabiskas izcelsmes, ir jāievieto atsevišķā, speciāli kapu atkritumiem paredzētā, konteinerā.

 • Kempings saņem ''Traveller Review Award 2023'' atzinību 0

  Ventspils Piejūras kempings saņēmis ''Traveller Review Award 2023'' godalgu – viesi, kas rezervāciju veikuši starptautiskajā naktsmītņu rezervēšanas vietnē Booking.com, 2022. gadā Piejūras kempingu vidēji novērtējuši ar 9,1 no 10 zvaigznēm.

 • Var pieteikties rēķinu bezmaksas saņemšanai 5

  Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” atgādina, ka no šī gada janvāra ir paaugstināta piegādes pakalpojuma maksa rēķinu saņemšanai savā pastkastē, tāpēc, nodrošinot iespēju norēķinus par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu veikt izdevīgāk, klienti aicināti izmantot iespēju un pieteikties rēķinu bezmaksas saņemšanai elektroniski.

 • Bez maksas pieņem Ziemassvētku egles 1

  6. janvāris ir Zvaigznes diena, ar kuru saistās dažādi ticējumi un tradīcijas, tostarp šajā dienā pieņemts ar godu atvadīties no Ziemassvētku rotājumiem. Pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' piedāvā iespēju svētku eglītes bez maksas nodot šķiroto atkritumu savākšanas laukumos.

 • Pilsētu pārņēmis ledus 19

  20. decembra rītā Ventspilī strauji izveidojies spēcīgs apledojums. Pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' Ziemas dienests prioritārā secībā pakāpeniski veic visu pilsētas ielu apstrādi ar pretslīdes materiālu.

 • Sveiks zīmējumu konkursa uzvarētājus 0

  Svētdien, 18. decembrī, plkst. 11 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā ''Fantāzija'' notiks pasākums ģimenēm ar bērniem ''Minionu ziemas talka'', kura laikā tiks sveikti PSIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' rīkotā zīmējumu konkursa ''Dabas vērtība = mūžīga!?'' uzvarētāji.