Tēma: Labiekārtošanas kombināts

 • Ziemas dienests dežurē visu diennakti 1

  Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” ziemas dienests no ceturtdienas, 23. novembra, strādā diennakts dežūru režīmā, kas nozīmē, ka regulāri tiek apsekots ielu seguma stāvoklis un tehnikas vienības visu diennakti ir gatavībā uzsākt ielu ziemas uzturēšanas darbus.

 • Pretslīdes maisījums kastēs paredzēts sētniekiem ietvju kaisīšanai 5

  Ventspilī izvietotas kastes ar smilts un sāls maisījumu ietvju kaisīšanai slidenā laikā. Iedzīvotāji lūgti būt saprotošiem un ņemt vērā, ka pretslīdes kaisāmais materiāls kastēs ar pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” logotipu paredzēts tikai uzņēmuma sētnieku vajadzībām.

 • Turpmāk iegūsim siltumenerģiju no atkritumiem 12

  Ventspilī, Talsu ielā 69, līdzās pašvaldības uzņēmuma Ventspils siltums katlumājai, tiek pabeigta ne tikai pilsētai, bet arī visai Latvijai unikāla objekta – pirmās koģenerācijas stacijas – būvniecība, kurā tiks izmantots no apstrādātiem sadzīves atkritumiem iegūts kurināmais.

 • Varēs nodot stiklu 3

  Nedēļas nogalē Ventspilī notiks šajā gadā pēdējā atkritumu savākšanas akcija, un tajā ikvienam būs iespēja bez maksas nodot stikla atkritumus – pudeles, burkas un logu stiklu. Sestdien, 25. novembrī, stikla savākšanas akcija norisināsies Ventas kreisajā krastā (pilsētā), bet svētdien, 26. novembrī, – Ventas labajā krastā (Pārventā).

 • Savāktas vairāk nekā 12 tonnas tekstila 0

  Pateicoties Ventspils pilsētas un novada iedzīvotāju interesei šķirot tekstilu, pirmo nepilnu divu mēnešu laikā, kopš būtiski paplašinātas tekstilmateriālu šķirošanas iespējas, savāktas jau 12,3 tonnas šķirošanai derīgu tekstila izstrādājumu.

 • Koku stādīšanai izmanto jaunu tehnoloģiju 1

  Ostas ielā, kur posmā no Jāņa ielas līdz Dārzu ielai turpinās pārbūves darbi, līdztekus satiksmes infrastruktūras un komunikāciju atjaunošanai paredzēta arī jaunu dekoratīvo stādījumu ierīkošana. Šonedēļ pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” sāk koku stādīšanu, daļai no tiem ierīkojot speciālas pazemes konstrukcijas koku sakņu aizsardzībai.

 • Savākti 420 m3 lielgabarīta atkritumu 2

  Ventspilī abos pilsētas krastos noslēgusies pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” rīkotā rudens lielgabarīta atkritumu savākšanas akcija “Nodod tuvāk mājām!”, kuras laikā Ventspils iedzīvotāji nodeva kopsummā 420 m3 atkritumu.

 • Nolietotās autoriepas var nodot bez maksas 2

  Iestājoties aukstāka laika periodam, autovadītāji tiek aicināti savlaicīgi aprīkot automašīnu ar ziemas riepām un reizē arī neaizmirst par atbildīgu un videi labvēlīgu atbrīvošanos no vasaras riepām, kas nākošajā sezonā vairs nebūs derīgas.

 • Sākas zīmējumu konkurss skolēniem 2024. gada kalendāra izveidei 0

  Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” aicina Ventspils pilsētas un novada skolu audzēkņus piedalīties tradicionālajā gada nogales zīmējumu konkursā, kas šogad tiek veltīts tēmai “Ūdens krāsās!”. Radošāko darbu autoriem būs iespēja ne tikai laimēt vērtīgas balvas sev un savai klasei, bet arī redzēt savu zīmējumu jaunajā 2024. gada kalendārā.

 • Pārventā notiks lielgabarīta atkritumu savākšanas akcija 0

  Šīs nedēļas nogalē, 28. un 29. oktobrī, Pārventā notiks pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” rīkotā lielgabarīta atkritumu savākšanas akcija “Nodot tuvāk mājām!”, tādējādi iedzīvotājiem padarot ērtāku un pieejamāku lielgabarīta atkritumu apsaimniekošanu.

 • Ielu tīrīšanai iegādājas jaunu vissezonas komunālo tehniku 0

  Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” iegādājies jaunu daudzfunkcionālu smago kravas automašīnu, ko ziemas sezonā varēs izmantot Ventspils ielu attīrīšanai no sniega un apstrādei ar pretslīdes materiālu, savukārt vasaras sezonā – brauktuvju mehanizētai tīrīšanai.

 • Notiks rudens lielgabarīta atkritumu savākšanas akcija 0

  Turpmākās divas nedēļas nogales Ventspilī notiks pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” rīkotā lielgabarīta atkritumu savākšanas akcija “Nodod tuvāk mājām!” – šonedēļ, 21. un 22. oktobrī, akcija norisināsies pilsētā (Ventas kreisajā krastā), savukārt 28. un 29. oktobrī – Pārventā.

 • Arī novadā uzstādīti tekstila šķirošanas konteineri 0

  Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” sadarbībā ar AS “AJ Power Recycling” un SIA “3R” Ventspils novadā izvietojis piecus publiski pieejamus tekstila šķirošanas konteinerus.

 • Ventspils novada iedzīvotāji aicināti nodot elektroiekārtas 0

  Ja mājās iestāvējies vecais ledusskapis, saplīsusi mikroviļņu krāsns vai cita vairs nelietojama sadzīves tehnika, ir īstais brīdis no tā atbrīvoties – pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” pirmo reizi īpaši Ventspils novada iedzīvotājiem organizē elektrisko un elektronisko iekārtu atkritumu savākšanas akciju.