Tēma: Labiekārtošanas kombināts

 • Notiks lielgabarīta atkritumu savākšanas akcija 0

  Turpmākās divas nedēļas nogales Ventspilī notiks pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” rīkotā lielgabarīta atkritumu savākšanas akcija “Nodod tuvāk mājām!”. Šonedēļ, 20. un 21. aprīlī, akcija norisināsies Ventas kreisajā krastā (pilsētā), savukārt 27. un 28. aprīlī - Ventas labajā krastā (Pārventā).

 • Piedāvā iespējas dārza zaļo atkritumu apsaimniekošanai 0

  Sākoties aktīvākai dārza darbu sezonai, iedzīvotāji tiek aicināti izmantot pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” piedāvātos pakalpojumus zaru, lapu, zāles un citu dārza zaļo atkritumu ērtākai apsaimniekošanai.

 • Akcijā savākti 560 kilogrami bīstamo atkritumu 0

  Pagājušās nedēļas nogalē, 23. un 24. martā, Ventspilī aizvadīta pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' rīkotā sadzīvē radušos bīstamo atkritumu savākšanas akcija, kuras laikā savākti 560 kilogrami dažāda veida bīstamo atkritumu, kas tālāk tiks nodoti pārstrādei.

 • Notiks sadzīves bīstamo atkritumu savākšanas akcija 4

  Nedēļas nogalē notiks pašvaldības SIA „Ventspils labiekārtošanas kombināts” rīkotā sadzīvē radušos bīstamo atkritumu bezmaksas savākšanas akcija. Sestdien, 23. martā, akcija notiks Ventas kreisajā krastā (pilsētā), bet svētdien, 24. martā, – Ventas labajā krastā (Pārventā).

 • 2024. gadā plānotās atkritumu savākšanas akcijas 0

  Kā katru gadu, arī 2024. gadā notiks vairākas pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” organizētās atkritumu savākšanas akcijas, kas ir iespēja tuvāk savai dzīvesvietai bez maksas atbrīvoties no dažāda veida atkritumiem.

 • Paziņojums par sabiedrisko apspriešanu 0

  Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” ir iesniedzis pieteikumu B kategorijas piesārņojošās darbības atļaujas saņemšanai šķiroto atkritumu savākšanas laukumam Siguldas ielā 8A, kas aizstās atkritumu apsaimniekošanas atļaujas Nr. VE14AA0007 daļā par atkritumu savākšanu, uzglabāšanu, šķirošanu un pārkraušanu šķiroto atkritumu savākšanas laukumā Siguldas ielā 8 A.

 • Aicina piedalīties riepu nodošanas akcijā 2

  Sākoties auto riepu maiņas sezonai, pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” aicina no savu laiku nokalpojušām riepām atbrīvoties videi draudzīgā veidā.

 • Izmaiņas februāra atkritumu izvešanas grafikā 0

  Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” vērš klientu uzmanību, ka saistībā ar 29 kalendārā mēneša dienām februāra izskaņā ir ieviestas izmaiņas atkritumu izvešanas grafikā.

 • BIO atkritumu šķirošana ir veids, kā ietaupīt 15

  Viens no bioloģisko atkritumu šķirošanas būtiskiem ieguvumiem ir iespēja samazināt ikmēneša izmaksas par nešķirotu sadzīves atkritumu apsaimniekošanu un tādējādi – ietaupīt.

 • BIO atkritumu šķirošanas kārtība privātmāju iedzīvotājiem 27

  Privātmāju īpašniekiem bioloģisko atkritumu dalītas vākšanas sistēma paredz izvēles iespējas – noslēgt līgumu par bioloģisko atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu un tādējādi izmantot brūno BIO atkritumu konteineru, vai arī pašiem īstenot šo atkritumu kompostēšanu savā īpašumā.

 • Sākas bioloģisko atkritumu dalīta vākšana 14

  Visā Latvijā, tostarp arī Ventspilī, 2024. gadā tiek uzsākta bioloģisko atkritumu dalīta vākšana, kas nozīmē, ka papildus jau esošajiem atkritumu konteineriem pieejams vēl viens – brūns.

 • Ventspilī otrdien apmierinoši braukšanas apstākļi 0

  Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” ziemas dienests informē, ka līdz ar atkušņa iestāšanos Ventspilī braukšanas apstākļi pakāpeniski uzlabojas, taču, sekojot sinoptiķu pašreizējām prognozēm par laikapstākļiem turpmāk, autovadītāji aicināti ņemt vērā, ka nakts stundās un nedēļas turpinājumā - visu diennakti - uz brauktuvēm atkārtoti var veidoties apledojums.

 • Izveidots 2024. gada kalendārs ar skolēnu zīmējumiem 0

  Līdz ar jaunā gada sākumu tapis pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” kalendārs 2024. gadam, kam īpašu vērtību piešķirt tajā redzamie Ventspils pilsētas un novada bērnu un jauniešu zīmējumi.

 • Bez maksas var nodot Ziemassvētku eglītes 2

  Mežā nocirstām Ziemassvētku eglītēm mūžs ir pavisam īss. Lai novērstu to novietošanu pie sadzīves atkritumu konteineriem, nonākšanu atkritumu poligonā vai citviet pilsētvidē, pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” piedāvā iespēju svētku egles bez maksas nodot šķiroto atkritumu savākšanas laukumos Jēkaba ielā 47 un Siguldas ielā 8a.

 • Dinamika un izaicinājumi atkritumu apsaimniekošanā 7

  Par padarīto atkritumu apsaimniekošanas jomā šogad un par gaidāmo nākamajā gadā sarunā ar pašvaldības SIA Ventspils labiekārtošanas kombināts valdes priekšsēdētāju Gaiti Celmu un Sanitārās tīrīšanas iecirkņa vadītāja vietnieci Inesi Mičuli.