Tēma: Ielas

 • Dažas dienas satiksmei slēgs Rāvas ielas posmu 2

  Bruģa seguma maiņas dēļ Durbes ielas krustojumā ar Rāvas ielu, no 8. līdz 11. oktobrim plānots auto satiksmei slēgt Rāvas ielas posmu no Durbes līdz Apļa ielai. Darbu veikšanas laiks gan var mainīties atkarībā no laika apstākļiem.

 • Pabeigti Durbes ielas pārbūves darbi 8

  Pēc pārbūves darbiem šobrīd jau pilnībā atjaunota satiksme pa Durbes ielu, tomēr būvuzraugs konstatējis atsevišķas nepilnības, kas būvniekam vēl būs jānovērš.

 • Būs satiksmes ierobežojumi 0

  Laika posmā no 12. jūlija plkst. 7 no rīta līdz 14. jūlija plkst. 7 rītā, uz vairākām pilsētas ielām tiks slēgta autotransporta satiksme saistībā ar ekstrēmo sporta veidu festivāla “GGFEST” norisi.

 • Slēgs transporta kustību Pils ielā 0

  Lai īstenotu vienu no vecpilsētas projektiem no 1. jūlija līdz 15. jūlijam tiks slēgta transporta kustība Pils ielā, posmā no Jāņa ielas līdz Peldu un Sinagogas ielu krustojumam.

 • Satiksmes izmaiņas Durbes ielā 0

  No 19. līdz 22. jūnijam uz laiku būs slēgts Rāvas un Durbes ielas krustojums, tomēr pirms svētkiem krustojums tiks atvērts transporta kustībai. No 19. jūnija Durbes ielā posmā no Brīvības ielas līdz Rūpniecības ielai tiek atjaunota divvirzienu satiksmes kustība.

 • Aivars Lembergs atbild uz iedzīvotāju jautājumiem (VIDEO) 0

  Ventspils mērs Aivars Lembergs atbild uz iedzīvotāju jautājumiem par ventilācijas sistēmas izbūvi atlētikas zālē, jaunajiem apgaismojumiem uz gājēju pārejām, ūdens kvalitāti peldvietās, dzīvokļu pieejamību pilsētā un citiem jautājumiem.

 • Izbūvē jaunus LED apgaismojumus virs gājēju pārejām 18

  Šī gada sākumā tika apzinātas tās vietas pilsētā, kur nepieciešami jauni LED apgaismojumi virs gājēju pārejām, kas autovadītājiem diennakts tumšajā laikā ļaus savlaicīgi un labāk saskatīt gājējus. Tagad iesākta to izbūvēšana.

 • Atvērs vienvirziena satiksmi visā Durbes ielas garumā 0

  No 7. jūnija vakara vienvirziena satiksme pa remontējamo Durbes ielu tiks atvērta visā ielas garumā – no Zvaigžņu līdz Rūpniecības ielai. Būvdarbi Durbes ielā gan vēl turpināsies līdz jūlija vidum, tāpēc iedzīvotāji tiek aicināti sekot līdzi norādēm un būt uzmanīgiem.

 • Pilsētas ielās izbrauca iespaidīga izmēra mucas 0

  Otrdienas vakarā no SIA Ventspils Andren ražotnes Kustes dambī uz Noord Natie Ventspils Termināls piestātni nogādātas iespaidīgu izmēru mucas, bet viss proces aizņēma vairākas stundas.

 • Ierobežos satiksmi Vakara pastaigas laikā 0

  Vakara pastaigas pasākuma “Pēdas pilsētā” organizatori vērš autovadītāju uzmanību uz to, ka piektdien, 24. maijā Rātslaukumā, Vecpilsētas laukumā un Amatu mājas teritorijā tiks slēgta satiksme.

 • Rīgas ielā notiek būvdarbi 0

  Pašvaldības SIA „ŪDEKA” informē, ka Rīgas ielā posmā no Vasarnīcu ielas līdz Katoļu ielai notiek būvdarbi un to laikā šajā ielas posmā slēgta transporta satiksme.

 • Būs satiksmes ierobežojumi 1

  11. maijā Piedzīvojumu parkā notiks Ventspils vasaras tūrisma un velosezonas atklāšana, kuru tradicionāli ievadīs velobrauciens pa pilsētas ielām, tāpēc no plkst. 10 - 12 būs satiksmes ierobežojumi un ielu slēgšana, kā arī tiks ierobežota sabiedriskā transporta kustība pilsētā, tāpēc iespējama autobusu kavēšanās.