Tēma: Ielas

 • Medus ielā uzsākta lietus ūdens kanalizācijas tīklu izbūve 3

  Pateicoties Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes finansējumam, Medus ielā ir uzsākta tranšejas rakšana un cauruļu montāža, lai izbūvētu jaunu lietus ūdens kanalizācijas tīklu, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Tērauda un Medus ielā notiks būvdarbi 0

  Pilsētas dome pieņēma lēmumu izbūvēt brauktuvi un maģistrālo grāvi perspektīvā Tērauda ielas posmā, kā arī jaunu lietus ūdens kanalizācijas sistēmu Medus ielas posmā.

 • Uzsāk Šķērsu ielas 1A pārbūvi 0

  Šonedēļ ir uzsākti būvdarbi objektā ''Iekšpagalma seguma pārbūve Šķērsu ielā 1A pie daudzdzīvokļu mājas Siguldas ielā 14, Ventspilī, 1. kārta'', informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Tiek veikta jauna apgaismojuma izbūve 1

  Nolūkā uzlabot pilsētas apgaismojumu, lai nodrošinātu iedzīvotāju drošību diennakts tumšajā laikā, vairākās vietās pilsētā ir uzsākti jauna apgaismojuma izbūves darbi, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Uzsāk grantēto ielu greiderēšanu 0

  Tuvojoties pavasarim un apžūstot zemes klātnei, Ventspils pilsētas teritorijā ir uzsākti grants seguma ielu greiderēšanas darbi, lai nodrošinātu brauktuvei pareizu šķērsprofilu un likvidējot sīkās bedrītes, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Pilsētā uzsākta ielu tīrīšana 1

  Pagājušajā nedēļā pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' uzsāka ielu tīrīšanu ar vakuuma slaucīšanas tehniku. Lai nodrošinātu tīrību, mehanizēti brauktuvju uzkopšanas darbi noris katru dienu.

 • Autovadītājus mulsina barjera 4

  Vairāki autovadītāji vērsās Ventas Balss redakcijā ar jautājumu, vai novietotā barjera publiskajā autostāvvietā Jūras ielā 10 uzstādīta likumīgi.

 • Šogad būvniecībā uzstādīti jauni rekordi 3

  Tuvojoties gadumijai, pašvaldības iestāde Komunālā pārvalde atskatās uz nozīmīgākajiem šajā gadā paveiktajiem darbiem. Ar mērķi uzlabot pilsētas infrastruktūru Komunālā pārvalde strādā gan pie apjomīgiem un vērienīgiem objektiem, gan arī salīdzinoši mazākiem ilgtermiņa projektiem, kas tiek turpināti gadu no gada. Par to, kas padarīts šogad, stāsta iestādes direktors Andris Kausenieks.

 • Ielas ziemas sezonā tiek tīrītas noteiktā secībā 25

  Līdz ar snigšanas sākšanos, PSIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' Ziemas dienests uzsācis ielu un ietvju tīrīšanu, kā arī to apstrādi ar pretslīdes materiālu. Primāri tiek notīrītas A un B klases ielas, kurās ir liela satiksmes intensitāte un kursē sabiedriskais transports.

 • Noslēgušies pārbūves darbi Pērkoņu ielā 0

  Noslēgušies būvdarbi objektā ''Pērkoņu ielas pārbūve posmā no Zvaigžņu ielas līdz iebrauktuvei uz pansionātu ''Selga'', Ventspilī.'', informē p.i. ''Komunālā pārvalde''.

 • Būs satiksmes ierobežojumi svētku laikā 0

  Ventspils Pilsētas svētku notikumi plānoti līdz 8. augustam ar galvenajiem pasākumiem 7. augustā, tādēļ vairākās vietās pilsētā transporta kustībai būs slēgtas ielas.

 • Ventspils brīvostas pārvalde atjauno Kaiju un Plosta ielu 2

  Jau pilnā sparā rit Kaiju ielas pārbūve Pārventā, bet šonedēļ sākušies arī pievedceļa atjaunošanas darbi Plosta ielā. Abu ielu pārbūve norit pēc Ventspils brīvostas pārvaldes pasūtījuma.