Ventspils Augstskolā pulcējās spēļu izstrādes industrijas entuziasti un interesenti, lai piedalītos pasākumā ''Ventspils #TechUp'' par spēļu izstrādi un spēļu industrijas aktualitātēm. Pasākuma ietvaros nozares pārstāvji dalījās ar savu darba pieredzi industrijā.

Pasākumu atklāja SIA ''GameDev'' un Digitālais centra pārstāve Laura Vilsone, kas pastāstīja par gūtajām atziņām spēļu izstrādes industrijā, komunikāciju ar klientiem, kā arī pieredzi, veidojot grafisko dizainu un animācijas. Tāpat speciāliste akcentēja, kas būtu jāņem vērā, veidojot karjeru spēļu izstrādes industrijā.

SIA ''Azeron'' pārstāvis Imants Daigins iepazīstināja klātesošos ar uzņēmuma izgudrojumu - inovatīvu videospēļu kontrolieri, kas tiek ražots tepat Ventspilī, bet popularitāti guvis visā pasaulē. ''Azeron'' pārstāvis atklāja, ka produkts tiek eksportēts galvenokārt uz ASV, Austrāliju, Āziju un Rietumeiropas valstīm. Pasākuma dalībniekiem bija iespēja arī izmēģināt kontrolieri un redzēt kā tas tiek izmantots spēles laikā.

Pasākuma izskaņā Ventspils Augsto tehnoloģiju parka pārstāve Aleksandra Serebrjakova, Digitālā centra speciālisti Gundars Bergmanis - Korāts un Laura Vilsone pastāstīja par projekta ''Baltijas spēļu izstrādes industrija - Stiprinot reģionālo attīstību'' ietvaros paveikto un plānotajiem darbiem.

Lasi vēl

Komentāri (2)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: