Šīs nedēļas nogalē, 18.un 19. jūnijā, Ventspils Piedzīvojumu parkā notiks 13. starptautiskais petankas turnīrs ''Ventspils 2022'' –  tradicionāli nozīmīgākās sezonas sacensības petankā Ventspilī.

Sacensības sestdien notiks trijnieku komandām, bet svētdien sacentīsies dubultspēļu pāri.

Šogad dalību turnīrā apstiprinājušas 20 trijnieku komandas ar spēlētājiem no četrām valstīm - Francijas, Lietuvas, Polijas, kā arī komandas no Latvijas. Mājinieki - Ventspils kērlinga kluba spēlētāji būs pārstāvēti sešās trijnieku komandās un četros dubultspēļu pāros. Turnīrā startēs arī pagājušā gada Ventspils kausa ieguvēji trijnieku komandām - komanda ''Nyons'', kurā spēlē Francijas spēlētājs Patriks Audiarns un Ventspils kērlinga kluba spēlētājas Agita Puriņa un Inga Apmane. Jāatzīmē, ka pieredzējušais Francijas spēlētājs ir iecienījis Ventspils turnīru, un pirms turnīra - ceturtdien interesentiem pasniegs meistarklasi petankā.

Turnīra atklāšana notiks sestdien, 18. jūnjā, plkst. 9.30. Trijnieku sacensības sestdien ilgs aptuveni līdz plkst. 18, bet dubultspēles svētdien noslēgsies ap plkst.16.30.

Visi interesenti tiek aicināti bez maksas vērot turnīra spēles Ventspils Piedzīvojumu parkā.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: