Aizvadīta Ventspils pilsētas basketbola čempionāta finālu diena, kurā spēlē par pirmo vietu Baltijas Ekspresis ar 107:69 (24:22, 36:14, 25:26, 22:7) pārspēja Ventspils Tehnikumu, bet par 3. vietu Anzāģe/Pope pagarinājumā ar 71:68 (11:10, 16:20, 18:15, 18:18, 8:5) pārspēja Brīvostas pārvaldi.

Apbalvošanas pasākumā piedalījās Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja 1. vietnieks sadarbības jautājumos Guntis Blumbergs un Basketbola kluba ''Ventspils'' valdes priekšsēdētājs Uldis Boitmanis.

Finālspēlē Baltijas Ekspresim Roberts Prūsis guva 27 punktus un izcīnīja 11 atlecošās bumbas, bet 24 punkti Robertam Smildzējam 24 punkti. Ventspils Tehnikumam 22 punktus guva Kārlis Bērziņš, bet 14 punkti Ralfam Lācim.

Spēlē par 3. vietu Anzāģe/Pope komandai Jānis Zemels guva 30 punktus, bet Andis Zariņš guva 24 punktus un izcīnīja 24 atlecošās bumbas.  Brīvostai pa 14 punktiem guva Edgars Borherts un Ričards Cars, kuram arī 18 atlecošās bumbas.

Par finālspēles vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Roberts Prūsis.

Regulārās sezonas simboliskajā pieciniekā tika iekļauti Kārlis Bērziņš (Ventspils Tehnikums), Jurģis Ozols (Anzāģe/Pope), Agris Stankevics (Brīvostas pārvalde), Roberts Smildzējs (Baltijas Ekspresis) un Klāvs Šilbergs (Baltijas Ekspresis).

Šajā sezonā čempionātā startēja sešas komandas – Anzāģe/Pope, Baltijas Ekspresis, Brīvostas pārvalde, FunFace TV, Niedras un Ventspils Tehnikums.