Tēma: Petanka

 • Blumbergs un Padrevics izcīna Latvijas čempiona titulu 0

  Ventspils Piedzīvojumu parkā ar Raido Blumberga un Andra Padrevica uzvaru noslēdzās Latvijas čempionāts petankā vīriešu dubultspēlēs. Čempionātā sacentās 13 komandas no astoņiem klubiem.

 • Ventspilnieki izcīna Latvijas klubu kausu petankā 0

  Pagājušās nedēļas nogalē Upesciema stadionā ar Ventspils kērlinga kluba komandas uzvaru noslēdzās ikgadējā Latvijas klubu kausa izcīņa petankā. Ventspilnieku rindās cīnījās Agita Puriņa, Eva Martinsone, Inga Apmane, Kristīne Vilka, Raido Blumbergs, Nauris Bogdanovičs un Andris Padrevics.

 • Noslēgusies Ventspils kausu izcīņa petankā 0

  Pagājušās nedēļas nogalē, Ventspils Piedzīvojumu parka jaunajos laukumos notika starptautisks petankas turnīrs “Ventspils 2023”. Turnīrs norisinājās jau četrpadsmito reizi un ir izveidojies par vienu no nozīmīgākajām sezonas sacensībām petankā Ventspilī.

 • Notiks Ventspils kausu izcīņa petankā 0

  Šīs nedēļas nogalē – 1. un 2. jūlijā notiks starptautiskais petankas turnīrs „Ventspils 2023” - jau četrpadsmito vasaru Ventspils Piedzīvojumu parkā petankisti cīnīsies par Ventspils kausiem.

 • Ventspilniecēm komandu sacensībās pirmais zelts 0

  Pagājušās nedēļas nogalē, Upesciema petankas laukumos notika Latvijas čempionāts petankā sieviešu un vīriešu komandām. Ventspils kērlinga klubs tika pārstāvēts ar diviem sieviešu un vienu vīru trijniekiem. Sestdien tika noskaidrotas četras labākās komandas, kas svētdien turpināja cīņu par uzvaru čempionātā.

 • Ventspilnieces aizņem visu goda pjedestālu 0

  Upesciema petankas laukumos notika Latvijas čempionāts sieviešu vienspēlēs, kur sacentās 25 dalībnieces no sešiem Latvijas sporta klubiem, tostarp no Ventspils kērlinga kluba.

 • Blumbergs tiek pie vēl vienas medaļas 0

  Ventspils Piedzīvojumu parka petankas laukumos ar vienspēļu finālspēli ir noslēdzies Ventspils pilsētas 11. atklātais čempionāts petankā. Visas sezonas garumā čempionātā vienotā sieviešu un vīriešu konkurencē Ventspils petankisti sacentās četrās spēles disciplīnās – dubultspēlēs, trijnieku komandu sacensībās, precizitātes metienos jeb TIR un vienspēlēs.

 • Blumbergs kļūst par trīskārtēju Latvijas čempionu vīriešu vienspēlēs petankā 0

  Upesciema stadiona petankas laukumos notika Latvijas čempionāts vīriešu vienspēlēs, kur čempionāta A līgas 32 dalībnieku konkurencē startēja divi Ventspils kērlinga kluba pārstāvji –  divkārtējais Latvijas čempions Raido Blumbergs un pagājušā gada vicečempions vienspēļu disciplīnā Andris Padrevics. 

 • Petankisti izcīna medaļas vienspēlēs un jauktajās dubultspēlēs 0

  Eiropas čempionātā petankā vienspēlēs, dubultspēlēs un jauktajās dubultspēlēs, kas pagājušajā nedēļā notika Hercogenbošā, Nīderlandē labus rezultātus sasniegusi Latvijas izlase, kuras sastāvā startēja Ventspils kērlinga kluba petankisti Raido Blumbergs, Andris Padrevics un Ērģemes kluba spēlētājas Lelde Stūre un Jekaterina Soika.