Tēma: Piedzīvojumu parks

 • Sestdien atklās rodeļu trasi 14

  Sestdien, 10. jūnijā, plkst. 11 Ventspils Piedzīvojumu parkā tiks atklāta Baltijā lielākā rodeļu trase - Ventspils rodelis. Atklāšanas pasākumā apmeklētājus izklaidēs muzikālā grupa ''Laika upe'', cirka mākslinieki, kā arī gaidāmi citi patīkami pārsteigumi.

 • Nodota ekspluatācijā Eiropas mēroga rodeļu trase 9

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Ventspils Komunālā pārvalde” ir gandarīta paziņot, ka šodien, 1. jūnijā, Ventspils Piedzīvojumu parkā veiksmīgi nodota ekspluatācijā Eiropas mēroga vissezonas rodeļu trase.

 • Piedzīvojumu parks attīstās 0

  Ventspils Piedzīvojumu parkā izbūvētā rodeļu trase ienesusi ne vien jaunus vaibstus slēpošanas kalna Lemberga hūte ainavā, bet arī vairākas izmaiņas Piedzīvojumu parka plānojumā kalna pakājē – uzbūvēta rodeļu trases servisa ēka un jauns sanitārais mezgls, bet vairāki spēļu laukumi un atrakcijas turpmāk atradīsies citā vietā.

 • Atklāta Ventspils velosezona 1

  Ventspils Piedzīvojumu parkā un pa pilsētas ielām, 1200 lieli un mazi velobraucēji piedalījās Ventspils vasaras tūrisma un velosezonas sezonas atklāšanas velobraucienā, kura moto šogad bija ''Velodancis''.

 • Tuvojas vasaras tūrisma un velosezonas atklāšana 0

  Sestdien, 6. maijā plkst. 11 Piedzīvojumu parkā jau tradicionāli ar krāšņu velobraucienu tiks atklāta Ventspils vasaras tūrisma un velo sezona. Latvijā šīs gads tiek aizvadīts Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku zīmē, tāpēc velobraucienam izvēlēts atbilstošs moto ''Velodancis''.

 • Atsākta Rodeļu trases būvniecība 5

  Pēc ziemas tehnoloģiskā pārtraukuma Ventspils slēpošanas kalnā ''Lemberga hūte'' ir atsākti Rodeļu trases būvniecības darbi, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Piegādātas kamanas rodeļu trasei 0

  Ventspils slēpošanas kalnā ''Lemberga Hūte'' piegādātas viedās kamanas no ražotnes Vācijā, topošajai Baltijas mēroga rodeļu trasei. Kalnā ir vērojams teicams progress rodeļu trases būvniecībā. Vien 6. septembrī tika piegādātas rodeļu trases konstrukcijas no ražotāja rūpnīcas Vācijā, un jau šonedēļ trases konstrukciju uzstādīšana ir noslēguma stadijā.

 • Ūdens piedzīvojumu parkā noslēgušies remontdarbi 0

  Pēc neilgas remontdarbu pauzes kopš šīs nedēļas apmeklētājiem atkal atvērta Ūdens piedzīvojumu parka ūdens atrakciju un SPA zona, kur drēgnās rudens dienās var ne tikai sasildīties pirtīs, bet arī gūt adrenalīna devu ūdens izklaidēs.

 • Rodeļu trasē atzīmēs Spāru svētkus 0

  Ceturtdien, 29. septembrī, plkst. 14 tiks atzīmēti Spāru svētki 248,6 m2 servisa ēkai rodeļu trasē slēpošanas kalnā ''Lemberga Hūte'', informē Ventspils Komunālā pārvalde. Spāru svētku pasākumā piedalīsies Ventspils valstspilsētas domes vadība, izsakot pateicību būvniekiem par paveikto darbu.

 • Olimpiskajā centrā aizvadīta karsta vasara 0

  Olimpiskā centra Ventspils bāzēs noslēgusies vasaras sezona, kas beidzot bija tiešām karsta, turklāt ne tikai laika apstākļu, bet arī pasākumu un – jo sevišķi – apmeklētāju ziņā.

 • Uzsāk rodeļu trases montāžu 2

  Ventspils slēpošanas kalnā ''Lemberga Hūte'' ir piegādātas rodeļu trases konstrukcijas no ražotnes Vācijā, lai tuvākajās dienās uzsāktu trases montāžu, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Nūjotāji piedalās treniņnodarbībās un gatavojas festivālam 1

  Jau 13. augustā Ventspilī notiks 13. Vislatvijas nūjošanas festivāls un gatavojoties festivālam, Ventspils Maratona klubs treneru Andra Valerta un Aivas Rupeikas vadībā organizē treniņus visiem sagatavotības līmeņiem, kurā iesācēji var iemācīties pareizu nūjošanas tehniku, bet pieredzējušākie – kā trenēt nūjošanas ātrumu un izturību.

 • Gatavojoties nūjošanas festivālam, notiks treniņi 1

  Kā jau ierasts, nedēļu pēc Ventspils pilsētas svētkiem, 13. augustā Piedzīvojumu parkā un pa pilsētas ielām jau 13. reizi notiks Vislatvijas nūjošanas festivāls. Visiem interesentiem ir lieliska iespēja piedalīties trīs treniņos visiem sagatavotības līmeņiem.