Tēma: Piedzīvojumu parks

 • Piedzīvojumu parks noslēgs sezonu 1

  Svētdien, 11. oktobrī, Piedzīvojumu parks noslēgs vasaras sezonu. Šogad valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ, Piedzīvojumu parka vasaras sezona sākās vēlāk kā ierasts, tas apmeklētājiem tik atvērts 15. jūnijā.

 • Zelta rudens arī Olimpiskajā centrā 0

  Siltās rudens dienas ir kā radītas kopīgiem piedzīvojumiem ar klasi vai lielākā draugu pulkā, tāpēc Olimpiskais centrs Ventspils savos aktīvās atpūtas objektos – Piedzīvojumu parkā, Ūdens piedzīvojumu parkā un Ledus halles slidotavā sagatavojis īpašu piedāvājumu tieši skolēniem.

 • Aizvadīts 11. Vislatvijas nūjošanas festivāls 1

  Nedēļas nogalē Ventspils Piedzīvojumu parkā un pa pilsētas ielām aizvadīts Vislatvijas 11. nūjošanas festivāls, kurā piedalījās 200 dalībnieki. Nūjotājiem bija iespēja piedalīties 5,3km vai 10,6km distancēs.

 • Nedēļas nogalē būs satiksmes ierobežojumi 4

  8. augustā plkst. 11 no Piedzīvojumu parka pa Ventspils pilsētas ielām tiks dots starts Vislatvijas 11. nūjošanas festivālam Ventspilī, tādēļ būs slēgta autotransporta satiksme un paredzētas izmaiņas visos pilsētas autobusu maršrutos un iespējama autobusu kavēšanās.

 • Piedzīvojumu parkā varēs apgūt nūjošanas tehniku 0

  Sestdien, 8. augustā plkst. 11, Piedzīvojumu parkā un pa pilsētas ielām tiks dots starts jau 11. Vislatvijas nūjošanas festivālam Ventspilī, kura mērķis ir ne tikai sekmēt veselīgu dzīvesveidu, bet arī rosināt cilvēkus ikdienā nodarboties ar sporta aktivitātēm.

 • Cīnīsies par Ventspils kausu petankā 0

  Šīs nedēļas nogalē, 25. un 26. jūlijā, Piedzīvojumu parkā notiks starptautiskais petankas turnīrs ''Ventspils 2020'' - nozīmīgākās sezonas sacensības petankā Ventspilī notiks jau vienpadsmito reizi.

 • Notiks Vislatvijas 11. nūjošanas festivāls 9

  Sestdien, 8. augustā ar kopējo startu plkst. 11 notiks Vislatvijas nūjošanas festivāls, kurā aktīvā dzīvesveida piekritēji jau 11. reizi pulcēsies Ventspilī. Tajā aicināts piedalīties ikviens.

 • Vasara sākusies pa īstam! 0

  Vasara beidzot oficiāli sākusies arī Olimpiskā centra Ventspils sporta un aktīvās atpūtas objektos, kas līdz ar drošības pasākumu mīkstināšanu un ārkārtējā stāvokļa atcelšanu gatavi atkal uzņemt apmeklētājus.

 • Arī šogad būvēs, uzlabos un modernizēs 0

  Olimpiskajā centrā Ventspils šogad plānots realizēt investīciju programmu, kas paredzēta dažādiem projektiem, lai uzlabotu ne vien apstākļus sporta un atpūtas bāzēs, bet arī to pieejamību.

 • Aicina palīdzēt mazajai Sanijai 0

  Jau trešo gadu biedrība Matisons Runner’s Club pirms Ziemassvētkiem rīko skrējienu, lai vāktu ziedojumus kādam īpašam bērniņam, kā arī popularizētu veselīgu dzīvesveidu. Šogad labdarības akcijā Atbalsts Sanijai kopīgiem spēkiem tiks vākti līdzekļi īpaša pozicionēšanas autosēdeklīša iegādei.

 • Piedzīvojumu parkā noslēgusies sezona 0

  Sākot no 14. oktobra, Piedzīvojumu parks ir slēgts līdz ziemas sezonas uzsākšanai. Šogad Piedzīvojumu parks sezonu uzsāka 11. maijā, un šī gada vasaras sezona Piedzīvojumu parkā aizvadīta veiksmīgi.

 • Piedzīvojumu parks vilina arī rudenī 0

  Lai gan klāt rudens un aktīvākā izklaižu sezona Piedzīvojumu parkā ir garām, tajā joprojām pieejamas visas atrakcijas, turklāt īpašs piedāvājums sagatavots skolēniem.