Tēma: Piedzīvojumu parks

 • Aicina palīdzēt mazajai Sanijai 0

  Jau trešo gadu biedrība Matisons Runner’s Club pirms Ziemassvētkiem rīko skrējienu, lai vāktu ziedojumus kādam īpašam bērniņam, kā arī popularizētu veselīgu dzīvesveidu. Šogad labdarības akcijā Atbalsts Sanijai kopīgiem spēkiem tiks vākti līdzekļi īpaša pozicionēšanas autosēdeklīša iegādei.

 • Piedzīvojumu parkā noslēgusies sezona 0

  Sākot no 14. oktobra, Piedzīvojumu parks ir slēgts līdz ziemas sezonas uzsākšanai. Šogad Piedzīvojumu parks sezonu uzsāka 11. maijā, un šī gada vasaras sezona Piedzīvojumu parkā aizvadīta veiksmīgi.

 • Piedzīvojumu parks vilina arī rudenī 0

  Lai gan klāt rudens un aktīvākā izklaižu sezona Piedzīvojumu parkā ir garām, tajā joprojām pieejamas visas atrakcijas, turklāt īpašs piedāvājums sagatavots skolēniem.

 • Kopīgos treniņos aicina sagatavoties nūjošanas festivālam 1

  Lai labāk sagatavotos Vislatvijas nūjošanas festivālam Ventspilī, kas notiks 10. augustā, plkst. 11, notiks divi bezmaksas koptreniņi, sertificētu nūjošanas treneru Lindas Eizenbārdes un Lindas Andrusas vadībā.

 • Petankas turnīrā ventspilnieki izcīna sudrabu 0

  Noslēdzies 10. starptautiskais petankas turnīrs "Ventspils 2019”, kas notika Piedzīvojumu parkā. Šogad par kausu cīnījās 21 tripletu komanda ar dalībniekiem no septiņām valstīm - Baltkrievijas, Francijas, Igaunijas, Krievijas, Lietuvas, Slovākijas, kā arī komandas no Latvijas.

 • Notiks Vislatvijas nūjošanas festivāls 7

  Sestdien, 10.augustā plkst. 11 tiks dots starts nu jau desmitajam Vislatvijas nūjošanas festivālam. Ņemot vērā apaļo jubileju, organizatori aicina Nūjošanas festivāla dalībniekus tērpties svinīgi, krāsaini – kā jau uz dzimšanas dienas ballīti ar devīzi “Dzimšanas dienas ziedu klēpis.”

 • Noskriets 10. Piedzīvojuma parka maratons 0

  Jau desmito gadu pēc kārtas, Ventspilī notika - Ventspils Piedzīvojumu parka maratons. Ventspils ir trešā Latvijas pilsēta, aiz Rīgas un Valmieras, kurās tiek organizēts maratons. Sacensībās piedalījās 2000 dalībnieki no 10 valstīm.

 • Notiks Ventspils Piedzīvojumu parka maratons 12

  Šogad jau desmito gadu pēc kārtas notiks - Ventspils Piedzīvojumu parka maratons. Ventspils ir trešā Latvijas pilsēta, aiz Rīgas un Valmieras, kurās tiek organizēts maratons.

 • Jauna servisa ēka, sacensības un medaļas 0

  Apmēram pēc šāda scenārija aizvadītās nedēļas nogalē risinājās notikumi Piedzīvojumu parka BMX trasē, kur vispirms tika atklāta jaunā servisa ēka, bet pēc arī aizvadīts Latvijas čempionāta posms un Ventspils kausa izcīņa.

 • Būs satiksmes ierobežojumi 1

  11. maijā Piedzīvojumu parkā notiks Ventspils vasaras tūrisma un velosezonas atklāšana, kuru tradicionāli ievadīs velobrauciens pa pilsētas ielām, tāpēc no plkst. 10 - 12 būs satiksmes ierobežojumi un ielu slēgšana, kā arī tiks ierobežota sabiedriskā transporta kustība pilsētā, tāpēc iespējama autobusu kavēšanās.

 • Atklās 2019. gada tūrisma sezonu 18

  Sestdien, 11. maijā, Piedzīvojumu parkā notiks tūrisma un velosezonas atklāšana ar velobraucienu “Taureņu veloorķestris”.

 • Būs daļēji ierobežota transporta kustība 1

  21. aprīlī Piedzīvojumu parkā un tā apkārtnē notiks MTB kalnu riteņbraukšanas maratons, kurā piedalīsies 800 dalībnieki no visas Latvijas.