Liepājas Olimpiskā centra manēžā notika Latvijas U-16 čempionāts vieglatlētikā telpās meitenēm un puišiem, kurā sekmīgi startēja gan sporta skolas Spars, gan Ventspils novada sporta skolas jaunie sportisti.

Latvijas čempionātā Liepājā piedalījās pieci sporta skolas ''Spars'' sportisti treneru Jura Petroviča, Andra Kronberga, Sergeja Paipala-Šulca un Arta Šulca vadībā. Par Latvijas čempioni trīssoļlēkšanā ar sezonas labāko rezultātu 11,74 metri U-16 vecuma grupā kļuva Brenda Džiliana Apsīte, bet Marta Frēliha ar jaunu personisko rekordu 60m/barjeskrējienā 9,22 sekundes izcīnīja 3. vietu (attēlā medaļnieces ar treneri Andri Kronbergu).

Pārējās Spara sportistu izcīnītās vietas:
Brenda Džiliana Apsīte 16. vieta tāllēkšanā 4,70m;
Marta Frēliha 15. vieta tāllēkšanā 4,80m;
Mikus Irbe 5. vieta 60m skriešanā 7,63 sek.;
Mikus Irbe 16. vieta tāllēkšanā 3,79m;
Aleksandra Rassa 13. vieta trīssoļlēkšanā 9,90m;
Lība Aleksandra Vītola 21. vieta 800m skriešanā 2:50,90.

Ventspils novada sporta skolas treneri Dainis Lodiņš, Aivars Čaklis, Kaspars Gulbis un Reinis Ziemelis uz Liepāju aizveda sešus jaunos vieglatlētus. Ralfs Dukāts ar jauniem personiskajiem rekordiem kļuva par čempions 60 m (7,43 sek.) skrējienā un izcīnīja sudrabu 200 metros (24,14 sek.). Savukārt tāllēkšanā sudrabs Eduardam Strelkovam (6,00 m).