Tēma: Vieglatlētika

 • Vieglatlēti gūst panākumus Latvijas čempionātā telpās 0

  Aizvadītajā nedēļas nogalē Kuldīgā notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā telpās, kurā ar labiem rezultātiem startēja Ventspils olimpiskās vienības atlēti Lauma Grīva, Māra Grīva, Jānis Leitis, Mareks Ārents, Ildze Bortaščenoka un Laura Ikauniece, kā arī citi mūsu puses sportisti.

 • Latvijas čempionātā medaļas un personīgie rekordi 1

  Latvijas čempionātā vieglatlētikā U18 un U20 vecuma grupās sekmīgi startējuši arī mūsu puses jaunie vieglatlēti, tiekot gan pie personīgajiem rekordiem, gan dažāda kaluma medaļām.

 • Celam arī pasaules mēroga atzinība 0

  Pasaules veterānu asociācija ir paziņojusi 2018. gada laureātus visās nominācijās un pie kārtējās atzinības ticis arī ventspilnieks Valdis Cela, kurš pirms tam sumināts arī Latvijas un Eiropas mērogā.

 • Medaļas pirmajā Latvijas čempionātā 0

  Ziemas sezonas medaļu dalīšana vieglatlētikā tika iesākta ar Latvijas čempionātu U14 vecuma grupā, kurā startēja arī mūsu pilsētas un novada jaunie sportisti, tiekot pie medaļām un labojot personīgos rekordus.

 • M. Grīva sasniedz sezonas rekordu 0

  Aizvadītas vairākas starptautiskās sacensības vieglatlētikā telpās, kurās ar labiem rezultātiem startēja Ventspils olimpiskās vienības sportisti Māra Grīva, Ildze Bortaščenoka, Mareks Ārents un Jānis Leitis.

 • Smolonskim un Grīvai uzvaras 0

  Soļotājs Ruslans Smolonskis kļuvis par Latvijas čempionu soļošanā telpās, bet Māra Grīva tikusi pie jau kārtējās šis ziemas sezonas uzvaras tāllēkšanā.

 • Vieglatlētikas gada balvas saņem arī ventspilnieki 7

  VEF Kultūras pilī Rīgā norisinājās Gada balvas vieglatlētikā 2018 balvu pasniegšanas ceremonija, kurā tika sumināti arī ventspilnieki un Ventspils Olimpiskās vienības pārstāvji.

 • M. Grīva labo telpu rekordu un uzvar Kuldīgā 0

  9. Katrīnas kausa izcīņā Kuldīgas vieglatlētikas manēžā Latvijas sportisti tika pie uzvarām sešās disciplīnās, un vienu no tām izcīnīja ventspilniece – Māra Grīva ar sezonas labāko rezultātu uzvarēja tāllēkšanā.

 • Vieglatlētikas senioriem atkal apbalvojumi 7

  Ventspils vieglatlētikas seniori turpina saņemt apbalvojumus par pagājušās sezonas sasniegumiem, šoreiz – par rezultātiem atsevišķās disciplīnās.

 • FK «Ventspils» pievienojas Ingars Stuglis 0

  FK Ventspils futbolisti turpina gatavošanos jaunajai sezonai, kurā komandas rindās spēlē arī 22 gadu vecais Latvijas pussargs Ingars Sarmis Stuglis, par kura pievienošanos komandas paziņoja šonedēļ.

 • Cela tiek atzīts par Eiropas labāko senioru vieglatlētu 1

  Eiropas Vieglatlētikas veterānu asociācija paziņojusi 2018. gada labākos vieglatlētus un vīriešu konkurencē par balvas ieguvēju kļuvis ventspilnieks Valdis Cela, kurš iepriekšējā gadā kļuva par četrkārtēju Eiropas un trīskārtēju par pasaules vieglatlētikas senioru čempionu.

 • Latvijas Olimpiskajā vienībā iekļauti 15 Ventspils sportisti 0

  Latvijas Olimpiskās vienības dalībnieku sapulce ir izvērtējusi vasaras sporta veidu sportistu rezultātus un nosaukusi Latvijas Olimpiskās vienības sastāvus 2019. gadam, iekļaujot 98 sportistus 17 dažādos sporta veidos. Ar atsevišķu LOV valdes lēmumu papildus uz individuāliem nosacījumiem tika iekļauti vēl 16 sportisti.

 • Cela atzīts par Latvijas labāko sporta senioru 2

  Rīgā notika Latvijas sporta veterānu-senioru savienības sezonas noslēguma pasākums, kurā arī apbalvoja aizvadītā gada labākos un par Latvijas labāko sporta senioru tika atzīts ventspilnieks Valdis Cela.