Tēma: Vieglatlētika

 • Sopovu iekļauj Latvijas izlasē 0

  Latvijas Vieglatlētikas savienība nosaukusi dalībnieku sastāvu, kas 19. un 20. jūnijā Bulgārijas pilsētā Stara Zagorā startēs Eiropas komandu čempionāta 2. līgas sacensībās. Komandas sastāvā iekļauta Augstas klases sportistu sagatavošanas centra un sporta skolas Spars vieglatlēte Darja Sopova.

 • "Ventspils šķēpi" – iespēja tikt pie olimpiskās ceļazīmes 1

  Sestdien Olimpiskā centra Ventspils stadionā notiks tradicionālās Olimpiskā čempiona Daiņa Kūlas starptautiskās sacensības Ventspils šķēpi, kas sportistiem būs iespēja ne tikai tikt pie naudas balvām, bet arī izpildīt olimpisko normatīvu.

 • Vieglatlētiem panākumi sacensībās 0

  Lietuvā un Igaunijā aizvadītas vairākas sacensības vieglatlētikā, kurās ar labiem rezultātiem startēja Ventspils olimpiskās vienības sportisti.

 • Lasmane uzvar Austrumkrasta finālsacensībās 4

  Sporta skolas ''Spars'' un Ventspils Olimpiskās vienības sportiste Rūta Kate Lasmane, kura šobrīd studē ASV Floridas Štata universitātē, veiksmīgi aizvadījusi Austrumkrasta studentu čempionāta sacensības un izcīnījusi uzvaru trīssoļlēkšanā, aizlecot 14,15m.

 • Lasmane pietuvojas Tokijas olimpisko spēļu normatīvam trīssoļlēkšanā 0

  Sporta skolas ''Spars'' un Ventspils Olimpiskās vienības sportiste Rūta Kate Lasmane, kura šobrīd studē ASV Floridas Štata universitātē, Ziemeļkarolīnas pilsētā Roli aizvadījusi ļoti veiksmīgas sacensības un uzvarējusi ACC (Atlantic Coast Conference) konferences finālsacensībās trīssoļlēkšanā, par 33 centimetriem uzlaboja personīgo rekordu āra stadionā.

 • Sportisti aizvada treniņnometnes un piedalās sacensībās 0

  Šobrīd augstas klases sportistu gatavošanās plānus ietekmē pandēmijas izplatība, tomēr daļa sportistu izmanto iespēju piedalīties treniņnometnēm un sacensībās, kur gatavojas sezonas nozīmīgākajiem startiem un Tokijas Olimpiskajām spēlēm.

 • «Spara» vieglatlēti trenējas Portugālē 0

  Treniņnometni Portugālē aizvada Augstas klases sportistu sagatavošanas centra un sporta skolas Spars sportisti, treneru Jura Petroviča un Brigitas Romanovskas vadībā.

 • Lasmane ar uzvaru sāk brīvdabas stadionu sacensību sezonu 1

  Sporta skolas ''Spars'' un Ventspils Olimpiskās vienības sportiste Rūta Kate Lasmane, kura šobrīd studē ASV Floridas Štata universitātē, uzsākusi stadiona sacensību sezonu ASV studējošo augstākā līmeņa sacensībās (NCAA).

 • Lasmanei sezonas debitantes balva 0

  Trīs Floridas Štata universitātes vieglatlēti tikuši pie ACC konferences balvām par sniegumu telpu sacensību sezonā un starp viņiem ir arī ventspilniece Rūta Lasmane.

 • Grīvas trenējas un startē DĀR 0

  Ar treniņiem un pirmo startu Dienvidāfrikā jauno sezonu brīvdabas stadionos atklājuši šķēpmetēji Jānis Svens Grīva un viņa māsa Gundega Grīva.

 • Lasmane: "Olimpiāde ir mans sapnis, bet pēc dalības jau Tokijā nedzīšos" (VIDEO) 1

  Jaunā vieglatlēte Rūta Lasmane šajā telpu sacensību sezonā vairākas reizes labojas savu personisko rekordu un sasniedza arī Latvijas labāko rezultātu (14,15 metri), kas viņu iecēlē Tokijas Olimpisko spēļu kandidātu sarakstā, tomēr sportiste atzīst, ka speciāli dzītiies jau pēc šo spēļu normativa nedomā.

 • Lasmane labo 22 gadus senu Latvijas rekordu 9

  Ventspilniece Rūta Lasmane ASV studentu čempionāta finālsacensībās vieglatlētikā telpās labojusi Latvijas rekordu trīssoļlēkšanā, kas bija noturējies 22 gadus un tagad ir 14,15 metri.