4. septembrī SK AMAZONES loka šaušanas sporta bāzē notika Latvijas čempionāts loka šaušanā. Sacensībās piedalījās sportisti no Igaunijas, Lietuvas un Latvijas. Ventspils loka šaušanas klubu ''Odisejs'' kopā sacensībās pārstāvēja trīs sportisti - Dāvis Blāze, Sanita Lasmane un Sergejs Meļeškevičs, trenera Viktora Avsjuka vadībā.

Sacensības bija atklātas, individuālās un komandu konkurences pieaugušajiem. Vērtējums notika WA noteiktajās loku klasēs, sekojošos vingrinājumos: Olimpiskā (R) loka klase - vingrinājums 70m Round, kompaktloka (C) klase - vingrinājums 50m Round, neaprīkota loka klase – vingrinājums 50m Round, instinktīva (I) un garā angļu (L) loka klase - vingrinājums 30m Round un turnīrcīņas komulatīvā sistēmā C klasei, SET sistēmā R, B, I un L loku klasēm.

Olimpiskā loka klasē vīriešu konkurencē par Latvijas čempionu kļuva ventspilnieks Dāvis Blāze, sieviešu konkurencē Sanitai Lasmanei 5. vieta. MIX komandu cīņā Dāvim un Sanitai 3. vieta. Kompaktloka klasē Sergejs Meļeškevičs ierindojās 4. vietā.

5. septembrī SK AMAZONES loka šaušanas sporta bāzē notika Latvijas jauniešu čempionāts loka šaušanā. Ventspilnieku sasniegumi olimpiskā loka klasē: Egitai Spurgjašai 4. vieta, Angelinai Giņko 5. vieta. Kompaktloka klasē Timurs Šavšajevs izcīnīja sudraba medaļu.