Sestdien, 4. septembrī laukumā aiz Olimpiskā centra ''Ventspils'' ledus halles notika Latvijas čempionāta trešais posms virves vilkšanā, kurā piedalījās piecas komandas. Šogad Latvijas atklātais čempionāts virves vilkšanā notika trīs posmos: Līvbērzē, Garkalnē un Ventspilī.

Sacensības notika trīs svaru klasēs - 720kg vīrieši, 360kg vīrieši un 430kg MIX.

Svara kategorijā līdz 720kg par uzvarētājiem trešā posmā kļuva Jelgavas novads B komanda, otrā vietā Kurland 2 komanda, bet trešajā Jelgavas novads A. Svara kategorijā līdz 360kg pirmo vietu izcīnīja komanda Līvbērze A komanda, otrā vietā Līvbērze B komanda, bet trešajā vietā Saldus. Svara kategorijā līdz 430kg MIX grupā pirmo vietu izcīnīja Velkonis, otrā vietā Saldus, bet trešajā Jelgavas novads A.

Kopvērtējumā svara kategorijā līdz 720kg 3. vietu izcīnīja Kurland komanda, kuru pārstāvēja Ventspils virves vilkšanas kluba ''Velkonis'' un Novadnieki (Saldus rajons) sportisti. Svara kategorijā līdz 430kg MIX grupā pirmo vietu kopvērtējumā izcīnīja Ventspils virves vilkšanas kluba ''Velkonis'' sportisti: Nika Benhena-Kazakēviča, Raimonds Kazakēvičs, Ainos Gošs, Raimonds Oliņš un Māris Bože.