Uz Ventspils galeriju ''Žagata'' atceļojusi un visu septembri un oktobri būs skatāma Ugāles studijas dalībnieku darbu izstāde ar nosaukumu ''Kaltenē un Kuldīgā''.

Darbos atainoti savdabīgie Kaltenes krasta akmeņi, Kuldīgai tik raksturīgie motīvi - vecais tilts, Ventas rumba. Darbi tapuši Kaltenē 2019. un Kuldīgā 2020. gadā sarīkotajos studijas vasaras plenēros: vai nu uzreiz dabā (Linda Smilga-Šimpermane, Ārija Matiāsena, Ilze Mekša-Komisarova, Eva Proņuka, Jolita Andersone), vai arī no skicēm pēc plenēra (Irēna Lakše, Arīda Mekša, Sindija Mačtama, Larisa Zariņa). Izmantotas dažādas krāsu tehnikas veidojot arī ekspresīvus akcentus.  Daudzus iepriecinās iespēja aplūkot arī Jolitas Andersones darinātās rotas. Izstādē apskatāmi arī vairāki studijas vadītājas Laimdotas Junkaras darbi.

Kopš maija Ugāles studijai top jau jauni darbi - ar iecerēm jaunai izstādei. Jaunu iedvesmu un darbu tapšanai Ugāles pagasta teritorijā jau norisinājušies četri mini plenēri.

Izstāde skatāma līdz 31. oktobrim galerijā ''Žagata'', Pils ielā 17. Darba laikā no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 10 - 17.30, sestdien 10 - 14.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: