30. jūlijā Latvijā atgriezīsies olimpiskie čempioni 3x3 basketbolā - Edgars Krūmiņš, Agnis Čavars, Kārlis Pauls Lasmanis un Nauris Miezis. Latvijas komanda mājās ieradīsies plkst.17.20 ar reisu Helsinki - Rīga.

Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) aicina 3x3 basketbola komandas atbalstītājus epidemioloģiskās situācijas dēļ nedoties Olimpiskos čempionus sagaidīt uz lidostu "Rīga", bet vērot Olimpisko čempionu ierašanos Rīgā LTV7 tiešraidē.

Sveikt Olimpiskos čempionus būs iespējams goda brauciena laikā no lidostas "Rīga" līdz Olimpiskajai studijai Latvijas Televīzijā, Zaķusalā. Goda brauciens policijas eskorta pavadībā notiks laika posmā no plkst.18.30 līdz 19, maršruts no lidostas "Rīga" virzīsies pa Ulmaņa gatvi uz Salu tilta līdz Zaķusalas krastmalai.

Jau ziņots, ka Latvijas izlase trešdien Tokijā kļuva par vēsturē pirmo čempioni 3x3 basketbolā vīriešiem, finālmačā ar rezultātu 21:18 pārspējot Krievijas Olimpiskās komitejas (OKR) komandu.

Tokijā kopā ar Latvijas komandu bija izlases galvenais treneris Raimonds Feldmanis, fiziskās sagatavotības treneris Dāvis Feikners un fizioterapeits Oskars Urbanovičs. Nozīmīga loma titula izcīnīšanā bija arī Artūram Strēlniekam, kurš kā komandas piektais spēlētājs palīdzēja sekmēt kvalificēšanos olimpiskajām spēlēm.

Plānots, ka Ventspilī Olimpisko medaļnieku Kārli Paulu Lasmani sveiks 6. augustā. Ventspils dome nolēmusi čempionam piešķirt naudas balvu 10 000 eiro apmērā, par izcilajiem sasniegumiem Olimpiskajās spēlēs. Minētā summa ir pēc nodokļu nomaksas.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: