Tēma: Medaļas

 • VKL sportistiem medaļas Baltijas čempionātā K-1 0

  Rīgā norisinājās Baltijas čempionāts K-1 cīņās. Čempionātā piedalījās arī “Ventspils Kikboksa Leģions” (VKL) sportisti, aizvadot vairākas aizraujošas cīņas un izcīnot medaļas. Uz čempionātu treneru Sergeja Deņisova un Kristīnes Jansones vadībā devās trīs jaunie sportisti.

 • Martinsone un Rudzīte kļūst par čempionēm, Padrevics izcīna bronzas medaļu 0

  Pagājušās nedēļas nogalē notika Latvijas čempionāts petankā divās disciplīnās - sestdien, 5.augustā, Rīgā Lucavsalas petankas laukumos norisinājās Latvijas čempionāts petankā sieviešu dubultspēlēs, bet svētdien, 6. augustā Salaspilī notika sacensības TIR jeb precizitātes metienos.

 • Apsītei divas zelta medaļas 0

  11. jūlijā Ogres vieglatlētikas stadionā norisinājās Baltijas U16 komadu čempionāts, kur sacentās Baltijas spēcīgākie U16 vieglatlēti. Sacensības norisinājās ne tikai par Baltijas čempionu tituliem, bet arī par spēcīgākās valsts titulu komandu kopvērtējumā.

 • Ventspilniecēm komandu sacensībās pirmais zelts 0

  Pagājušās nedēļas nogalē, Upesciema petankas laukumos notika Latvijas čempionāts petankā sieviešu un vīriešu komandām. Ventspils kērlinga klubs tika pārstāvēts ar diviem sieviešu un vienu vīru trijniekiem. Sestdien tika noskaidrotas četras labākās komandas, kas svētdien turpināja cīņu par uzvaru čempionātā.

 • Sveiks Šilovu un Balinski par izcīnītām bronzas medaļām 1

  Piektdien, 2. jūnijā, plkst. 18 pie Koncertzāles “Latvija”, klātesot pašvaldības pārstāvjiem, jaunajiem hokejistiem un līdzjutējiem, tiks sumināti Latvijas hokeja izlases spēlētāji – ventspilnieki Uvis Jānis Balinskis un Artūrs Šilovs, kā arī viņu ģimenes.

 • Šilova vecvecāki ar asarām acīs vēro izlases sagaidīšanu (VIDEO) 3

  Latvijas vīriešu hokeja izlases vārtsarga Artūra Šilova, kurš atzīts par pasaules čempionāta vērtīgāko spēlētāju un labāko vārtsargu, vecvecāki ar asarām acīs skatījušies, kā izlasi šodien sagaida Latvijā, bet spēles tiešraides viņi skatīties nav spējuši. Baidījās, ka sirds neizturēs. Ar Artūra vectēvu un vecmāmiņu sarunājās Gonda Porniece no Kurzemes TV.

 • Saeima pirmdienu pasludina par svētku dienu 2

  Saeima svētdien īsi pirms pusnakts nolēma pirmdienu, 29. maiju, pasludināt par svētku dienu par godu Latvijas hokejistu izcīnītajām bronzas medaļām. Šādi grozījumi likumā "Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām" veikti, lai pirmdiena būtu brīvdiena.

 • Izcīna medaļas un gatavojas Pasaules čempionātam 0

  Rīgā norisinājās Eiropas čempionāts K-1 cīņās. Čempionātā piedalījās arī “Ventspils Kikboksa Leģions” sportisti, aizvadot vairākas aizraujošas cīņas un izcīnot medaļas. Tagad notiek gatavošanās Pasaules čempionātam K-1.

 • Kērlinga kluba komanda izcīna sudrabu 1

  Noslēdzies Latvijas čempionātā kērlingā sievietēm, kas četras dienas norisinājās Kērlinga hallē, Rīgā. Ventspils kērlinga klubu pārstāvēja Latvijas čempionvienība - komanda VKK/Blumberga-Bērziņa, skips Santa Blumberga-Bērziņa, Ieva Rudzīte, Katrīna Gaidule, Tīna Siliņa, Betija Gulbe.

 • Vingrotājiem zelts un sudrabs 0

  Sporta skolas ''Spars'' vingrotāji 14. aprīlī piedalījās Klaipēdas čempionātā dažādās vecumā grupās, sasniedzot teicamus rezultātus.

 • Ventspilniekiem 25 medaļas peldēšanā 0

  Koknesē aizvadītas Latvijas pašvaldību sporta veterānu - senioru 60. sporta spēļu sacensības peldēšanā, kurās startēja 13 Ventspils peldēšanas seniori. Kopvērtējumā mūsu komanda ierindojās 5. vietā. Kopumā sacensībās startēja desmit komandas. Ventspilnieki izcīnīja 25 medaļas, t.sk. 5 zelta, 10 sudraba un 10 bronzas.

 • Svarbumbu cēlāji sāk sezonu un tiek pie medaļām 0

  Jauno 2023. gada sezonu uzsāka Latvijas svarbumbu cēlāji - sestdien, 11. februārī, Sventē norisinājās Latvijas čempionāts garajā ciklā un komandu stafetēs starp jauniešiem, pieaugušajiem un veterāniem. No Ventspils sacensībās piedalījās Svarbumbu celšanas kluba ''Ventspils Atlants'' sportisti.

 • Ventspilniekiem 22 medaļas 1

  Olimpiskā centra "Ventspils" vieglatlētikas manēžā notika Ventspils ziemas sacensības vieglatlētikā veterāniem kurās piedalījās vieglatlētikas vecmeistari no Ventspils, Liepājas, Kuldīgas, Tukuma, Talsiem, Jūrmalas, Jelgavas, Rīgas, Ogres, Jēkabpils, Līvāniem, Preiļiem, Valmieras un citiem Latvijas novadiem, kā arī viesi no Lietuvas.

 • Ir izaugsme, ir sasniegumi 0

  Šajā gadā arī sporta dzīve pamazām atkal uzņēma pilnus apgriezienus, un patīkami, ka tajā sevi kārtējo reizi labi apliecinājuši Ventspils sportisti, turklāt paveicot to arī visaugstākajā līmenī.