Tēma: Medaļas

 • Ventspilniekiem 25 medaļas peldēšanā 0

  Koknesē aizvadītas Latvijas pašvaldību sporta veterānu - senioru 60. sporta spēļu sacensības peldēšanā, kurās startēja 13 Ventspils peldēšanas seniori. Kopvērtējumā mūsu komanda ierindojās 5. vietā. Kopumā sacensībās startēja desmit komandas. Ventspilnieki izcīnīja 25 medaļas, t.sk. 5 zelta, 10 sudraba un 10 bronzas.

 • Svarbumbu cēlāji sāk sezonu un tiek pie medaļām 0

  Jauno 2023. gada sezonu uzsāka Latvijas svarbumbu cēlāji - sestdien, 11. februārī, Sventē norisinājās Latvijas čempionāts garajā ciklā un komandu stafetēs starp jauniešiem, pieaugušajiem un veterāniem. No Ventspils sacensībās piedalījās Svarbumbu celšanas kluba ''Ventspils Atlants'' sportisti.

 • Ventspilniekiem 22 medaļas 1

  Olimpiskā centra "Ventspils" vieglatlētikas manēžā notika Ventspils ziemas sacensības vieglatlētikā veterāniem kurās piedalījās vieglatlētikas vecmeistari no Ventspils, Liepājas, Kuldīgas, Tukuma, Talsiem, Jūrmalas, Jelgavas, Rīgas, Ogres, Jēkabpils, Līvāniem, Preiļiem, Valmieras un citiem Latvijas novadiem, kā arī viesi no Lietuvas.

 • Ir izaugsme, ir sasniegumi 0

  Šajā gadā arī sporta dzīve pamazām atkal uzņēma pilnus apgriezienus, un patīkami, ka tajā sevi kārtējo reizi labi apliecinājuši Ventspils sportisti, turklāt paveicot to arī visaugstākajā līmenī.

 • Jaunieši turpina svarbumbu cēlāju krāšņās tradīcijas 0

  Aizvadītajā nedēļas nogalē, Ostrovā Velkopolski, Polijā, notika vērienīgas starptautiskas svarbumbu celšanas sacensības - Eiropas Jaunatnes Čempionāts U-16 / U-18, Eiropas Jaunatnes Spēles un Atklātais Eiropas Kauss starp pieaugušajiem, kurā piedalījās arī mūsu svarbumbu cēlāji.

 • Svarbumbu cēlājiem medaļas Latvijas čempionātā 0

  Šogad pēc ilgāka pandēmijas pārtraukuma, tāpat kā daudzos citos sporta veidos, svarbumbu cēlāji atgriezušies pie aktīva sacensību grafika un 1. oktobrī Daugavpilī notika Latvijas čempionāts garajā ciklā svarbumbu celšanā, kurā veiksmīgi startēja mūsu ''Ventspils Atlants'' svarbumbu cēlāji. 

 • Izcīna medaļas kikboksa sacensībās 0

  Olimpiskā centra "Ventspils" basketbola hallē aizvadīts Latvijas atklātais čempionāts kikboksā "Latvia OPEN 2022", kurā piedalījās 272 dalībnieki no 29 sporta klubiem no Polijas, Igaunijas, Lietuvas un Latvijas.

 • Airētājiem medaļu birums Latvijas jaunatnes čempionātā 0

  Cieceres ezerā Brocēnos notika Latvijas Jaunatnes čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā, kurā startēja sporta skolas ''Spars'' sportisti treneru Rūtas Šaubergas, Ojāra Burkovska un Ģirta Ločemļa vadībā.

 • Petankisti izcīna medaļas vienspēlēs un jauktajās dubultspēlēs 0

  Eiropas čempionātā petankā vienspēlēs, dubultspēlēs un jauktajās dubultspēlēs, kas pagājušajā nedēļā notika Hercogenbošā, Nīderlandē labus rezultātus sasniegusi Latvijas izlase, kuras sastāvā startēja Ventspils kērlinga kluba petankisti Raido Blumbergs, Andris Padrevics un Ērģemes kluba spēlētājas Lelde Stūre un Jekaterina Soika.

 • Izcīna medaļas pasaules čempionātā vieglatlētikā senioriem 0

  Somijas pilsētā Tamperē no 30. jūnija līdz 10.jūlijam notiek pasaules senioru čempionāts vieglatlētikā, kurā piedalās pieci Ventspils veterānu vieglatlētikas kluba sportisti – Valdis Cela, Dainis Kūla, Juris Baraus, Dace Brakanska un Ginta Rassa.

 • Galda hokeja izlasei izcili sasniegumi Eiropas čempionātā 0

  Slovēnijas pilsētā Kraņā norisinājās Eiropas čempionāts galda hokejā un tradicionāli kuplā skaitā tika pārstāvēta arī Latvija. Kopumā čempionātā tika izspēlēti desmit medaļu komplekti. Latvijas Galda hokeja izlases sastāvā ar spožiem panākumiem bija redzami arī Ventspils Jaunrades nama audzēkņi.

 • Kikbokseriem medaļas Lietuvas čempionātā K-1 sportā 0

  Lietuvā, norisinājās Lietuvas čempionāts K-1 cīņā, kurā ar labiem rezultātiem piedalījās arī ''Ventspils Kikboksa Leģions'' sportisti, trenera Sergeja Deņisova izcīnot divas sudraba un divas bronzas medaļas, kā arī kausu par cīņassparu.

 • Džudistiem septiņas medaļas 0

  Siguldā aizvadīts Starptautiskais džudo turnīrs "Sigulda 2022", kurā piedalījās 350 dalībnieki piecās vecuma grupās. Sporta skolu ''Spars'' sacensībās pārstāvēja 14 sportisti un izcīnīja septiņas medaļas - trīs zelta, divas sudraba un divas bronzas.