Tēma: Olimpiskās spēles

 • Krūzbergs tikās ar Ventspils Olimpiskās vienības vadītāju Uldi Boitmani 5

  Marta nogalē, Ventspils Olimpiskās vienības vadītājs Uldis Boitmanis tikās ar Ventspils Augstas klases šorttrekistu Robertu Krūzbergu, kurš iekļauts 2021. gada Ventspils Olimpiskās vienības sastāvā, kā arī Latvijas izlases un sporta skolas ''Spars'' šorttreka nodaļas treneri Jēkabu Saulīti.

 • Lasmane: "Olimpiāde ir mans sapnis, bet pēc dalības jau Tokijā nedzīšos" (VIDEO) 1

  Jaunā vieglatlēte Rūta Lasmane šajā telpu sacensību sezonā vairākas reizes labojas savu personisko rekordu un sasniedza arī Latvijas labāko rezultātu (14,15 metri), kas viņu iecēlē Tokijas Olimpisko spēļu kandidātu sarakstā, tomēr sportiste atzīst, ka speciāli dzītiies jau pēc šo spēļu normativa nedomā.

 • Apstiprināts Ventspils Olimpiskās vienības sastāvs 2021. gadam 0

  Lai nodrošinātu mērķtiecīgu augstas klases sportistu gatavošanos un dalību starptautiskās sacensībās, tajā skaitā Olimpiskajās spēlēs, pasaules un Eiropas čempionātos un sasniegtu augstus rezultātus, Ventspils pilsētā ir ieviesta augstas klases sportistu atbalsta programma, kuru vada nodibinājums ''Ventspils Olimpiskā vienība''.

 • Neziņā par sezonas turpinājumu 3

  Līdz ar to Tokijas olimpisko spēļu pārcelšanu plāni mainījušies arī Ventspils olimpiskās vienības pārstāvjiem, kuri cerēja uz dalību olimpiādē, turklāt skaidrības nav arī par sezonas turpinājumu.

 • Grišuņins piekāpjas jau pirmajā kārtā 8

  Latvijas bokseris Nikolajs Grišuņins svētdien Londonā cieta zaudējumu 2020. gada Tokijas olimpisko spēļu Eiropas kvalifikācijas turnīra pirmajā kārtā.

 • Grišuņins vēlreiz tēmēs uz olimpiādi 5

  Bokseris Nikolajs Grišuņins sācis gatavošanos Tokijas olimpiādes kvalifikācijas sacensībām, mēģinot piepildīt vienu no saviem karjeras sapņiem un nokļūt pasaules lielākajā sporta forumā.

 • Ventspilniece startēs Jaunatnes ziemas Olimpiskajās spēlēs 0

  Līdz 22. janvārim, Šveices pilsētā Lozannā notiek III Jaunatnes ziemas Olimpiskās spēlēs. Latvijas jaunatnes Olimpiskajā komandā iekļauti 30 labākie Latvijas jaunie ziemas sporta veidu pārstāvji, kuru vidū ir arī Ventspils šorttrekiste Anna Jansone un treneris Jēkabs Saulītis.

 • Ventspils šorttrekiste iekļauta Latvijas jaunatnes Olimpiskajā komandā 0

  No 9. līdz 22. janvārim, Šveices pilsētā Lozannā notiks III Jaunatnes ziemas Olimpiskās spēlēs. Latvijas jaunatnes Olimpiskajā komandā iekļauti 30 labākie Latvijas jaunie ziemas sporta veidu pārstāvji, kuru vidū ir arī Ventspils augstas klases sportistu sagatavošanas centra un sporta skolas ''Spars'' šorttrekiste Anna Jansone un treneris Jēkabs Saulītis.

 • "Ventspils šķēpos" uzvar Palameika un Štrobinders 1

  Olimpiskā čempiona Daiņa Kūlas sacensībās “Ventspils šķēpi” elites grupā sievietēm ar jauno maču rekordu 63,46 metri triumfēja Madara Palameika, bet kungiem ar tālāko metienu izcēlās Rolands Štrobinders.

 • Rādīs Ghetto Games filmu (VIDEO) 0

  No marta līdz maija beigām vairāk nekā 100 vietās Latvijā, tostarp arī Ventspilī un novadā, tiks izrādīta Ghetto Games jaunākā dokumentālā filma No Ghetto līdz Olimpiādei.