Tēma: Olimpiskās spēles

 • Aicina ierosināt 22. starptautiskā ziedu paklāju festivāla devīzi 0

  Šogad jau 22. reizi Ventspils Pilsētas svētku laikā, no 2. līdz 4. augustam, notiks daudzu iemīļotais un gaidītais starptautiskais ziedu paklāju festivāls. Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” aicina iedzīvotājus izteikt ierosinājumus šī gada festivāla devīzei.

 • 3x3 basketbola izlase izcīna olimpisko spēļu ceļazīmi 0

  Pirmajā kvalifikācijas turnīrā Parīzes Olimpiskām spēlēm 3x3 basketbolā kvalificējusies Latvijas 3x3 vīriešu basketbola izlase ar Agni Čavaru, Franci Gustavu Lāci, Nauri Miezi un Zigmāru Raimo sastāvā. Savainojuma dēļ šajā turnīrā nevarēja spēlēt Ventspils olimpiskās vienības sportists Kārlis Pauls Lasmanis.

 • Plēsnieks nekvalificējas Parīzes olimpiskajām spēlēm 1

  Latvijas pārstāvis Artūrs Plēsnieks pirmdien Taizemē notiekošajā Pasaules kausā svarcelšanā izcīnīja 14. vietu svara kategorijā līdz 102 kilogramiem un nekvalificējās Parīzes olimpiskajām spēlēm.

 • Apstiprināts Ventspils Olimpiskās vienības sastāvs 2024. gadam 2

  Lai nodrošinātu mērķtiecīgu augstas klases sportistu gatavošanos un dalību starptautiskās sacensībās, tajā skaitā Olimpiskajās spēlēs, pasaules un Eiropas čempionātos un sasniegtu augstus rezultātus, Ventspils pilsētā ir ieviesta augstas klases sportistu atbalsta programma, kuru vada nodibinājums “Ventspils Olimpiskā vienība”.

 • Suharevs iegūst ceļazīmi uz olimpiskajām spēlēm 0

  Latvijas pārstāvis Ritvars Suharevs ceturtdien Taizemē Pasaules kausā svarcelšanā izcīnīja sesto vietu svara kategorijā līdz 73 kilogramiem, un aprēķini liecina, ka Suharevs ir nodrošinājis dalību Parīzes olimpiskajās spēlēs.

 • Notiks jauno bobsleja stūmēju rudens atlase 0

  Bobslejs ir viens no panākumiem bagātākajiem sporta veidiem Latvijā. Šogad Latvijas četrinieku komanda ar pilotu Emīlu Cipuli no Pasaules čempionāta atgriezās ar sudraba godalgām. Lai turpinātu priecēt līdzjutējus ar izciliem panākumiem, Latvijas komandai nepieciešami papildspēki - jauni un eksplozīvi stūmēji, kuri ir gatavi cīnīties par augstākā kaluma medaļām.

 • LOV vasaras sastāvā iekļauti 13 Ventspils sportisti 0

  Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) Konsultatīvā padome un LOV valde saskaņoja vasaras sporta veidu sastāvus 2023. gadam. LOV sniegto medicīnisko atbalstu saņems 28 sporta veidu 144 sportisti – tajā skaitā 12 neolimpisko sporta veidu pārstāvji. LOV 2023. gada vasaras sastāvā iekļauti arī 13 Ventspils sportisti.

 • Gatavi lielajiem startiem 0

  Nākamgad Ventspils sportistiem gaidāmi vairāki nozīmīgi starti Eiropas un pasaules līmeņa sacensībās svarcelšanā, vieglatlētikā un 3x3 basketbolā, uzsākot punktu krāšanu un sacenšoties par ceļazīmi uz Parīzes olimpiskajām spēlēm 2024. gadā. Svarīgas sacensības paredzētas arī šorttrekā.

 • Siders izcīna bronzas medaļu sacensībās ''Olympic Hopes'' 0

  Slovākijā, Bratislavā norisinājās jauniešu Olimpiskās spēles smaiļošanā un kanoe airēšanā ''Olympic Hopes''. Kopumā sacensībās piedalījās jaunieši no 40 valstīm, Latviju devās pārstāvēt 32 sportisti, no kuriem četri no Sporta skolas ''Spars''.

 • Pirmizrādi piedzīvojusi filma «No Ghetto līdz Olimpiskajam zeltam» noslēguma stāsts 0

  Kas slēpjas aiz Olimpiskā zelta, kurš to ir pelnījis, kurš nē? Tas ir jautājums, ko retais uzdot, jo atbilde nav rožaina, tas ir smaga darba ceļš, kurā ir jāsastopas ar ne vienu vien grūtības šķērsli. ''No Ghetto uz Olimpisko zeltu'' ir sāgas ''No Ghetto uz Olimpiādi'' otrā, noslēdzošā daļa, kurā skatītājiem ir ļauts ielūkoties 3x3 izlases garajā ceļā līdz zelta medaļai.

 • Krūzbergs gatavojas pasaules čempionātam 0

  Pēc veiksmīgi aizvadītām Pekinas Ziemas Olimpiskām spēlēm, kurās Ventspils Olimpiskās vienības šorttrekists Roberts Krūzbergs 500m distancē izcīnīja 9. vietu, sasniedzot augstāko rezultātu Latvijai šajā sporta veidā olimpiskajās spēlēs, bet 1000m un 1500m, ieņēma attiecīgi 20. un 26. vietu, sportists uz vairākām nedēļām bija atgriezies Ventspilī.

 • Pasniegtas balvas Gada atzinība sportā 2021 0

  Veicinot sporta attīstību Ventspils pilsētā, atzīmējot Ventspils pilsētas sportistu augstos sasniegumus sportā, kā arī, lai novērtētu treneru un sporta darbinieku, entuziastu ieguldīto darbu koncertzālē Latvija pasniegtas ''Gada atzinība sportā 2021'' balvas. Ceremonija šogad notika jau 14. reizi.