Tēma: Olimpiskās spēles

 • LOV vasaras sastāvā iekļauti 13 Ventspils sportisti 0

  Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) Konsultatīvā padome un LOV valde saskaņoja vasaras sporta veidu sastāvus 2023. gadam. LOV sniegto medicīnisko atbalstu saņems 28 sporta veidu 144 sportisti – tajā skaitā 12 neolimpisko sporta veidu pārstāvji. LOV 2023. gada vasaras sastāvā iekļauti arī 13 Ventspils sportisti.

 • Gatavi lielajiem startiem 0

  Nākamgad Ventspils sportistiem gaidāmi vairāki nozīmīgi starti Eiropas un pasaules līmeņa sacensībās svarcelšanā, vieglatlētikā un 3x3 basketbolā, uzsākot punktu krāšanu un sacenšoties par ceļazīmi uz Parīzes olimpiskajām spēlēm 2024. gadā. Svarīgas sacensības paredzētas arī šorttrekā.

 • Siders izcīna bronzas medaļu sacensībās ''Olympic Hopes'' 0

  Slovākijā, Bratislavā norisinājās jauniešu Olimpiskās spēles smaiļošanā un kanoe airēšanā ''Olympic Hopes''. Kopumā sacensībās piedalījās jaunieši no 40 valstīm, Latviju devās pārstāvēt 32 sportisti, no kuriem četri no Sporta skolas ''Spars''.

 • Pirmizrādi piedzīvojusi filma «No Ghetto līdz Olimpiskajam zeltam» noslēguma stāsts 0

  Kas slēpjas aiz Olimpiskā zelta, kurš to ir pelnījis, kurš nē? Tas ir jautājums, ko retais uzdot, jo atbilde nav rožaina, tas ir smaga darba ceļš, kurā ir jāsastopas ar ne vienu vien grūtības šķērsli. ''No Ghetto uz Olimpisko zeltu'' ir sāgas ''No Ghetto uz Olimpiādi'' otrā, noslēdzošā daļa, kurā skatītājiem ir ļauts ielūkoties 3x3 izlases garajā ceļā līdz zelta medaļai.

 • Krūzbergs gatavojas pasaules čempionātam 0

  Pēc veiksmīgi aizvadītām Pekinas Ziemas Olimpiskām spēlēm, kurās Ventspils Olimpiskās vienības šorttrekists Roberts Krūzbergs 500m distancē izcīnīja 9. vietu, sasniedzot augstāko rezultātu Latvijai šajā sporta veidā olimpiskajās spēlēs, bet 1000m un 1500m, ieņēma attiecīgi 20. un 26. vietu, sportists uz vairākām nedēļām bija atgriezies Ventspilī.

 • Pasniegtas balvas Gada atzinība sportā 2021 0

  Veicinot sporta attīstību Ventspils pilsētā, atzīmējot Ventspils pilsētas sportistu augstos sasniegumus sportā, kā arī, lai novērtētu treneru un sporta darbinieku, entuziastu ieguldīto darbu koncertzālē Latvija pasniegtas ''Gada atzinība sportā 2021'' balvas. Ceremonija šogad notika jau 14. reizi.

 • Hokeja izlasei un Balinskim olimpiskās spēles beigušās 1

  Latvijas hokeja izlase olimpiskajās spēlēs Pekinā palika bez uzvarām, kas kopvērtējumā ļāva apsteigt tikai mājiniekus ķīniešu, bet ventspilnieks Uvis Balinskis turnīrā atzīmējās ar trim rezultativitātes punktiem.

 • Krūzbergs Olmpiskajās spēlēs izcīna 9. vietu 500m distancē 4

  Ventspils Olimpiskās vienības šorttrekists Roberts Krūzbergs Pekinas olimpisko spēlēs startēja 500 metru B finālā un sacensībās izcīnīja 9. vietu, kas ir labākais rādītājs Latvijai šajā sporta veidā olimpiskajās spēlēs, pārspējot Haralda Silova un Roberta Zvejnieka iepriekš izcīnītās desmitās vietas.

 • Latvijai olimpiskajās spēlēs Pekinā pirmā medaļa - bronza! 3

  Latvijas kamaniņbraucēji Elīza Tīruma un Kristers Aparjods, kā arī divnieku ekipāža Mārtiņš Bots/Roberts Plūme Pekinas olimpisko spēļu komandu stafetē izcīnīja bronzas medaļas, bet trešo reizi pēc kārtas olimpiskā čempiona titulu ieguva Vācija. Sudraba medaļu izcīnīja Austrija.

 • Krūzbergs 1500m distancē izcīna 26. vietu 0

  Pekinas Olimpiskajās spēlēs aizvadītas šorttreka sacensības 1500m distancē, kurās 26. vietu izcīnīja sporta skolas ''Spars'' šorttrekists Roberts Krūzbergs. Roberts startēja pirmajā no sešiem ceturtdaļfināla slidojumiem un finišēja piektais un pusfinālā iekļūt nespēja.

 • Krūzbergam neizdodas iekļūt 1000m distances ceturtdaļfinālā 0

  Pekinas olimpisko spēļu šorttreka sacensībās aizvadīti pirmās kārtas slidojumi 1000m distancē, Latvijas sportists Roberts Krūzbergs ceturtdaļfinālā neiekļuva. Krūzbergs startēja astotajā slidojumā, kurā jau sāklumā neveiksmīga starta dēļ nonāca trešajā vietā.