Tēma: 3x3 basketbols

 • Atvērti 3x3 basketbola laukumi 0

  Ventspils iedzīvotājiem ir iespējams katru dienu no plkst.10 līdz plkst. 22 bez maksas izmantot 3x3 basketbola laukumus, kuri atrodas Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas sporta laukumā. 3x3 basketbola lauki tika iegādāti 2020. gadā un uz tiem ir jau aizvadītas Latvijas 3x3 basketbola līgas sacensības.

 • Lasmanis pasaules 3x3 basketbola ranga virsotnē 0

  Ventspils olimpiskās vienības sportists Kārlis Lasmanis jaunākajā pasaules 3x3 basketbola rangā ieņem otro vietu, bet Nauris Miezis pirmo vietu, otrdien vēsta Starptautiskā Basketbola federācija (FIBA).

 • Notiks LBS «Open» 3x3 basketbolā cīņa par Lasmaņa kausiem 0

  10. aprīlī, Olimpiskā centra ''Ventspils'' basketbola hallē notiks Latvijas Basketbola savienības ''Open'' tūre 3x3 basketbolā gan vīriešu, gan sieviešu komandām, kuras sacentīsies par Tokijas olimpisko spēļu čempiona, ventspilnieka Kārļa Paula Lasmaņa kausiem.

 • Ziemas kausā 3x3 basketbolā uzvar «Team Lācis» 0

  Lai popularizētu 3x3 basketbolu un veicinātu tā attīstību, kā arī veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, sporta centrā ''Terminālis'' pirmo reizi aizvadīts Ventspils Ziemas kauss 3x3 basketbolā, kurā piedalījās sešas komandas, kuras tika sadalītas divās apakšgrupās.

 • Notiks Ventspils ziemas kauss 3x3 basketbolā 0

  Lai popularizētu 3x3 basketbolu un veicinātu tā attīstību, kā arī veselīgu un aktīvu dzīvesveidu, 26. martā plkst. 11 sporta centra ''Terminālis'' notiks Ventspils Ziemas kauss 3x3 basketbolā, kurā piedalīsies astoņas komandas.

 • Ar bumbu rokās jau no bērnības 2

  Tokijas olimpisko spēļu čempions – 3x3 basketbolists Kārlis Pauls Lasmanis – nav bieži sastopams Ventspilī. Taču, kad ir iespējams izbrīvēt laiku, viņš ar prieku apciemo vecākus un satiek arī draugus. Tagad, kad 3x3 basketbolā ir starpsezonu posms, sportista galvenais uzdevums ir izārstēt traumas. Ventas Balss sarunā par dzīvi, sportu un panākumiem piedalās arī viņa vecāki – Dace un Uģis Lasmaņi.

 • Lasmanis iekļauts Pasaules tūres sezonas simboliskajā četriniekā 0

  Noslēgusies Pasaules tūres 3x3 basketbola sezona, kuras ietvaros notika septiņi posmi ar finālturnīru Saūda Arābijas pilsētā Džidā, kurā gan Latvijas komanda ''Riga'' apstājās ceturtdaļfinālā, neaizstāvot pērn izcīnīto titulu.

 • Lasmanis zaudē Pasaules tūres finālturnīra ceturtdaļfinālā 5

  Saūda Arābijas pilsētā Džidā aizvadīts Pasaules tūres finālturnīrā 3x3 basketbolā. Neveiksmīgi turnīrs noslēdzās "Riga" basketbolistiem, kuri ceturtdaļfinālā piekāpās Krievijas komandai "Gagarin", nespējot aizstāvēt pagājušās sezonas čempionu titulu.

 • Latvijas pasts izdod «zelta puišu» pastmarku 0

  Latvijas Pasts 29. novembrī izdod jaunu pastmarku un aploksni par godu XXXII Vasaras olimpisko spēļu Tokijā zelta medaļu ieguvējiem – Latvijas 3x3 basketbola izlasei ar Agni Čavaru, Nauri Miezi, Kārli Paulu Lasmani un Edgaru Krūmiņu sastāvā.

 • Lasmanis pasaules rangā jau otrais 0

  3x3 basketbola pasaules individuālajā reitingā uz otro vietu pakāpies ventspilnieks Kārlis Lasmanis, atpaliekot tikai no komandas biedra Naura Mieža, bet pirmajā piecniekā ir pat trīs Latvijas spēlētāji.

 • Ventspilnieki starp kandidātiem uz «Trīs zvaigžņu balvu 2021» 5

  8. novembrī, sākas Latvijas sporta sabiedrības sasniegumu godināšanas ceremonijas "Trīs Zvaigžņu balva 2021" tautas balsojums. Starp kandidātiem ir trīs ventspilnieki - 3x3 basketbolists Kārlis Pauls Lasmanis, svarcēlājs Artūrs Plēsnieks un svarcēlāju treneris Eduards Andruškevičs.