Tēma: 3x3 basketbols

 • Noskaidroti uzvarētāji Ventspils 3x3 basketbola turnīrā 0

  Ventspils 3x3 basketbola laukumos notika “3x3 basketbola turnīrs Ventspils vidusskolu grupā zēniem 2023”. Aizraujošajās basketbola spēlēs piedalījās komandas no četrām skolām – Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas, Ventspils 4. vidusskolas, Ventspils 2. vidusskolas un Ventspils Tehnikuma.

 • Cīnīsies 3x3 basketbola turnīrā 0

  Ceturtdien, 14. septembrī, Ventspils 3×3 basketbola laukumā notiks 3×3 basketbola turnīrs Ventspils vidusskolu grupā zēniem 2023”. Basketbola turnīra atklāšanas ceremonija sāksies plkst. 12.00. 

 • Latvijas 3x3 basketbolistiem bronzas medaļas Eiropas kausā 0

  Latvijas 3x3 basketbola izlase, kuras sastāvā spēlē Kārlis Pauls Lasmanis, Francis Lācis, Mārcis Osis un Zigmārs Raimo, ceturtdien Jeruzalemē Eiropas kausā finišēja trešajā vietā. Turnīrā ar piekto numuru izsētā Latvijas komanda cīņā par bronzas medaļām ar 22:19 pieveica Franciju (6.).

 • Lietuvas komanda uzvar LBS rīkotā 3x3 basketbola kausa sestajā posmā 0

  Latvijas Basketbola savienības (LBS) organizētās “Herbalife” 3x3 basketbola kausa tūres sestajā posmā laukumos pie Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas pirmo vietu 12 komandu konkurencē izcīnīja Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Pasaules tūres regulārie dalībnieki no Lietuvas “Raudondvaris Hoptrans”, kuri finālā uzveica Rīgas “ROOT Brokerus”.

 • 3x3 basketbolisti Pasaules kausā izcīna bronzu (VIDEO) 0

  Latvijas 3x3 basketbola izlase, kuras sastāvā ir Kārlis Lasmanis, Nauris Miezis, Agnis Čavars un Francis Lācis, svētdien Vīnē Pasaules kausu noslēdza trešajā vietā, nodrošinot vietu 2024. gada Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrā.

 • Lasmanis ar Latvijas izlasi startēs Pasaules kausā 3x3 basketbolā 0

  Austrijas galvaspilsētā Vīnē no 30. maija līdz 4. jūnijam notiks FIBA (Starptautiskās Basketbola federācijas) Pasaules kausa izcīņa 3x3 basketbolā. Latvijas izlases sastāvā spēlēs Ventspils olimpiskās vienības sportists Kārlis Pauls Lasmanis, kā arī Agnis Čavars, Nauris Miezis un Francis Gustavs Lācis.

 • Popē aizvadīts 3x3 basketbola turnīrs 0

  Aizvadītajā sestdienā Popē norisinājās 3x3 basketbola turnīrs, septiņu komandu konkurencē labākie bija jaunieši no Ventspils.

 • Latvijas 3×3 basketbola izlase saņem ''Trīs zvaigžņu balvu'' 0

  Kultūras un izklaides centrā ''Hanzas perons'' notika ''Trīs zvaigžņu balva 2022'' svinīgā ceremonija, kurā tika pasniegtas balvas 14 nominācijās. ''Trīs zvaigžņu balva'' ir augstākais Latvijas valsts apbalvojums sportā.

 • Lasmanis startēs 3x3 basketbola pasaules kausa finālposmā 1

  No 10. līdz 11.decembrim Saūda Arābijā notiks pasaules tūres fināls, kurā piedalīsies Latvijas 3x3 basketbola komanda "Riga" ar Ventspils Olimpiskās vienības sportistu Kārli Paulu Lasmani, kā arī Agni Čavaru, Nauri Miezi un Edgaru Krūmiņu sastāvā.

 • Lasmanim ar komandu uzvara Saūda Arābijā 0

  Latvijas 3x3 basketbola komanda "Riga" ar Ventspils Olimpiskās vienības sportistu Kārli Paulu Lasmani, kā arī Agni Čavaru, Nauri Miezi un Edgaru Krūmiņu sastāvā Saūda Arābijas pilsētā Rijādā ''Masters'' turnīra ietvaros finālspēlē pārspēja pasaules ranga līdervienību ''Ub'' no Serbijas – 21:19 un kļuva par čempioniem.

 • Lasmanis uzvar turnīrā Saūda Arābijā 0

  Ar piecām uzvarām piecās spēlēs "Super Quest" turnīrā Saūda Arābijā triumfējusi Latvijas 3x3 basketbola komanda "Riga" ar Ventspils Olimpiskās vienības sportistu Kārli Paulu Lasmani, kā arī Agni Čavaru, Nauri Miezi un Edgaru Krūmiņu sastāvā.