Tēma: 3x3 basketbols

 • Ģimnāzisti kļūst par uzvarētājiem 3x3 basketbola turnīrā 0

  Olimpiskā centra ''Ventspils'' basketbola hallē notika ''3x3 basketbola turnīrs Ventspils vidusskolu grupā zēniem 2022''. Sākotnēji turnīra norises vieta bija paredzēta 3x3 basketbola laukumos, diemžēl slikto laikapstākļu dēļ, turnīrs tika aizvadīts iekštelpās.

 • Vidusskolu grupā zēniem notiks 3×3 basketbola turnīrs 0

  Ceturtdien, 15. septembrī, Ventspils 3×3 basketbola laukumā notiks ''3x3 basketbola turnīrs Ventspils vidusskolu grupā zēniem 2022''. Basketbola turnīra atklāšanas ceremonija sāksies plkst. 12.

 • Lasmanis Eiropas kausā 3x3 basketbolā izcīna sudrabu 0

  Austrijas pilsētā Grācā aizvadīta Eiropas kausa izcīņa 3x3 basketbolā, kurā finālā Latvijas vīriešu izlase ar Ventspils Olimpiskās vienības sportistu Kārli Lasmani sastāvā finālā ar rezultātu 14:21 piekāpās Serbijai.

 • Lasmanis startēs Eiropas čempionātā 3x3 basketbolā 0

  No 9. līdz 11. septembrim Austrijas pilsētā Grācē notiks FIBA (Starptautiskās Basketbola federācijas) Eiropas čempionāts 3x3 basketbolā. Latvijas izlases sastāvā spēlēs Ventspils olimpiskās vienības sportists Kārlis Pauls Lasmanis, kā arī Agnis Čavars, Nauris Miezis un Edgars Krūmiņš.

 • Salnājs izcīna Eiropas čempionāta sudrabu 0

  Latvijas 3x3 basketbola U17 izlase ar sporta skolas Spars audzēkni Tomu Markusu Salnāju sastāvā izcīnīja sudraba medaļas Eiropas čempionātā,spraigā finālā piekāpjoties Vācijas vienaudžiem.

 • Salnājs startēs Eiropas U-17 čempionāta finālturnīrā Atēnās 1

  Līdz 4. septembrim Grieķijā, Atēnās norisināsies Eiropas U-17 (2005. dzimšanas gads) čempionāta finālturnīrs 3X3 basketbolā, kurā startēs arī Latvijas U-17 puišu izlase, tostarp sporta skolas ''Spars'' audzēknis un Ventspils augstskolas basketbola komandas spēlētājs – Toms Markuss Salnājs.

 • Salnājs kvalificējas Eiropas U-17 čempionāta finālturnīram 0

  Ungārijas pilsētā Šolnokā notika Eiropas U-17 čempionāta (2005. dzimšanas gads) kvalifikācijas turnīrs 3x3 basketbolā, kurā Latvijas izlases sastāvā startēja sporta skolas ''Spars'' un Ventspils Augstskolas basketbola komandas spēlētājs Toms Markuss Salnājs.

 • «Rīga» negaidīti zaudē Latvijas 3x3 basketbola kausa finālā 0

  "Rīgas" komanda ar diviem olimpiskajiem čempioniem sastāvā svētdien Ventspilī "OlyBet Sports Bar" Latvijas 3x3 basketbola kausa finālā negaidīti ar 17:21 zaudēja "Priecīgus!" vienībai, kas līdz ar to izcīnīja ceļazīmi uz Pasaules tūres posmu Utrehtā.

 • Cīnīsies Latvijas 3x3 basketbola kausa finālā 0

  ''OlyBet Sports Bar'' Latvijas 3x3 basketbola kausa izcīņas finālturnīrā 6. un 7. augustā Ventspilī kopumā 24 vīriešu komandas no Latvijas, Lietuvas un Ukrainas cīnīsies par galveno balvu – ceļazīmi uz Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Pasaules tūres posmu Utrehtā (Nīderlande) septembrī.

 • 3x3 basketbola laukumā cīnīsies par Silarāja kausu 0

  Biedrība ''Ball for Society'' sadarbībā ar Ventspils Tehnikumu un Misija Lapsiņa astoto gadu pēc kārtas Ventspilī organizē sporta pasākumu ''Raita Silarāja kauss 3x3 basketbolā'', kas 30. jūlijā no plkst. 10 norisināsies 3x3 basketbola laukumā.

 • Lasmanis ar komandu zaudē Pasaules kausa ceturtdaļfinālā 0

  Antverpenē Beļģijā notika Pasaules kauss 3x3 basketbolā, kurā Latvijas izlases sastāvā spēlēja Ventspils olimpiskās vienības sportists Kārlis Pauls Lasmanis, kā arī Agnis Čavars, Nauris Miezis un Artūrs Strēlnieks.

 • Treniņnometni Ventspilī aizvadījusi Latvijas 3x3 basketbola izlase 0

  Uz četru dienu treniņnometni Ventspilī bija ieradusies Latvijas 3x3 basketbola izlase, kura gatavojas pasaules kausam 3x3 basketbolā, kas no 21. līdz 26. jūnijam notiks Antverpenē Beļģijā. Treniņiem komanda izmantoja sporta centra ''Terminālis'' sporta zāli, kā arī brīvpieejas 3x3 laukumus pie Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas.