Azartiska cīņa FK “Ventspils” futbolistiem neļāva tikt pie punktiem spēle ar vieniem no čempionāta līderi Valmieru – pirmā puslaikā beigās ielaisti divi vārti un zaudējums 0:2.

Uzvaru viesi nodrošināja pirmā puslaika pēdējo piecu minūšu laikā. 41.minūtē pēc Andrija Sahņeviča kļūdas izcēlās izcēlās Kamilo Mena, bet četras minūtes vēlāk Svjatoslavs Kožedubs izcēlas ar precīzi izpilditu soda sitienu. Vēl bēdīgāka ziņa ventspilniekiem bija Dmitrja Litvinska pazaudēšana - traumas dēļ aizsargs otrajā puslaikā vairs laukumā nedevās.

Arī otrajā puslaikā bija vairāki bīstami vārtu gūšanas momenti. 62.minūtē pēc izgājiena vienam pret mājinieku vārtsargu Vladislavu Lazarevu tuvajā stūrī sita Mena, taču vārtsargs bumbu atvairīja. 66.minūtē 11 metru sitienu nerealizēja Marks Kurtišs, kurš pirms tam bija pārķēris Džoiskima Davas piespēli vārtsargam Rihardam Matrevicam, kurš Kurtišu nogāza. Kurtiša ne pārāk spēcīgu sitienu vārtu labajā apakšējā stūrī Matrevics noķēra.

Pēdējais vārtu gūšanas moments jau mača kompensācijas laika ceturtajā minūtē pretuzbrukumā bija Dragoljubam Andelkovičam, taču viņam no soda laukuma vidus sanāca neērts sitiens, un viņš uzsita virsū vārtsargam.

Jau pirmdien "Ventspils" savā laukumā uzņem "Noah".