Aizvadītās nedēļas nogalē, Eiropas Sporta nedēļas ietvaros Ventspils Ūdens piedzīvojumu parkā tāpat kā septiņās citās Latvijas pilsētās norisinājās viens no skanīgākajiem un vērienīgākajiem peldēšanas pasākumiem - Nakts peldējums.

Ventspilī Nakts peldējumā piedalījās 114 personas, no kurām 22 bija profesionāli peldētāji, 28 sportisti, 32 amatieri un 32 dalībnieki startēja ģimeņu grupā.
Kopā dalībnieki pieveica vairāk kā 67 kilometru distanci, precīzi nopeldot 67 650 metrus.

Pusstundas peldējumā dalībniekiem bija iespēja brīvi izvēlētā peldēšanas stilā, veidā un tempā nopeldēt pēc iespējas lielāku distanci. Dalībnieki atbilstoši savām prasmēm un spējām varēja startēt kādā no četrām grupām: profesionāļu, sportistu, amatieru vai ģimeņu grupā.  

Nakts peldējuma pasākums Latvijā norisinās jau piekto gadu pēc kārtas. Pagājušajā gadā peldējums notika stafetes veidā, veicot peldēšanu uz ātrumu un attiecīgi pagājušajā gadā peldēšanai bija reģistrējušās 163 personas, bet kopumā nopeldēti 15 km un 550 m.

Tāpat Eiropas Sporta nedēļas ietvaros Ūdens piedzīvojumu parka lielajā baseinā norisinājās bezmaksas peldētapmācības pieaugušajiem. Arī šai aktivitātei bija liela atsaucība un visā laika posmā peldētapmācības nodarbības apmeklēja 117 personas.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: