Tēma: OC Ventspils

 • Aicina iedzīvotājus paust viedokli par satiksmes izmaiņām Sporta ielā 6

  Ventspils valstspilsētas pašvaldība, ņemot vērā Ventspils iedzīvotāju izteiktos ierosinājumus un lūgumus, uzlabot satiksmes drošību Sporta ielā pie iebrauktuves uz Olimpiskā centra “Ventspils” teritoriju Sporta ielā 7/9, lūdz paust iedzīvotājiem viedokli par piedāvātajām satiksmes organizācijas izmaiņām.

 • Atklāts atjaunotais futbola laukums 1

  Pagājušajā svētdienā svinīgi atklāts atjaunotais futbola laukums Katoļu ielā 40. Futbola stadionā ir ieklāts jauns mākslīgā zāliena segums un izbūvēts mūsdienīgs, energoefektīvs apgaismojums.

 • Notiks Latvijas čempionāts kikboksā 0

  2. – 3. martā, Olimpiskā centra ''Ventspils'' basketbola hallē notiks Latvijas čempionāts kikboksā ''Latvia OPEN 2024''. Sacensības notiks trīs disciplīnās - Kick-light, K-1 un Full contact četrās vecuma grupās. Sacensībām pieteikušies vairāk kā 100 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas un Ukrainas.

 • Noslēgsies 21. atklātā čempionāta kērlingā 2. apļa spēles 0

  Svētdien, 3. martā, Olimpiskā centra ''Ventspils'' Ledus hallē noslēgsies Ventspils pilsētas 21. atklātā čempionāta kērlingā savstarpējo spēļu otrais aplis, kam pēc nedēļas sekos finālturnīrs ar pusfināla un fināla spēlēm.

 • Blāze kļūst par Baltijas čempionu olimpiskā loka klasē 0

  Nedēļas nogalē Olimpiskā centra “Ventspils” vieglatlētikas manēžā notika Baltijas atklātais čempionāts loka šaušanā telpās, kurās piedalījās 101 dalībnieks no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.

 • Kērlingisti cīnīsies par Ziemassvētku kausu 0

  Nedēļas nogalē, 9. un 10. decembrī notiks tradicionālais gada nogales sporta pasākums - kērlinga turnīrs ”Ziemassvētku kauss”, kurā komandas jau 19. reizi cīnīsies par 2023. gada Ziemassvētku kausu un šī turnīra tradicionālo balvu – Ziemassvētku mielasta cūkas šņukuru.

 • Notiks Ventspils atklātais čempionāts boksā 0

  Lai popularizētu boksu un veicinātu tā attīstību Ventspilī, 25. novembrī plkst. 12.00 Olimpiskā centra “Ventspils” boksa hallē notiks Ventspils atklātais čempionāts boksā jauniešiem un junioriem, kurā piedalīsies Ventspils boksa klubu audzēkņi un dalībnieki no citām Latvijas pilsētām.

 • Notiks ģimeņu sporta svētki 0

  Lai popularizētu aktīvu dzīvesveidu ģimenē un veidotu sportiskus paradumus, 25. novembrī plkst. 11 Olimpiskā centra “Ventspils” vieglatlētikas manēžā notiks ģimeņu sporta svētki “Kopā mēs varam”, kurā komandas varēs piedzīvot jautru, aizraujošu, aktīvu kopā būšanu.

 • Iedzīvotāji aktīvi trenējas iekštelpās 1

  Gada tumšākajā sezonā veselīga un un aktīva dzīvesveida piekritēji īpaši aktīvi izmanto Olimpiskā centra Ventspils piedāvātās sportošanas iespējas iekštelpās – apmeklē atlētikas zāles, peldbaseinu, Ledus halli u. c. sporta bāzes.

 • Startēs 21. atklātais čempionāts kērlingā 0

  5. novembrī sāksies Ventspils pilsētas 21. atklātais čempionāts kērlingā. Šajā čempionātā uz ledus izies septiņas komandas, kas aizvadīs divus sasvstarpējo spēļu apļus un finālturnīru, kurā labāko komandu četrinieks cīnīsies par Ventspils čempiona godu, bet pārējās par maksimāli iespējamo augstāko - piekto vietu turnīra tabulā.