Tēma: OC Ventspils

 • Būs slēgti baseini 0

  Ūdens piedzīvojumu parka baseinos un ģērbtuvēs, no pirmdienas, 1. jūlija, ir slēgts mazais peldbaseins, bet no piektdienas, 5. jūlija, būs slēgts arī lielais peldbaseins.

 • Notiks Ventspils Augstskolas izlaidums 0

  Piektdien, 21. jūnijā plkst. 13 Olimpiskajā centrā notiks Ventspils Augstskolas vasaras izlaidums, kurā diplomus saņems Ekonomikas un pārvaldības fakultātes, Tulkošanas studiju fakultātes un Informācijas tehnoloģiju fakultātes absolventi.

 • Veic grozījumus Ventspils pilsētas budžetā 0

  Ventspils pilsētas domē apstiprināti grozījumi 2019. gada budžetā, bet būtiskākie grozījumi saistīti ar Izglītības un zinātnes ministrijas vienpusējo atkāpšanos no sadarbības līguma 1,55 miljonu eiro apmērā.

 • "Ventspils šķēpos" uzvar Palameika un Štrobinders 1

  Olimpiskā čempiona Daiņa Kūlas sacensībās “Ventspils šķēpi” elites grupā sievietēm ar jauno maču rekordu 63,46 metri triumfēja Madara Palameika, bet kungiem ar tālāko metienu izcēlās Rolands Štrobinders.

 • Futbola laukumos kopj un atjauno zālienu 0

  Lai Olimpiskā centra “Ventspils” futbola stadiona centrālo laukumu un rezerves futbola laukumu uzturētu augstā līmenī, šajā nedēļā norisinās zāliena kopšanas un atjaunošanas darbi, kurus veic SIA Galantus, izmantojot iekārtas, kas paredzētas tieši futbola laukumu kopšanai.

 • Atklāta rekonstruētā atlētikas zāle 1

  Olimpiskā centra Ventspils Basketbola hallē svinīgi atklāta rekonstruētā atlētikas zāle, kura tagad ne vien kļuvusi plašāka, bet arī ieguvusi modernāku aprīkojumu.

 • Atklās Basketbola halles rekonstruēto atlētikas zāli 0

  Otrdien, 7. maijā, plkst. 16.15 Olimpiskā centra “Ventspils” Basketbola hallē notiks rekonstruētās atlētikas zāles atklāšana, piedaloties Ventspils pilsētas domes vadībai, Olimpiskā centra “Ventspils” un Sporta pārvaldes pārstāvjiem.

 • Sezonai gatavo centrālo futbola laukumu 1

  Gatavojoties sezonai, Olimpiskā centra Ventspils centrālais futbola laukums ar dabīgo zālāju arī šogad, tāpat kā pērn, piedzīvo inovatīvus procesus.