Tēma: OC Ventspils

 • Atlētikas zāles visām gaumēm 0

  Rudens ir brīdis, kad sportošanas cienītāji vairāk meklē iespējas trenēties iekštelpās un sezonu tā pa īstam uzsāk arī Olimpiskā centra Ventspils atlētikas zāles Ūdens piedzīvojumu parkā, Basketbola hallē un Pārventas sporta kompleksā – trīs dažādas, bet apmeklētāju vienādi iecienītas zāles.

 • Olimpiskajā centrā aizvadīta karsta vasara 0

  Olimpiskā centra Ventspils bāzēs noslēgusies vasaras sezona, kas beidzot bija tiešām karsta, turklāt ne tikai laika apstākļu, bet arī pasākumu un – jo sevišķi – apmeklētāju ziņā.

 • Brīvdabas arēnas jau sauc! 2

  Lai gan šis pavasaris iesilst tiešām lēnām, nav nekādu šaubu, ka klāt laiks, kad sportošanas un aktīvā dzīvesveida piekritējiem arvien vairāk jāpārceļas uz brīvdabas laukumiem un sporta bāzēm. Vasaras sezonu uzsākušas arī Olimpiskā centra Ventspils sporta bāzes, kas pirms tam rūpīgi sagatavotas, lai darbošanās būtu ne tikai vērtīga, bet arī patīkama.

 • Vieglatlēti atklās stadionu sezonu 0

  Lai popularizētu vieglatlētiku un veicinātu vieglatlētu izaugsmi, no 10. līdz 12. maijam Olimpiskā centra ''Ventspils'' stadionā notiks sporta skolas ''Spars'' sezonas atklāšanas slēgtās sacensības vieglatlētikā.

 • Svētdien talkā izgatavos putnu būrīšus 3

  Svētdien, 10. aprīlī, Bērnu pilsētiņā plkst. 11 un bērnu parkā ''Fantāzija'' plkst. 14 pilsētas iedzīvotāji un viesi tiek aicināti uz ikgadējo Putnu būrīšu izgatavošanas talku, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Ventspilī ieradušies Ukrainas jaunie basketbolisti 2

  Ventspilī no Ukrainas pilsētas Odesas ieradusies pirmā ukraiņu jauno basketbolistu grupa – puiši un viņu ģimenes locekļi, kopumā 29 cilvēki. Jaunie basketbolisti ir vecumā no 13 līdz 17 gadiem. Sportisti tiks izmitināti Olimpiskā centra ''Ventspils'' viesnīcā, kur tiks nodrošinātas gan naktsmītnes, gan ēdināšana.

 • Kalnā pieejama iesācēju trase 0

  Ziema ir atgriezusies, un no sestdienas, 22. janvāra, plkst. 12 slēpošanas kalnā pēc dažu dienu pārtraukuma atkal pieejama iesācēju trase. Rezervācijas uz iesācēju slēpošanas trasi sestdienai, svētdienai un pirmdienai ir pieejamas aplikācijā Bookla un slēpošanas kalna mājaslapā lembergahute.lv.

 • Vēlēs panākumus Pekinas Olimpiskajās spēlēs 0

  Lai vēlētu panākumus un veiksmīgus startus, 24. janvārī plkst. 18 Olimpiskā centra ''Ventspils'' ledus hallē notiks tikšanās ar Pekinas Olimpisko spēļu dalībniekiem Robertu Krūzbergu un viņa treneri Kārli Krūzbergu.

 • Notiks Baltijas atklātais čempionāts loka šaušanā telpās 0

  22. un 23. janvārī Olimpiskā centra ''Ventspils'' vieglatlētikas manēžā notiks Baltijas atklātais čempionāts loka šaušanā telpās. Tajā piedalīsies 120 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, pārstāvot 26 sporta klubus.

 • «Lemberga hūtē» ziema turpinās 2

  Lai arī atkusnis ir ietekmējis sniega segu, tomēr sniega daudzums trasēs ir pietiekams, un slēpošanas kalns ''Lemberga hūte'' joprojām darbu turpina. Slēpošanas kalnā darbojas lietpratēju un iesācēju trases, bet uz laiku nav pieejams ragaviņu kalniņš un distanču slēpošanas trase.

 • Uzlaboja, paplašināja un pielāgoja 0

  Olimpiskajā centrā Ventspils šis gads bija bagāts ar dažādiem izaicinājumiem, jo nemitīgi vajadzēja atrast risinājumus, kā turpināt piedāvāt iedzīvotājiem pakalpojumus, bet reizē arī rast iespējas, kā paplašināt to klāstu un uzlabot kvalitāti.

 • Sportoja, rīkoja mačus un aicināja trenēties 0

  Aizvadītais gads Ventspils sportā paliks atmiņā ne vien ar panākumiem olimpiskajās spēlēs, bet arī daudziem citiem labiem startiem un labi sarīkotām gan tradicionālām, gan agrāk nebijušās sacensībām.