Tēma: OC Ventspils

 • Radio par sporta bāzu pieejamību 0

  Piektdien plkst. 10 Super FM (94,5 FM) saviem klausītājiem piedāvās iknedēļas radioraidījumu, kas tapis sadarbībā ar Ventspils pilsētas pašvaldību.

 • Iekštelpu sporta bāzes būs pieejamas apmeklētājiem 0

  No 16. maija darbu atsāks Basketbola halle un sporta halle ''Pārventa'', kā arī sporta nams ''Centrs'' ar iepriekšēju pierakstu. Ūdens piedzīvojumu parka sporta daļa darbu atsāks no pirmdienas.

 • Olimpiskā centra viesnīca saņēmusi diplomu 1

  Olimpiskā centra ''Ventspils'' viesnīca ir saņēmusi konkursa ''Latvijas labākais tirgotājs 2019'' uzvarētāja diplomu viesnīcu nozarē. Konkurss ir nekomerciāls un atklāts - tajā var piedalīties jebkurš Latvijas uzņēmums, kas darbojas nozarē.

 • Reģionālie olimpiskie centri lūdz valdības atbalstu 1

  Latvijas reģionālie olimpiskie centri aicina valdību nekavējoties uzsākt ārkārtas pasākumu īstenošanu, lai sniegtu finansiālu atbalstu krīzes skartajiem sporta infrastruktūras nozarē strādājošiem uzņēmumiem un darbiniekiem, precīzi definējot valsts atbalsta mehānismus uzņēmumu darbības saglabāšanai ilgtermiņā.

 • Notiks Baltijas kauss šorttrekā 1

  Olimpiskā centra ''Ventspils'' ledus hallē no 12. līdz 14. martam norisināsies Baltijas kausa šorttrekā 6.posms. Sacensībās kopā piedalīsies 120 dalībnieki no Polijas, Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Lietuvas un Latvijas. Ventspils Sporta skolu ''Spars'' sacensībās pārstāvēs 29 sportisti.

 • Atklātajā Latvijas čempionātā kikboksā ventspilniekiem 42 medaļas 1

  Olimpiskā centra "Ventspils" basketbola hallē notika 24. atklātais Latvijas čempionāts kikboksā "Latvia OPEN 2020". Sacensībās piedalījās 272 dalībnieki no astoņām valstīm. Ventspili sacensībās pārstāvēja sporta kluba ''Favorīts'' un ''Ventspils Kikboksa Leģions'' sportisti.

 • Arī šogad būvēs, uzlabos un modernizēs 0

  Olimpiskajā centrā Ventspils šogad plānots realizēt investīciju programmu, kas paredzēta dažādiem projektiem, lai uzlabotu ne vien apstākļus sporta un atpūtas bāzēs, bet arī to pieejamību.

 • Par OC budžetu, Gagarina pieminekli un citām aktualitātēm (VIDEO) 10

  Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs preses konferencē informē par aktuālāko pilsētā, kā piemēram OC ''Ventspils'' budžetu, rehabilitācijas centra izveidi, ''Laikraksta alejas'' nosaukuma maiņu, tāpat ir lemts, ka Gagarina pieminekli novietos Irbenē, Radioastronomijas centra teritorijā.

 • Apstiprināts Olimpiskā centra budžets 1

  Trešdien, 19. februārī, SIA ''Olimpiskais centrs ''Ventspils'''' kapitāldaļu turētāji Ventspils pilsētas dome un Latvijas Olimpiskā komiteja apstiprināja budžetu 2020. gadam, kura izdevumu kopsumma ir 4,2 miljoni eiro, tajā skaitā investīciju programma 744 000 eiro.

 • Sacentīsies loka šaušanā 0

  Svētdien, 23. februārī, plkst. 10 Olimpiskā centra "Ventspils" vieglatlētikas manēžā notiks sacensības loka šaušanā ''Kurzemes bulta II''.

 • Ventspils čempionātā kērlingā noslēgsies pamatturnīrs 0

  Svētdien, 16. februārī, ledus hallē Ventspils pilsētas 18. atklātajā čempionātā kērlingā tiks izspēlētas 2. apļa 6. un 7. kārtas spēles, noslēdzot pamatturnīru, pēc kā martā sekos finālturnīrs.

 • Notiks Latvijas atklātais čempionāts loka šaušanā telpās 0

  Šajā nedēļas nogalē, no 14. līdz 16. februārim, Olimpiskā centra "Ventspils" vieglatlētikas manēžā notiks ''Latvijas atklātais čempionāts loka šaušanā telpās''. Plānots, ka sacensībās piedalīsies 100 loka šāvēji no Igaunijas, Lietuvas un Latvijas, Ventspils sporta klubu ''Odisejs'' pārstāvēs astoņi loka šāvēji trenera Viktora Avsjuka vadībā.

 • Valentīndienas romantika ūdenī un uz ledus 1

  Jau piektdien, 14. februārī, tiks atzīmēta Valentīna jeb visu mīlētāju diena, un jau tradicionāli par īpašu piedāvājumu tajā parūpēsies arī Olimpiskajā centrā Ventspils. Gan romantiskie pārīši, gan visi pārējie atpūsties varēs arī Ūdens piedzīvojumu parka jaunajā kafejnīcā.