Tēma: OC Ventspils

 • Notiks Ventspils atklātais čempionāts boksā 0

  Lai popularizētu boksu un veicinātu tā attīstību Ventspilī, 25. novembrī plkst. 12.00 Olimpiskā centra “Ventspils” boksa hallē notiks Ventspils atklātais čempionāts boksā jauniešiem un junioriem, kurā piedalīsies Ventspils boksa klubu audzēkņi un dalībnieki no citām Latvijas pilsētām.

 • Notiks ģimeņu sporta svētki 0

  Lai popularizētu aktīvu dzīvesveidu ģimenē un veidotu sportiskus paradumus, 25. novembrī plkst. 11 Olimpiskā centra “Ventspils” vieglatlētikas manēžā notiks ģimeņu sporta svētki “Kopā mēs varam”, kurā komandas varēs piedzīvot jautru, aizraujošu, aktīvu kopā būšanu.

 • Iedzīvotāji aktīvi trenējas iekštelpās 1

  Gada tumšākajā sezonā veselīga un un aktīva dzīvesveida piekritēji īpaši aktīvi izmanto Olimpiskā centra Ventspils piedāvātās sportošanas iespējas iekštelpās – apmeklē atlētikas zāles, peldbaseinu, Ledus halli u. c. sporta bāzes.

 • Startēs 21. atklātais čempionāts kērlingā 0

  5. novembrī sāksies Ventspils pilsētas 21. atklātais čempionāts kērlingā. Šajā čempionātā uz ledus izies septiņas komandas, kas aizvadīs divus sasvstarpējo spēļu apļus un finālturnīru, kurā labāko komandu četrinieks cīnīsies par Ventspils čempiona godu, bet pārējās par maksimāli iespējamo augstāko - piekto vietu turnīra tabulā.

 • Aicina uz Veselības un Fitnesa dienu 0

  Sestdien, 23. septembrī plkst. 10 #BeActive Eiropas Sporta nedēļas ietvaros notiks Veselības un Fitnesa diena Ventspilī, kur apmeklētājiem būs iespēja apmeklēt semināru par veselīgu uzturu, kā arī piedalīties četrās nodarbībās, kuru vadīs pieredzējuši treneri.

 • Notiks starptautisks kērlinga turnīrs ''Ventspils kauss 2023'' 0

  Šajā nedēļas nogalē, no 25. līdz 27. augustam Ventspilī notiks starptautisks kērlinga turnīrs ''Ventspils kauss 2023''. Kērlinga komandas Olimpiskā centra ''Ventspils'' ledus hallē jau 20. reizi cīnīsies par Ventspils kausu.

 • Sāpina līdzcilvēku attieksme 8

  Viesojoties Latvijā un saskaroties ar neizprotošu attieksmi pret cilvēkiem ar invaliditāti, rūgtas mieles palikušas ventspilniecei Ritmai Griezei, kas jau daudzus gadus dzīvo Dānijā.

 • Atklāta Baltijā lielākā rodeļu trase 3

  Sestdien Ventspils Piedzīvojumu parkā svinīgi tika atklāta Baltijā lielākā rodeļu trase – Ventspils rodelis. Rodeļu atrakciju Ventspilij izgatavojis Vācijas rodeļu ražotājs Josef Wiegand GmbH & Co. KG, kas pazīstams ar savu 40 gadus ilgo pieredzi šajā nozarē.

 • Sestdien atklās rodeļu trasi 16

  Sestdien, 10. jūnijā, plkst. 11 Ventspils Piedzīvojumu parkā tiks atklāta Baltijā lielākā rodeļu trase - Ventspils rodelis. Atklāšanas pasākumā apmeklētājus izklaidēs muzikālā grupa ''Laika upe'', cirka mākslinieki, kā arī gaidāmi citi patīkami pārsteigumi.

 • Ventspils šķēpos uzvar Mūze un Štrobinders 0

  Olimpiskā centra “Ventspils” stadionā aizvadītas Olimpiskā čempiona Daiņa Kūlas sacensības “Ventspils šķēpi 2023”, kurās par uzvarētājiem vīriešiem kļuva Ventspils Olimpiskās vienības sportists Rolands Štrobinders, bet sievietēm Līna Mūze.

 • Kalnā noticis nelaimes gadījums

  Sestdien, 17. decembra vakarā, slēpošanas kalnā ''Lemberga hūte'' uz mazā mācību kalniņa snovošanas laikā miris vīrietis, ziņo Olimpiskais centrs "Ventspils".

 • Aicina ''Lemberga hūte'' 8

  Jau gandrīz nedēļu ziemas sporta veidu un aktīvās atpūtas cienītājiem atvērts slēpošanas kalns Lemberga hūte, kur no 7. decembra darbojas iesācēju slēpošanas trase un ragaviņu kalniņš. Plānots, ka šīs nedēļas otrajā pusē būs pieejams arī lielais kalns jeb lietpratēju slēpošanas trase.

 • Atlētikas zāles visām gaumēm 0

  Rudens ir brīdis, kad sportošanas cienītāji vairāk meklē iespējas trenēties iekštelpās un sezonu tā pa īstam uzsāk arī Olimpiskā centra Ventspils atlētikas zāles Ūdens piedzīvojumu parkā, Basketbola hallē un Pārventas sporta kompleksā – trīs dažādas, bet apmeklētāju vienādi iecienītas zāles.