Tēma: Peldēšana

 • Peldētājiem medaļas sacensībās Liepājā 0

  Sporta centra ''Ezerkrasts'' peldbaseinā aizvadīts Liepājas Kompleksā sporta skolas sprinta turnīrs ''Rekordista diena'', kurā piedalījās 26 sporta skolas ''Spars'' peldētāji, treneru Sergeja Iļjina un Pāvela Vilcāna vadībā.

 • Peldsezonu atklās 15. maijā 1

  15. maijā Ventspils pilsētas pludmalēs sāksies peldsezona un līdz ar to norit pēdējie pludmales sagatavošanas darbi sezonai, kā arī darbu uzsāks Glābšanas dienests.

 • Ukraiņu bērni slido un peld 1

  Marta izskaņā dalību sportiskajās aktivitātēs – slidošanā un peldēšanā – uzsākuši ukraiņu skolēni, kuri mācās Ventspils izglītības iestādēs.

 • Peldētājiem 11 medaļas 0

  Ūdens piedzīvojumu parkā notika sacensības peldēšanā ''Kristāla lāse'', kurās piedalījās ap 250 peldētāju no Jūrmalas, Liepājas, Rīgas, Ķekavas, Siguldas, Jelgavas, Ogres, Ventspils un Ukrainas. Ventspils sporta skolas ''Spars'' jaunie peldētāji sacensībās izcīnīja 11 medaļas - četras zelta, četras sudraba un trīs bronzas.

 • Peldētāja Kiriša izcīna bronzas medaļa Latvijas čempionātā 0

  Rīgā, RTU Ķīpsalas peldbaseinā aizvadīts Latvijas atklātais čempionāts peldēšanā 50m peldbaseinā, kurā piedalījās 274 dalībnieki no 53 sporta klubiem no astoņām valstīm. Viņu vidū bija astoņi sporta skolas ''Spars'' peldētāji.

 • Sākas skolēnu slidošanas apmācības nodarbības 0

  Ventspils izglītības iestāžu 3. klašu skolēni uzsāk dalību slidošanas nodarbībās. Kopā vairāk nekā 200 bērni biedrības ''Ventspils Hokeja Savienība'' piesaistīto kvalificēto treneru vadībā Olimpiskā centra Ledus hallē apgūs slidošanas prasmes. Katrai klasei līdz pat maija beigām paredzētas 10 nodarbības.

 • Ziemas peldētāji atklās sezonu 0

  Svētdien, 3. oktobrī plkst. 12 Būšnieku ezera centrālās peldvietas notiks ziemas peldēšanas sezonas atklāšana, ko organizē norūdīšanās un ziemas peldēšanas klubs ''Ventspils Jūras lauvas''.

 • Par zēna nāvi peldbaseinā - divi gadi nosacīti un prāva kompensācija

  Kurzemes rajona tiesa Kuldīgā bijušajam Ventspils sporta skolas Spars direktoram Viktoram Zujevam saistībā ar četrus gadus veca zēna nāvi peldbaseinā piespriedusi nosacītu brīvības atņemšanu uz diviem gadiem, kā arī noteikusi kompensāciju par labu cietušajiem.

 • Vai šobrīd peldēt baseinā ir droši? 0

  Līdz ar COVID-19 pandēmijas uzliesmojumu Latvijā un ar to saistītu epidemioloģiskās drošības pasākumu īstenošanu ir aktualizējusies iedzīvotāju interese par drošu vidi sportošanai, tostarp arī peldēšanu peldbaseinā.

 • Nakts peldējumā nopeldēti vairāk kā 67 kilometri 0

  Aizvadītās nedēļas nogalē, Eiropas Sporta nedēļas ietvaros Ventspils Ūdens piedzīvojumu parkā tāpat kā septiņās citās Latvijas pilsētās norisinājās viens no skanīgākajiem un vērienīgākajiem peldēšanas pasākumiem - Nakts peldējums.

 • Notiks tradicionālais Nakts peldējums 0

  26. septembrī jau tradicionāli Eiropas Sporta nedēļas ietvaros norisināsies viens no vērienīgākajiem aktīvā dzīves veida pasākumiem - Nakts peldējums, kura ietvaros septiņās Latvijas pilsētās iedzīvotājiem būs iespēja ne vien izbaudīt patīkamu peldi pozitīvas dzīvās mūzikas un apgaismojuma pavadījumā, bet arī izaicināt sevi pusstundas peldējumā.

 • Notiek bezmaksas peldētapmācības pieaugušajiem 1

  Ūdens piedzīvojumu parka lielajā baseinā līdz 25. septembrim katru darba dienas rītu no plkst. 8 līdz 9 pie trenera Sergeja Iļjina notiek bezmaksas peldētapmācības pieaugušajiem.

 • Pārbauda ūdeni arī neoficiālajās pelvietās 4

  Ventspils pilsētas dome augustā vidū sadarbībā ar Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātnisko institūtu "BIOR" veikusi ventspilnieku iecienītāko atpūtas vietu kontroli un testēja ūdens kvalitāti.