Tēma: Peldēšana

 • Ventspils «roņiem» medaļas Kaļiņingradā 1

  Kaļiņingradā notika IV atklātais čempionāts ziemas peldēšanā, kurā piedalījās 85 sportisti no Krievijas, Polijas, Lietuvas, Baltkrievijas, Igaunijas, Uzbekistānas un Latvijas.

 • Aizvadīts ziemas peldētāju salidojums (VIDEO) 0

  Airēšanas bāzē ''Dampeļi'' notika Ventspils atklātais ziemas peldētāju salidojums ''Ventspils jūras lauvas'', kurā piedalījās 71 dalībnieks no Rīgas, Liepājas, Ogres, Jelgavas, Kuldīgas, Jūrmalas, Saldus, Raganas, Ozolniekiem un Ventspils.

 • Notiks ziemas peldētāju salidojums 0

  Sestdien, 11. janvārī plkst. 11:30, airēšanas bāzē ''Dampeļi'' notiks Ventspils atklātais ziemas peldētāju salidojums ''Ventspils jūras lauvas''.

 • Peldētāji veiksmīgas sacensības Slovākijā 1

  Sporta skolas Spars peldētāji piedalījušies plašās starptautiskās sacensībās Slovākijas pilsētā Košicē, izcīnot tajās piecas medaļas, no kurām divas – zelta.

 • Notika Latvijas novadu kauss peldēšanā 0

  Ūdens piedzīvojumu parka peldbaseinā notika 30. Latvijas novada kauss peldēšanā, kurā startēja četru novadu labākie peldētāji un sacentās par ceļojošo kausu. Sacensībās katrā novada komandā startēja 24 dalībnieki, kuri sacentās individuālajās disciplīnās un komandu stafetēs.

 • Notiks Latvijas novadu kausa izcīņa peldēšanā 0

  6. un 7. decembrī Ūdens piedzīvojumu parka peldbaseinā pulcēsies Latvijas četru novadu labākie peldētāji, lai sacenstos par novadu ceļojošo kausu. Šādas sacensības Latvijā notiek jau kopš neatkarības atjaunošanas un šogad tās notiks 30. reizi.

 • Kurzemes čempionātā visa kaluma medaļas 0

  Ventspils Ūdens piedzīvojumu parkā notika Kurzemes čempionāts peldēšanā, kurā pie visa kaluma godalgām tika sporta skolas Spars audzēkņi.

 • «Roņi» ar panākumiem startē pasaules kausa posmā 0

  Jelgavā notika vienpadsmitais Jelgavas "Roņu Kauss" ziemas peldēšanā, kas bija arī šīs sezonas pirmais Starptautiskās Ziemas peldēšanas federācijas (IWSA) Pasaules Kausa posms, kurā piedalījās ap 250 dalībnieku no 16 valstīm.

 • Notiks vecmeistaru sacensības peldēšanā 0

  12. oktobrī lielajā peldbaseinā notiks starptautiskas vecmeistaru sacensības peldēšanā ''Atvasaras relaks Ventspilī'', kuras organizē un vada Ventspils vecmeistaru peldēšanas klubs ''Octopus'' sadarbībā ar Latvijas peldēšanas federāciju.

 • Aicina uz nakts peldi 0

  Sestdienas, 28. septembra, vakarā no plkst. 20 Ūdens piedzīvojumu parks aicina visus ventspilniekus un pilsētas viesus uz Latvijā vērienīgāko aktīvā dzīves veida pasākumu peldbaseinā - Nakts peldējumu.

 • Noslēgusies peldsezona, darbu beidz arī glābšanas dienests 2

  Svētdien, 15. septembrī ir noslēgusies peldsezona un Ventspils pilsētas pludmalē nolaists Zilais karogs, kurš plīvoja jau 21. sezonu pēc kārtas. Līdz ar peldsezonas slēgšanu darbu beidza arī Pludmales glābšanas dienests.

 • Peldētāji noslēdz Ventspils sacensību sezonu 0

  Ventspils peldbaseinā sacensību sezonu pilsētā noslēdza Sporta skolas Spars peldētāji septiņās vecuma grupās, kuri sacentās 50m, 100m peldējumos brīvajā stilā, brasā, uz muguras un tauriņstilā.