Nesen amatā ievēlētais Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidents Žoržs Tikmers tiksies ar smagatlētikas treneriem Eduardu Andruškeviču un Viktoru Ščerbatihu, lai pārspriestu svarcēlājas Rebekas Kohas karjeras turpmākos plānus.

Jau ziņots, ka Kohas "Instagram" profilā varēja lasīt ziņu, ka titulētā Latvijas svarcēlāja nesen pārgājusi islāmā. Viņas partneris ir Katarā dzimušais diska metējs Moazs Muhameds Ibrahims, tāpēc latviete pēc neilga kopā būšanas laika pieņēma lēmumu pāriet citā ticībā - islāmā.

Pati sportiste kopš pāriešanas islāmā publiski savu lēmumu nav komentējusi, tāpēc LOK prezidents Tikmers nolēmis tikties ar treneriem Andruškeviču un Ščerbatihu, lai pilnībā izprastu sportistes nodomus saistībā ar smagatlētiku.

"Gribu skaidrību par Kohas sportiskajiem plāniem un dalību Olimpiskajās spēlēs, tāpēc 5. augustā, uz sarunu esmu aicinājis sportistes trenerus Eduardu Andruškeviču un Viktoru Ščerbatihu, kā arī Latvijas Olimpiskās vienības vadītāju Einaru Fogeli," LOK citē Tikmera teikto.

Pagājušās nedēļas sākumā treneris Andruškevičs norādīja, ka sportiste iepriekš paudusi vēlmi turpināt karjeru, tomēr šobrīd lielākas problēmas sagādā veselības likstas. Proti, Kohai ir problēmas ar ceļgaliem.

Pati sportiste šobrīd atrodas Turcijā, bet pirms došanās prom, viņa no trenera paņēmusi treniņu plānu. Plānots, ka Koha no 31. oktobra līdz 8. novembrim piedalīsies Eiropas čempionātā Maskavā.

Tikmēr LOK pagājušajā nedēļā norādīja, ka ciena sportistes izvēli.

Pērn Bukarestē Koha jau otro gadu pēc kārtas tika kronēta par Eiropas čempioni.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: