Tēma: Tikšanās

 • Spēļu industrijas speciālisti dalījās pieredzē 0

  Ventspils Augstskolā pulcējās spēļu izstrādes industrijas entuziasti un interesenti, lai piedalītos pasākumā ''Ventspils #TechUp'' par spēļu izstrādi un spēļu industrijas aktualitātēm. Pasākuma ietvaros nozares pārstāvji dalījās ar savu darba pieredzi industrijā.

 • Džeikobs aicina iepazīt Franciju 0

  Pārventas bibliotēka un Mūzikas bibliotēka šonedēļ aicina uz pasākumiem, kuros ar Franciju iepazīstinās Džeikobs - puisis no Francijas, kurš kā brīvprātīgais darbojas Ventspils bibliotēkā.

 • Biedrības un nodibinājumus aicina pieteikties konsultācijām 0

  Kurzemes NVO centrs 3. martā Ventspilī visas dienas garumā ar iepriekšēju pierakstu aicina uz bezmaksas individuālajām konsultācijām biedrību un nodibinājumu vadības, juridiskajos, grāmatvedības, saimnieciskās darbības, finanšu piesaistes, publicitātes un sadarbības jautājumos.

 • 1. pamatskolā pulcējas viesi no Eiropas 0

  Visas nedēļas garumā Ventspils 1. pamatskolā viesojas ciemiņi no Portugāles, Spānijas, Rumānijas un Polijas, kas kopā ar ventspilniekiem piedalās Erasmus+ projektā ''Sociable Robots''.

 • Tikšanās ar Svenu Kuzminu 0

  Piektdien, 28. februārī, plkst.13 Galvenā bibliotēka aicina uz tikšanos ar rakstnieku Svenu Kuzminu. Pasākums notiek Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstītā projekta ''Ar rakstnieku par grāmatu'' ietvaros.

 • Tikšanās ar fiziķi Artūru Vrubļevski 0

  Otrdien, 25. februārī, plkst.18 Ventspils Augstskolas bibliotēka aicina uz tikšanos ar fiziķi, Ventspils Starptautiskā Radioastronomijas centra vadošo pētnieku un kalendāra ''#ZinātneLatvijai 2020'' februāra varoni Artūru Vrubļevski.

 • Vijups piedalīsies starptautiskā zinātniskā konferencē 0

  Ventspils muzeja direktora vietnieks, vadošais pētnieks Armands Vijups ar referātu ''Kultakmens bez ziedojumiem? ''Grīžu Velna beņķa'' arheoloģiskās izpētes rezultāti 2019. gadā'' piedalīsies Latvijas Universitātes 78. starptautiskajā konferencē.

 • Atskatīsies uz Latvijas 100 gadiem Ventspilī 0

  Otrdien, 25. februārī plkst. 17.30 Livonijas ordeņa pilī, ciklā ''Vēstures otrdienas'' vēsturniece Stella Lindenberga lasīs lekciju par Latvijas 100 gadiem Ventspilī un sadarbībā ar muzejpedagoģi Ilvu Buntiku iepazīstinās ar spēli ''Spēlējam Latvijas 100 gadus Ventspilī''.

 • Atklās Liepājas mākslinieku grupas izstādi 0

  21. februārī plkst. 17.30 teātra nama ''Jūras vārti'' Lielajā izstāžu telpā notiks Liepājas mākslinieku grupas izstādes ''Piekrastes reljefs'' atklāšana, kā arī tikšanās ar izstādes autoriem.

 • Pārventas bibliotēkā lasīs dzeju 0

  Ceturtdien, 6. februārī, plkst. 19 dzejniece Inga Gaile un ansamblis "DuoRI" aicina uz mūzikas un dzejas vakaru ''Aiz robežas'' Pārventas bibliotēkā.

 • Ugālē viesosies filmas «Dvēseļu putenis» komanda 0

  31. janvārī plkst. 13.15 Ugāles Mūzikas un mākslas skolas izstāžu zālē interesentiem būs iespēja tikties ar filmas "Dvēseļu putenis" galvenās lomas tēlotāju, aktieri Oto Brantevicu un citiem radošās komandas pārstāvjiem.