Tēma: Tikšanās

 • Bibliotēkā notiks tikšanās ar arhitektu Jāni Dripi 0

  Šodien plkst.16 Galvenajā bibliotēkā notiks tikšanās ar arhitektu, grāmatas "Kultūrtelpa. 21. gadsimta kultūras būves Latvijā" autoru Jāni Dripi. Grāmatā atspoguļotas pēdējās divās dekādēs radītās vai atjaunotās nācijas kultūras vērtības - 83 arhitektoniski veiksmīgas un nozīmīgas kultūras būves un deviņi projekti visā Latvijā.

 • VUGD aicina uz Atvērto durvju dienu 0

  Atzīmējot Ugunsdzēsēju un glābēju dienu un Ugunsdzēsības Latvijā 159. gadadienu, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) 17. maijā rīko Atvērto durvju dienu visās VUGD daļās un posteņos, kā arī Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas Praktisko mācību nodaļā.

 • Sociālais dienests aicina iedzīvotājus uz klātienes tikšanos 0

  Ventspils Sociālā dienesta pārstāvji aicina ventspilniekus piektdien, 10. maijā, no plkst. 10.00 līdz 12.00, Galvenajā bibliotēkā, 2. stāva zālē, izmantot iespēju un tikties klātienē, lai saņemtu atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem par sociālās palīdzības piešķiršanas kārtību, pabalstu saņemšanas iespējām, sociālo pakalpojumu pieejamību, kā arī Sociālā dienesta aktualitātēm.

 • Vēstures otrdiena jaunajā Piejūras brīvdabas muzejā 1

  Piejūras brīvdabas muzejs atgriežas pie saviem apmeklētājiem ne tikai kā vieta, kur apskatīt ekspozīcijas, bet arī kā vieta, kur veikt pētniecību un iepazīties ar pētniecības rezultātiem. 30. aprīlī, plkst 17.30 Piejūras brīvdabas muzeja ēkā būs nākamā vēstures otrdiena. Tēma - Otējumi uz pūra lādēm Piejūras brīvdabas muzejā. Par to vairāk pastāstīs vēsturniece Dace Kamela.

 • Svinēs Starptautisko džeza dienu 0

  30. aprīlī svinot Starptautisko džeza dienu, MIKC ''Ventspils Mūzikas vidusskola'' sadarbībā ar GC QUARTET aicina visus džeza mūzikas mīļotājus uz pasākumu sēriju, kas notiks Ventspils Mūzikas bibliotēkā un kafejnīcā ''Windau Coffee''. Ieeja visos pasākumos ir bez maksas!

 • Aicina pieteikties Ventspils 2. tūrisma simpozijam 0

  Tuvojoties tūrisma sezonai, Ventspils pilsēta jau otro gadu aicina tūrisma nozares pārstāvjus no Kurzemes reģiona uz Tūrisma simpoziju. Simpozijs “Tūrisma nozares nākotne ar inovācijām un ekspertīzi”, kas norisināsies trešdien, 24. aprīlī, apvienos ekspertu viedokļus un inovācijas tūrisma jomā, piedāvājot daudzveidīgu programmu un iespēju dalīties pieredzē un zināšanās.

 • Bibliotēkā ar mazajiem lasītājiem tiksies Dace Kravale 0

  Pateicoties Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstam, piektdien, 19. aprīlī, plkst. 10.00 Ventspils Bērnu bibliotēkā projektā “Lasīšanas laboratorija” ar pirmsskolas vecuma bērniem tiksies rakstniece Dace Kravale.

 • Uzņēmēji tiksies Ugālē 0

  4. aprīlī plkst. 11.00 Ugāles tautas namā “Gaisma” sāksies otrais Ventspils novada uzņēmēju un aktīvo iedzīvotāju seminārs “Uzņēmēju vēlās brokastis”, kurš tiek rīkots ar mērķi veicināt savstarpēju sadarbību un komunikāciju, informēt par projektu iespējām, inovācijām, ekonomikas attīstības aktualitātēm un uzņēmēju un pašvaldības savstarpēju sadarbību.

 • Pateicās sociālās jomas brīvprātīgajiem 0

  1. martā Ventspils Sociālais dienests, atzīmējot 27. februārī notikušo Starptautisko Nevalstisko organizāciju (NVO) dienu, godināja savus sadarbības partnerus – Ventspils nevalstiskās un bezpeļņas organizācijas un cilvēkus, kas tajās darbojas. Organizāciju pārstāvjiem bija iespēja pastāstīt par savu ikdienas darbu, apmainīties idejām un veidot jaunas sadarbības.

 • Kaspars Briškens apmeklēs Ventspils un Liepājas ostas 2

  14. un 15. martā, satiksmes ministrs Kaspars Briškens dosies reģionālā vizītē, lai tiktos ar Ventspils un Liepājas ostu pārstāvjiem un tajā strādājošiem uzņēmējiem, lai iepazītos ar aktuālo informāciju un pārrunātu ostu attīstības perspektīvas un nozares pārvaldības reformu.