Tēma: Tikšanās

 • Ventspilī ieradīsies moči 6

  18. jūlijā Ventspilī norisināsies šī gada lielākais un arī vienīgais Baltijas motobraucēju salidojums ''Kurland Bike Meet 2020''. Tā laikā pilsētas iedzīvotāji un viesi varēs iepazīties ar moto pasaules jaunumiem, dzīvesstilu un ceļojumu iespējām.

 • «Selgā» atsāk pieņemt apmeklētājus un sūtījumus 0

  Sociālās aprūpes namā ''Selga'', ievērojot klientu apmeklēšanas kartības noteikumus, tiek atsākta apmeklētāju pieņemšana, nodrošinot klientiem saskares iespējas ar tuviniekiem. Tāpat atjaunota tuvinieku sūtījumu pieņemšana bez fiziska kontakta ar klientu.

 • Stāstīs par Mazbānīša ekspozīcijas desmitgadi 0

  Otrdien, 9. jūnijā plkst. 17.30 Piejūras brīvdabas muzejā interesenti aicināti uz Vēstures otrdienu, kas veltīta jubilejai - ir pagājuši desmit gadi kopš Piejūras brīvdabas muzeja šaursliežu dzelzceļa jaunās ekspozīcijas atklāšanas.

 • Latviešu tautas dziesmu vakars Dorbes muzejā 0

  Otrdien, 9. jūnijā, plkst. 17.30 Ventspils Mūzikas bibliotēka aicina uz kopīgu latviešu tautas dziesmu dziedāšanas vakaru ''Skani, dziedi, atskani'' ar mūziķi Aletu Lipsni. Šoreiz tiks dziedāts brīvā dabā – Herberta Dorbes mājās ''Senču putekļi''.

 • «Pobeda Confectionery» dāvina saldumus «Cimdiņa» bērniem 4

  Par godu Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai šodien, 1. jūnijā Latvijas konditorejas fabrika ''Pobeda Confectionery'' Ventspils atbalsta centram ģimenēm un bērniem ar īpašām vajadzībām ''Cimdiņš'' uzdāvināja savas īpašās šokolādes partiju.

 • Turpmāk sestdienās Ventspils skanēs 0

  Sākot ar šo sestdienu, 30. maiju, turpmākās četras nedēļas nogales pilsētu pieskandinās Ventspils Kultūras centra amatiermākslas kolektīvi pasākumu sērijā ''Ventspils skan''.

 • Aicina jauniešus uz diskusiju un badmintona spēli 0

  Sestdien, 23. maijā Ventspils Jauniešu mājā notiks diskusija par Olimpiskajām un Paraolimpiskajām vērtībām, ko organizē neformālās izglītības centrs ''Young Folks LV''.

 • Sociālais dienests aicina uz Atvērto durvju dienu 1

  Lai iedzīvotājiem būtu iespēja vairāk uzzināt par sociālās palīdzības piešķiršanas kārtību, pabalstu saņemšanas iespējām, sociālo pakalpojumu pieejamību, kā arī Ventspils pilsētas Sociālā dienesta darbu, ceturtdien, 12. martā, no plkst. 13 līdz 15 ventspilnieki tiek aicināti uz Atvērto durvju dienu.

 • Bibliotēka aicina uz ilgtspējīgām sarunām 1

  Ceturtdien, 12. martā, plkst.15 Galvenajā bibliotēkā norisināsies diskusija par Ilgtspējīgu attīstību un tās mērķiem, kurā tiks meklētas atbildes uz jautājumiem, kas ir ilgtspējīga attīstība un kāpēc ir būtiski uzstādīt mērķus.

 • Dorbes muzeja vadītāja piedalīsies starptautiskā konferencē 1

  Herberta Dorbes muzeja vadītāja Inese Aide piedalīsies Liepājas 26. starptautiskajā zinātniskajā konferencē ''Aktuālas problēmas literatūras un kultūras pētniecībā'', kurā tiks skatīti Baltijas jūras valstu literatūras un kultūras jautājumi.

 • Galvenā bibliotēka aicina uz sarunu vakaru 1

  Piektdien, 6. martā plkst.17 Galvenajā bibliotēkā notiks sarunu vakars ''Pāri robežām'' - četru lielisku dažādu jomu profesionāļu dzīves un pieredzes stāsti par to, kā viņi ikdienā izaicina savas robežas un pārvar tās.