Tēma: Tikšanās

 • Tuvojoties mazuļu salidojumam, aicina piedalīties fotokonkursā 0

  Jau pavisam drīz, 18. jūnijā, Ventspils Bērnu pilsētiņā notiks tradicionālais mazuļu salidojums ''Esmu dzimis Ventspilī''! 2022. gadā fotokonkurā piedalījās vairāk nekā 400 dalībnieki, iesūtot Ventspilī dzimušo mazulīšu foto un pieredzes stāstus Ventspils Dzemdību nodaļā, piedzīvojot pirmo tikšanos ar savu bērniņu!

 • Pīlēns un ZZS sarunās raduši kopīgas pozīcijas vairākos jautājumos 8

  "Apvienotā saraksta" (AS) Valsts prezidenta amata kandidāts Uldis Pīlēns sarunā ar Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakciju "detalizēti izrunājis" savas prioritātes - drošību, ekonomikas un reģionālo attīstību, šodien pēc abu pušu tikšanās žurnālistiem pavēstīja Pīlēns.

 • Notiks tikšanās ar ukraiņu rakstnieci Žarkovu 0

  Šajā nedēļā Ventspilī būs iespēja tikties ar Ukrainas feminisma kustības pārstāvi, rakstnieci un literatūras pētnieci Roksolanu Žarkovu, informē Ventspils Starptautiskās Rakstnieku un tulkotāju mājas projektu koordinatore Ieva Balode.

 • Tikšanās ar bērnu grāmatu autori Gundegu Vainovsku 0

  Piektdien, 19. maijā plkst. 12, Ventspils Bērnu bibliotēka, turpinot Valsts Kultūrkapitāla fonda finansiāli atbalstīto projektu “Lasīšanas laboratorija”, aicina uz tikšanos ar rakstnieci Gundegu Vainovsku un viņas galveno grāmatu varoni lācīti Rūdi.

 • Sarunu vakars ar organizāciju ManaBalss 1

  Sarunu vakars “Pārmaiņas sākas ar mani” iecerēts iedvesmojošai domu un ideju apmaiņai. Tā laikā ar savu pieredzi dalīsies gan ManaBalss komanda, gan kādas iniciatīvas autore no Ventspils, gan iniciatīvā skartā jautājuma eksperte.

 • Piektdienas vakara pastaiga ''Ceļā uz svētkiem'' 6

  19. maija pievakarē ventspilnieki un pilsētas viesi dosies iemīļotajā Piektdienas vakara pastaigā “Ceļā uz svētkiem”. Pirms došanās uz Dziesmu un deju svētkiem, vairāk nekā 700 dažādu Ventspils radošo kolektīvu dalībnieki iedziedās, iedejos un iespēlēs savā pilsētā.

 • Darba vizītē viesojās Veselības ministre Līga Meņģelsone 0

  Piektdien, 28. aprīlī, Vizītes laikā ministre ar biroja pārstāvjiem tikās ar pašvaldības vadību, slimnīcas un poliklīnikas vadību, kā arī speciālistiem, lai pārrunātu veselības aprūpes aktualitātes. Vizītes ietvaros tika iemūrēta arī vēstījuma kapsula Ventspils slimnīcas topošajā Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļā.

 • ''Jūras vārtos'' atklās Ventspils mākslinieku darbu izstādi 0

  27. aprīlī plkst. 17 teātra namā “Jūras vārti” tiks atklāta izstāde “Pavasaris 2023”, kurā ar pēdējos divos gados radītiem darbiem piedalās Ventspils mākslinieki. Atklāšanā ikvienam būs arī lieliska iespēja autorus sastapt klātienē.

 • Romantiska klaviermūzika Mūzikas bibliotēkā 1

  Sestdien, 29. aprīlī, plkst. 18 koncertzāles “Latvija” Green Room notiks Sergeja Zolotova un Sergeja Somika klaviermūzikas koncerts “No klasikas līdz džezam”. Klausītāju ieguvums būs abu pianistu atšķirīgais spēles stils un repertuārs, ko vienos romantiskā noskaņa.

 • Bēthovena sonāšu pētnieki atkal tiekas Pārventas bibliotēkā 1

  28. aprīlī plkst. 18 Pārventas bibliotēkā projekta „L. van Bēthovens 2020.–2027. Tikai viena sonāte un… Pavasara sesija.” pirmais koncerts, kurā laikabiedru atmiņu, pētnieku atklājumu un apbrīnojamas mūzikas labirintos, atklās L. van Bēthovena mūzikas nemirstīgo garu.