Tēma: Tikšanās

 • Tiešsaistē varēs iepazīt Ziemas saulgriežu tradīcijas 0

  Otrdien, 14. decembrī plkst. 18 norisināsies tiešsaistes tikšanās ar masku pētnieci, folkloras kopas ''Grodi'' vadītāju Aīdu Rancāni un etnomuzikoloģi, grupas ''Tautumeitas'' dalībnieci Asnati Rancāni par Bluķa vakaru un Miežvilku maskošanās tradīciju.

 • Notiks Ventspils Augstskolas Ziemassvētku konference 0

  Ceturtdien, 16. decembrī plkst. 13 attālinātā režīmā notiks tradicionālā Ventspils Augstskolas Ziemassvētku zinātniskā konference, kurā augstskolas pasniedzēji, pētnieki un zinātnieki atskatīsies uz šajā gadā paveikto.

 • Gobzemu policija aizturējusi arī Ventspilī 22

  Valsts policija pirmdienas pēcpusdienā Ventspilī atkal aizturējusi Saeimas deputātu Aldi Gobzemu, liecina sociālajos tīklos ievietotie video.

 • Ovišu Lašu placī atklāta laimes pastkaste 0

  Klātesot viesiem un folkloras kopas ''Kāndla'' dziedātājiem, sniegotā piektdienas pēcpusdienā Tārgales pagastā ieskandināja laimes pastkastītes atklāšanu piena kannā. Tas ir Ovišu draugu kopas veikums, apkārtnes labiekārtošanai izmantots arī pašvaldības projektu konkursā ''Mēs savā novadā'' iegūtais finansējums.

 • Linkaits dosies reģionālajā vizītē uz Ventspili 5

  Satiksmes ministrs Tālis Linkaits šodien dosies reģionālajā vizītē uz Ventspili, lai tiktos ar valstspilsētas domes un novada domes vadību, kā arī apspriestu Ventspils brīvostai aktuālos jautājumus ar tās vadību, informē Satiksmes ministrijā.

 • Vēlas atbalstīt mediķus 3

  Šajā laikā, kad slimnīcas tiek pārslogotas un medicīnas darbiniekiem ir jācīnās par cilvēku dzīvībām un jāpalīdz atveseļoties, ir svarīgi sniegt atbalstu arī pašiem mediķiem. Ventspilnieks, pavārs Artis Lukša sestdien Tirgus laukumā gatavos plovu, kuru varēs iegādāties līdzņemšanai. Visa ietirgotā nauda tiks izlietota, lai kādā īpašā dienā atbalstītu Ventspils slimnīcas personālu.

 • Tiešsaistes tikšanās ar Lauru Vinogradovu 0

  Ceturtdien, 4. novembrī, plkst.15 tiešsaistē Ventspils bibliotēkas Facebook lapā notiks tikšanās ar rakstnieci Lauru Vinogradovu un Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centra vadītāju Silviju Tretjakovu.

 • Aicina uz tiešsaistes tikšanos ar vecmāti 0

  Topošajiem vecākiem, īpaši ja ģimenē gaidāms pirmais mazulītis, rodas daudz jautājumu gan par sagatavošanos dzemdībām, gan par dzemdību norisi. Pirmdien, 25. oktobrī, plkst. 16 topošie vecāki aicināti uz bezmaksas tiešsaistes tikšanos ar SIA ''Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca'' vecāko vecmāti Baibu Mincenbergu.