Tēma: Tikšanās

 • Rakstnieku mājā tikšanās ar Noru Ikstenu 0

  Starptautiskajā Rakstnieku un tulkotāju mājā, ceturtdien, 12. decembrī plkst. 18 notiks tikšanās ar rakstnieci Noru Ikstenu. Saruna būs par Noras jaunāko grāmatu ''Suņa dzīve. Stāsti un suneti'', kas tapusi kopā ar mākslinieku Aivaru Vilipsōnu.

 • Runās par dronu pilotēšanu un uzņēmējdarbības akadēmiju 0

  Ceturtdien, 12. decembrī, Digitālais centrs aicina apmeklēt pasākumu Ventspils #TechUP, kas norisināsies ''Ventspils Biznesa atbalsta centrā'' un kura ietvaros būs iespēja uzzināt plašāk par jaunajiem dronu pilotēšanas noteikumiem, tikties ar uzņēmuma ''ROBYWORKS'' pārstāvjiem, kā arī iepazīt jauno iniciatīvu ''Uzņēmējdarbības akadēmija''.

 • Brīvosta piedalās «Latvijas transporta dienās» Zviedrijā 0

  Lai piesaistītu jaunus klientus un attīstītu Latvijas ostu un visa Latvijas transporta koridora pakalpojumus kravu pārvadājumiem starp Latviju un Skandināviju, Stokholmā un Gēteborgā norit pasākums ''Latvijas transporta dienas Zviedrijā''.

 • Brīvostā viesojās Ķīnas Ekonomikas ministrijas delegācija 0

  Sestdien, 30. novembrī, Ventspils brīvostu apmeklēja Ķīnas Tautas Republikas Ekonomikas ministrijas e-komercijas un informācijas departamenta pārstāvji, lai pārrunātu pārrobežu sadarbības iespējas e-komercijas jomā.

 • Notiks gadskārtējais arhitektu pasākums «Baltā dūna» 0

  7. decembrī koncertzālē ''Latvija'' notiks arhitektu gadskārtējais pasākums ''Baltā dūnā - 2019'' un tā ietvaros arī gada skates ''Labākie realizētie arhitektūras objekti Ventspilī 2018./ 2019. gadā'' rezultātu paziņošana un laureātu apbalvošana.

 • Viesojās Zinātnes un eksperimentu centra «VilVite» pārstāvji 0

  Divas dienas Digitālajā centrā pieredzes apmaiņas vizītē viesojās Zinātnes un eksperimentu centra ''VilVite'' pārstāvji no Bergenas, lai iepazītos ar Ventspils Digitālā centra darbību un plānotajām aktivitātēm topošajā Zinātnes un inovāciju centrā, kā arī, lai pārrunātu plānotās sadarbības aktivitātes.

 • Jaunieši izzinās karjeras iespējas 0

  Ceturtdien, 5. decembrī, no plkst. 15 līdz plkst. 18 Ventspils Valsts 1. ģimnāzijā notiks pasākums ''Kontakt(s)krējiens'', kura laikā skolas vecāko klašu skolēniem tiks dota iespēja satikt dažādu jomu profesionāļus, lai iepazītos ar viņu darba ikdienu un pienākumiem.

 • Piedāvā iepazīt mūzikas valodu no dažādām kultūrām 0

  Sestdien, 7. decembrī, plkst. 15 Jauniešu māja sadarbībā ar Ventspils Mūzikas bibliotēku aicina uz trešo pasākumu mūzikas un sarunu ciklā ''Jaunās mājas – Latvija'', kas notiks Mūzikas bibliotēkas audiovizuālajā telpā.

 • Tikšanās ar «Vētru muzeja» vadītāju 0

  Ceturtdien, 5. decembrī, plkst. 18 Pārventas bibliotēka aicina uz tematisko pasākumu ''Sarunas bibliotēkā'', kurā šoreiz viesosies ''Vētru muzeja'' vadītāja Inita Plēsuma.

 • Aicina īsā ceļojumā pankroka pasaulē 3

  Jauniešu māja un Mūzikas bibliotēka aicina uz mūzikas un sarunu cikla ''Jaunās mājas - Latvija'' pasākumu, kura laikā būs iespēja iepazīt pankroka mūzikas izcelsmi, attīstību un uzplaukumu.

 • Tikšanās ar robežsardzes pārstāvjiem 0

  Piektdien, 22. novembrī, plkst. 12 Bērnu bibliotēkā viesosies pārstāvji no Valsts robežsardzes, lai iepazīstinātu skolēnus ar savu profesiju.

 • Notiks atvērto durvju diena par nodarbinātību un uzņēmējdarbību iebraucējiem 0

  Lai informētu uzņēmējus par ārvalstnieku, reemigrantu un pilsētas jauno iedzīvotāju nodarbinātību, kā arī sniegtu informāciju ārvalstu pilsoņiem un reemigrantiem par nodarbinātības un biznesa uzsākšanas iespējām Ventspilī, 19. novembrī Informācijas centrs iebraucējiem (ICI) rīko Atvērto durvju dienu.