Tēma: Tikšanās

 • Uzņem Latvijas Futbola federācijas pārstāvjus 0

  Pagājušajā nedēļā vizītē Ventspilī viesojas Latvijas Futbola federācijas (LFF) pārstāvji: prezidents Vadims Ļašenko, viceprezidents Sergejs Kovaļovs, izpilddirektors Arturs Gaidels un infrastruktūras attīstības speciālists Sergejs Glaskovs.

 • «Kurzemes uzņēmēju diena 2020» ietvaros notiks Ventspils tūrisma konference 9

  Ventspils Tūrisma informācijas centrs (TIC) aicina uzņēmējus, tūrisma profesionāļus un citus interesentus uz Ventspils tūrisma konferenci, kas šogad norisināsies piektdien, 9. oktobrī, no plkst. 16 līdz 17.30, Olimpiskajā centrā "Ventspils" Iespēju festivāla "Kurzemes uzņēmēju dienas 2020" laikā.

 • Jauniešu mājā notiks «Ideju nakts 2020» 0

  Ventspils Jauniešu māja aicina 16 līdz 25 gadus vecus jauniešus, kuri ir ieinteresēti projektu un pasākumu veidošanā, pieteikties dalībai pasākumā ''Ideju nakts 2020''.

 • Darbā ar jaunatni iesaistītos aicina uz semināru 0

  Ventspils - Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2020 aicina darbā ar jaunatni iesaistītos uz pieredzes apmaiņas semināru ''Cik gigabaitos var ietilpināt jaunatnes darba pieredzi?''. Pasākums Ventspilī notiks 9. un 10. oktobrī un šoreiz seminārā akcenti tiks likti tēmai par digitālo darbu ar jaunatni.

 • Ar personālizstādi viesosies māksliniece Kate Seržāne 0

  No 12. septembra līdz 18. oktobrim teātra namā ''Jūras vārti'' būs aplūkojama Kates Seržānes personālizstāde ''Zem līmeņa''. Izstādes atklāšana un tikšanās ar mākslinieci notiks 12. septembrī plkst. 17.

 • Tikšanās ar dzejnieci un rakstnieci Ievu Samausku 0

  Septembrī, dzejas dienu laikā, Ventspils Bērnu bibliotēkā un Pārventas bibliotēkā notiks tikšanās ar vienu no spilgtākajām un ražīgākajām bērnu grāmatu autorēm - Ievu Samausku.

 • Jauniešu māja atvērs durvis 0

  Ikviens interesents ir laipni aicināts uz Atvērto durvju dienu Jauniešu mājā piektdien, 11. septembrī, no plkst. 17 līdz 19.

 • Vēstures otrdienā runās par senu biškopības tradīciju 2

  8. septembrī plkst. 17.30 jaunās sezonas pirmā Vēstures otrdienu cikla tikšanās ''Bite koda kājiņā'' notiks Piejūras brīvdabas muzejā, kur biškopības vēstures izzinātājs Agris Āboliņš iepazīstinās ar senu biškopības tradīciju - dorkoku izmantošanu.

 • Notiks Ventspils novada pedagogu sanāksme 0

  28. augustā Tārgales pamatskolā satiksies Ventspils novada pedagogi, lai sanāksmē uzzinātu par izglītības darba aktualitātēm jaunajā mācību gadā.

 • Notiks ikgadējā Pedagogu konference 0

  Piektdien, 28. augustā, no plkst. 9 Jaunrades namā notiks ikgadējā Ventspils pilsētas Pedagogu konference, kuru ikvienam interesentam būs iespējams vērot arī tiešraidē pašvaldības mājaslapā.

 • Aicina tikties zemūdens flotes jūrniekus 1

  Nesen apritēja 20 gadu kopš Krievijas atomzemūdenes Kursk un 118 tās ekipāžas locekļu bojāejas. Šie notikumi motivējuši bijušo zemūdens flotes jūrnieku Ilmāru Geigi aicināt uz tikšanos ventspilniekus, kuri dienējuši uz zemūdenēm, lai dalītos savās atmiņās un godinātu bojāgājušo jūrnieku piemiņu.

 • LOK prezidents tiksies ar Kohas treneriem 0

  Nesen amatā ievēlētais Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidents Žoržs Tikmers tiksies ar smagatlētikas treneriem Eduardu Andruškeviču un Viktoru Ščerbatihu, lai pārspriestu svarcēlājas Rebekas Kohas karjeras turpmākos plānus.

 • Brīvprātīgie tiksies salidojumā 0

  Ventspils Jauniešu māja ielūdz visus interesentus iepazīt brīvprātīgā darba iespējas Eiropā un piedalīties pasākumā ''rEUnion'', kas notiks Jauniešu mājas pagalmā piektdien, 7. augustā, no plkst. 14 līdz 20.

 • Sākusies uzņēmējdarbības un līderības nometne jauniešiem 0

  Pirmdien, 3. augustā, Ventspils Augstskolā tika atklāta organizācijas Junior Achievement Latvia rīkotā praktiskās uzņēmējdarbības un līderības nometne Junior Achievement Unlocked 2020. Nometne notiks līdz 8. augustam, kopā pulcējot 30 vidusskolēnus no visas Latvijas, tajā skaitā arī astoņus ventspilniekus.