Tēma: Tikšanās

 • Priekpilni aizvadīts Ventspilī dzimušo mazuļu salidojums 0

  Bērnu pilsētiņā pulcējās gan Ventspilī, gan citviet dzimušie bērniņi un vecāki, lai tiktos mazuļu salidojumā ''Esmu dzimis Ventspilī'' un savas mīļmantiņas atrādītu Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas ārstiem Pekausīša slimnīcā.

 • Risinājumi rodami komandas darbā 0

  Arvien biežāk sabiedrībā tiek runāts par iekļaujošo izglītību, kurā tiek respektētas dažādas bērnu un jauniešu mācīšanās vajadzības. Arī Ventspils izglītības iestādēs šim jautājumam tiek pievērsta gana liela uzmanība.

 • Aicina pieminēt skolotāju Aiju Bumbieri 0

  Piektdien, 10. jūnijā plkst. 19 rakstnieka Herberta Dorbes muzeja dārzā pie ugunskura notiks atmiņu vakars ''Tiekas draugi'', kas veltīts Ventspils Mūzikas vidusskolas latviešu valodas un literatūras skolotājai, sabiedriskajai darbiniecei Aijai Bumbierei.

 • Vizītē ieradīsies Ekonomikas ministre Ilze Indriksone 2

  Ceturtdien, 9. jūnijā, Ventspilī vizītē ieradīsies Ekonomikas ministre Ilze Indriksone, Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra vietnieks Raimonds Lapiņš un Ekonomikas ministrijas Inovāciju departamenta pārstāvji.

 • Aicina uz kopīgu adīšanu 0

  Vispasaules publiskās adīšanas dienā 11. jūnijā no plkst. 11. līdz 13 pie Amatu mājas biedrība ''Rokdarbu studija ''Spārni'''', kurā apvienojušās arī novada rokdarbnieces, aicina iziet ārā no savas ierastās adīšanas vides un atrast sev līdzīgos vispasaules publiskās adīšanas pasākumā.

 • Jauniešu māja piedāvā aktivitātes vasaras brīvlaikā 0

  Jau šajā piektdienā, 3. jūnijā, plkst. 16 Ventspils Jauniešu mājā paredzēta jauniešu diskusija par visu dzimumu līdztiesību ''Vienā laivā''. Diskusija ir daļa no 11 diskusiju sarunu cikla, kas šajā pavasarī notiek dažādos Latvijas reģionos par katru no Eiropas Jaunatnes mērķiem.

 • Atgriežas Ventspilī dzimušo mazuļu salidojums 0

  Pēc divu gadu pārtraukuma mazuļu salidojums ''Esmu dzimis Ventspilī'' atgriežas! Vecākus, kuri savus bērniņus Ventspils slimnīcā sagaidījuši no 2016. līdz 2022. gadam, slimnīca aicina iesūtīt savu mazulīšu foto līdz 12. jūnijam.

 • Ekonomika un bizness jaunos apstākļos 2

  Koncertzālē Latvija, skanot ērģelēm, vakar tika atklāts Kurzemes biznesa forums. Izskanot vienotam sauklim – Strādājam kopā konkurētspējīgai Eiropai, uzņēmēji un eksperti dalījās ar savu pieredzi, izmantojot inovācijas jaunajos tirgus apstākļos.

 • Kultūras ministrs apmeklēs Ventspili un novadu 2

  25. maijā Ventspili un Ventspils novadu apmeklēs kultūras ministrs Nauris Puntulis. Vizītes laikā plānots apmeklēt topošo Gāliņciema sabiedrisko centru, Piejūras brīvdabas muzeju, Mūzikas vidusskolas kopmītnes, Starptautisko rakstnieku un tulkotāju māju, kā arī Zinātnes un inovāciju centru ''VIZIUM''. Novadā viņš apskatīs Popes muižu, Vējturu namu un Vētru muzeju Jūrkalnē.

 • Galvenajā bibliotēkā notiks Raivja Aršauska lekcija 0

  Ceturtdien, 26. maijā, plkst.18 Galvenajā bibliotēkā notiks fizioterapeita Raivja Aršauska lekcija ''Fizioterapijas loma veselības saglabāšanā un slimību ārstēšanā un pakalpojumu pieejamība Ventspilī'', ko Latvijas Veselības nedēļas ietvaros organizē Sporta pārvalde sadarbībā ar bibliotēku.

 • Galvenajā bibliotēkā notiks Daigas Dzedones lekcija 0

  Trešdien, 25. maijā,  plkst.16 visi interesenti aicināti apmeklēt Ventspils valstspilsētas galvenās arhitektes Daigas Dzedones lekciju ''Jaunais Eiropas Bauhaus un Ventspils'', kas norisināsies Ventspils Galvenajā bibliotēkā.