Latvijas izlase aizvadījusi pirmo maču Dienvidkorejā notiekošā pārbaudes turnīra Legacy Cup, ar 6:2 pieveicot mājiniekus. Trīs vārtus šajā mačā guva brāļi Edgars un Artūrs Homjakovi.

Pirmajā mačā vārtos stājās Rihards Cimermanis, bet mājinieku cietoksni sargāja savulaik KHL spēlējušais Mets Daltons. Vietējiem līdzjutējiem par prieku, Dienvidkoreja atklāja rezultātu jau sestajā minūtē, realizējot skaitlisko vairākumu. Latvijai izdevās panākt izlīdzinājumu desmit minūtes vēlāk, kad precīzs bija Liepājas uzbrucējs Egīls Kalns – 1:1. Trešdaļas beigās mājinieki iemeta savus otros un pēdējos vārtus spēlē, taču līdz pārtraukumam Zemgales/LLU aizsargs Kristaps Jākobsons panāca izlīdzinājumu 2:2.

Otrajā periodā Latvijas izlasi pirmo reizi vadībā izvirzīja Kurbada uzbrucējs, ventspilnieks Edgars Homjakovs (attēlā ar ripu), bet trešdaļas beigās ar vārtu guvumu atzīmējās arī viņa brālis Artūrs – 4:2. Noslēdzošajās 20 minūtēs mājinieku vārtsargs tika pārspēts vēl divas reizes, turklāt punktu ar savu otro vārtu guvumu pielika Edgars. Jāpiebilst, ka viņa rēķinā šajā mačā arī viena rezultatīva piespēle.

Turnīra pirmajā mačā Kazahstāna pārliecinoši sakāva Japānu, ar kuru Latvija aizvadīs spēli rītdien plkst. 8.