Tēma: Hokejs

 • Mitens paliek AHL klubā 0

  Amerikas Hokeja līgas kluba Jūtikas Comets ģenerālmenedžeris Makkinons paziņoja par līgumu pagarināšanu ar vairākiem spēlētājiem, starp kuriem ir arī ventspilnieks Mareks Mitens.

 • Hokejisti kļūst par RAMH čempioniem 0

  Noslēdzošajā Play-Off spēlē pret ''Kurbads OldBoys'' komandu ''Ventspils Hokeja Savienības'' (VHS) komanda izcīnīja uzvaru un triumfēja ''Rīgas Atklātajās Meistarsacīkstēs Hokejā'' (RAMH) un ieguva čempionu titulu.

 • Ventspils Hokeja savienība uzņemti par LHF biedriem 0

  Rīgā norisinājās gadskārtējais Latvijas Hokeja federācijas (LHF) biedru kongress, kurā iesaistījušies 53 biedri. Šajā ikgadējā forumā notika jaunu biedru uzņemšanu un biedrība ''Ventspils Hokeja savienība'' tika uzņemta par pilntiesīgu LHF biedrs.

 • Mitenam AHL divas uzvaras pēc kārtas, komandai - trīs 0

  Mareks Mitens palīdzējis izcīnīt divas uzvaras pēc kārtas AHL Ziemeļu divīzijas līderei Jutikas Comets, turklāt otrajā mačā, kurā darba vārtos bija sevišķi daudz, viņš arī tika atzīts par pirmo zvaigzni.

 • Hokeja izlasei un Balinskim olimpiskās spēles beigušās 1

  Latvijas hokeja izlase olimpiskajās spēlēs Pekinā palika bez uzvarām, kas kopvērtējumā ļāva apsteigt tikai mājiniekus ķīniešu, bet ventspilnieks Uvis Balinskis turnīrā atzīmējās ar trim rezultativitātes punktiem.

 • Balinskim divas piespēles, izlasei – minimāls zaudējums 0

  Pirmo maču Pekinas olimpiskajās spēlēs aizvadījusi Latvijas hokeja izlase, kas spraigā cīņā ar 2:3 piekāpās Zviedrijai. Ar divām piespēlēm Olimpiskajās spēlēs debitēja ventspilnieks Uvis Balinskis.

 • Pekinā sākas ziemas olimpiskās spēles 0

  Šodien ar atklāšanas ceremoniju Nacionālajā stadionā Pekinā tiks dots starts XXIV ziemas olimpiskajām spēlēm, kurās par ko turēt īkšķus būs arī Ventspils un visas Latvijas sporta līdzjutējiem.

 • Mitens krāj pieredzi ECHL čempionātā 0

  Kārtējos mačus aizvadījis vārtsargs Mareks Mitens, tiesa jauno sezonu viņš sācis nevis AHL čempionātā, bet gan par līmeni zemāk – ECHL līgas klubā Adirondakas Thunder.

 • Balinskim divi rezultatīvi mači 0

  Pēdējos divos mačos Čehijas hokeja Ekstralīgā ar vārtu guvumu un rezultatīvām piespēlēm izcēlies ventspilnieks Uvis Balinskis, bet Litvīnovas Verva turnīra tabulā ierakstīja uzvaru un zaudējumu.

 • Ar bezmaksas nodarbībām popularizēs hokeju bērnu vidū 0

  Popularizējot hokeju bērnu vidū, sestdien, 4. septembrī, otro gadu pēc kārtas noritēs ''Maxima'' Hokeja diena, ko organizē Latvijas Hokeja federācija. Ventspils OC ledus halle sniegs iespēju ikvienam zēnam un meitenei vecumā līdz 12 gadiem pirmo reizi uzkāpt uz slidām un izmēģināt hokeja spēli, turklāt iepazīt šī sporta veida sniegtās priekšrocības bērni varēs bez maksas.

 • Hokeja skola var sākt darbu 0

  Izglītības kvalitātes valsts dienests pēc divus mēnešus ilgušās pārbaudes akreditējis Ventspils hokeja sporta skolas īstenotās profesionālās ievirzes programmas, kas bija pēdējais solis, lai jaunā mācību iestāde sāktu darbu.

 • OC parūpējas par hokeja faniem 13

  Lai radītu sportiskā gara gaisotni un piedāvātu iespēju, sportojot Olimpiskā centra ''Ventspils'' āra sporta bāzēs, sekot līdzi Latvijas hokeja izlases spēlēm Pasaules čempionātā, pie Olimpiskā centra ''Ventspils'' Ledus halles tiks izvietots pārvietojamais ekrāns, kurā sportotāji un interesenti varēs vērot Latvijas izlases spēles.

 • Hokeja savienība paraksta sadarbības līgumu ar HK «Zemgale» 0

  Biedrība ''Ventspils Hokeja Savienība'' un biedrība ''Hokeja Klubs Zemgale'' parakstīja sadarbības līgumu, kas sekmēs hokeja attīstību Latvijā, piedāvājot iespēju Hokeja Savienības sportistiem piedalīties hokeja kluba ''Zemgale'' komandu sastāvos, kā arī hokeja treneriem piedalīties praktiskajās nodarbībās ar HK ''Zemgale'' pieredzējušajiem treneriem.