Tēma: Hokejs

 • Ar bezmaksas nodarbībām popularizēs hokeju bērnu vidū 0

  Popularizējot hokeju bērnu vidū, sestdien, 4. septembrī, otro gadu pēc kārtas noritēs ''Maxima'' Hokeja diena, ko organizē Latvijas Hokeja federācija. Ventspils OC ledus halle sniegs iespēju ikvienam zēnam un meitenei vecumā līdz 12 gadiem pirmo reizi uzkāpt uz slidām un izmēģināt hokeja spēli, turklāt iepazīt šī sporta veida sniegtās priekšrocības bērni varēs bez maksas.

 • Hokeja skola var sākt darbu 0

  Izglītības kvalitātes valsts dienests pēc divus mēnešus ilgušās pārbaudes akreditējis Ventspils hokeja sporta skolas īstenotās profesionālās ievirzes programmas, kas bija pēdējais solis, lai jaunā mācību iestāde sāktu darbu.

 • OC parūpējas par hokeja faniem 13

  Lai radītu sportiskā gara gaisotni un piedāvātu iespēju, sportojot Olimpiskā centra ''Ventspils'' āra sporta bāzēs, sekot līdzi Latvijas hokeja izlases spēlēm Pasaules čempionātā, pie Olimpiskā centra ''Ventspils'' Ledus halles tiks izvietots pārvietojamais ekrāns, kurā sportotāji un interesenti varēs vērot Latvijas izlases spēles.

 • Hokeja savienība paraksta sadarbības līgumu ar HK «Zemgale» 0

  Biedrība ''Ventspils Hokeja Savienība'' un biedrība ''Hokeja Klubs Zemgale'' parakstīja sadarbības līgumu, kas sekmēs hokeja attīstību Latvijā, piedāvājot iespēju Hokeja Savienības sportistiem piedalīties hokeja kluba ''Zemgale'' komandu sastāvos, kā arī hokeja treneriem piedalīties praktiskajās nodarbībās ar HK ''Zemgale'' pieredzējušajiem treneriem.

 • Mitens noslēdz iespaidīgo sezonu 0

  Ventspilnieks Mareks Mitens un viņa pārstāvētā Augšezera Universitātes Lakers vienība pēdējo 25 gadu labāko sezonu noslēdza NCAA čempionāta pirmajā kārtā.

 • Mitens kļūst par WCHA konferences čempionu 1

  Mareks Mitens un Augšezera Universitātes Lakers hokejisti kļuvuši par WCHA konferences čempioniem, tā arī iekļūstot starp 16 labākajām ASV studentu hokeja čempionāta komandām.

 • Kristiņam vēl divi vārti 0

  Noslēgumam tuvojas Latvijas hokeja Virslīgas regulārā sezona, kurā vēl trīs mači atlikuši HS Rīga ar ventspilnieku Kristapu Kristiņa sastāvā.

 • Balinskis paliek Litvīnovas Verva 0

  Čehijas hokeja Ekstralīgas klubs Litvīnovas Verva paziņojis par līguma pagarināšanu ar ventspilnieku Uvi Balinski, kurš šosezon izcēlās ar 17 punktiem, būdams trešais rezultatīvākais aizsargs komandā.

 • Hokejistiem tagad sava sporta skola 7

  Hokeja klubs Ventspils piepildījis vienu no saviem solījumiem audzēkņiem un viņu vecākiem un nodibinājis hokeja skolu, kas ar divām apmācību programmām jau reģistrēta Izglītības kvalitātes valsts dienestā.

 • Balinskis un kolēģi «ņem skalpus» līderiem 0

  Čehijas hokeja Ekstralīgā ventspilniekam Uvim Balinskim un viņa pārstāvētajai komandai Verva izdevies izcīnīt piecas uzvaras pēc kārtas, trīs reizes pieveicot arī turnīra tabulas galvgaļa komandas.

 • Mitenam trīs uzvaras un atzinība 0

  Pēc ilgākas pauzes uz ledus atkal devies ventspilnieks Mareks Mitens, ne tikai palīdzot Augšezera Universitātes Lakers tikt pie trim panākumiem, bet arī trešo reizi šosezon kļūstot par WCHA konferences labāko vārtsargu.