Tēma: Hokejs

 • Tirgus laukumā atkal varēs sekot līdzi hokejam 0

  No 10.  līdz 26. maijam Čehijas pilsētās Prāgā un Ostravā notiks Pasaules čempionāts hokejā, kurā piedalīsies Latvijas vīriešu izlase. Sekot līdzi Latvijas izlases spēlēm hokejā atkal varēs Tirgus laukumā.

 • HK ''Ventspils'' U-16 komanda izcīna čempiona titulu 2

  Svētdien, 28. aprīlī, Ventspils Olimpiskā centra ledus hallē par Latvijas Bērnu un Jaunatnes čempionāta hokejā U-16 vecuma grupā čempioniem kļuva HK Ventspils komanda, kura sērijā ar rezultātu 2:0 uzvarēja Daugavpils Sporta Skolas komandu.

 • Šilovs iegūst "Trīs zvaigžņu balvu" 2

  Latvijas hokeja izlases vārtsargs Artūrs Šilovs un skrējēja Agate Caune  trešdien "Trīs zvaigžņu balvas" ceremonijā Rīgā tika atzīti par 2023. gada Latvijas labākajiem sportistiem.

 • Dubultā apmērā piešķir naudas balvu par izciliem sasniegumiem hokejā 0

  1. jūnijā, valdība atbalstīja Izglītības un zinātnes ministrijas virzītos priekšlikumus par naudas balvu piešķiršanu dubultā apmērā Latvijas hokeja izlasei un Latvijas Hokeja federācijai par izciliem sasniegumiem, izcīnot bronzas medaļas 2023. gada Pasaules čempionātā hokejā.

 • Sveiks Šilovu un Balinski par izcīnītām bronzas medaļām 1

  Piektdien, 2. jūnijā, plkst. 18 pie Koncertzāles “Latvija”, klātesot pašvaldības pārstāvjiem, jaunajiem hokejistiem un līdzjutējiem, tiks sumināti Latvijas hokeja izlases spēlētāji – ventspilnieki Uvis Jānis Balinskis un Artūrs Šilovs, kā arī viņu ģimenes.

 • Šilova vecvecāki ar asarām acīs vēro izlases sagaidīšanu (VIDEO) 3

  Latvijas vīriešu hokeja izlases vārtsarga Artūra Šilova, kurš atzīts par pasaules čempionāta vērtīgāko spēlētāju un labāko vārtsargu, vecvecāki ar asarām acīs skatījušies, kā izlasi šodien sagaida Latvijā, bet spēles tiešraides viņi skatīties nav spējuši. Baidījās, ka sirds neizturēs. Ar Artūra vectēvu un vecmāmiņu sarunājās Gonda Porniece no Kurzemes TV.

 • Saeima pirmdienu pasludina par svētku dienu 2

  Saeima svētdien īsi pirms pusnakts nolēma pirmdienu, 29. maiju, pasludināt par svētku dienu par godu Latvijas hokejistu izcīnītajām bronzas medaļām. Šādi grozījumi likumā "Par svētku, atceres un atzīmējamām dienām" veikti, lai pirmdiena būtu brīvdiena.

 • Tirgus laukumā pulcēsies hokeja fani 1

  Piektdien, 12. maijā no plkst. 18 hokeja līdzjutēji būs gaidīti Ventspils vecpilsētas tirgus laukumā, lai sekotu līdzi un atbalstītu Latvijas izlasi Pasaules čepmpionātā hokejā! Atklāšanas spēle tiks translēta uz lielā ekrāna plkst. 20.

 • ''Ventspils HS'' izcīna čempiona titulu 5

  Hokeja klubs “Ventspils HS” savā laukumā aizvadījuši otro finālspēli Rīgas atklātajās meistarsacīkstēs hokejā, tiekoties ar Daugava komandu un otro reizi pēc kārtas izcīnīja čempionu kausu.

 • Hokeja klubs iekļūst finālā 0

  Nedēļas nogalē, Rīgā Volvo hallē aizvadītas pusfināla spēles Rīgas atklātās meistarsacīkstēs hokejā, kurā Hokeja klubs ''Ventspils HS'' komanda divās spēlēs uzvarēja regulārās sezonas uzvarētājus HK ''Hanza/Prizma'' un nodrošināja sev vietu finālā.

 • Ventspils Hokeja sporta skola uzņemta par federācijas biedru 0

  Rīgā Latvijas nacionāla sporta centra Daugavas stadiona telpās norisinājās ikgadējais Latvijas Hokeja federācijas biedru kongress, kurā no kopējiem 56 Latvijas Hokeja federācijas biedriem kongresam reģistrējās 36, no kuriem 33 bija balsstiesības.

 • Hokejisti aizvadīs treniņus ASV treneru vadībā 0

  16. un 17. martā, Ventspilī ieradīsies divi jauniešu hokeja treneri no ASV - Mollija Šausa (Molly Schaus) un Brets Kurcs (Brett Kurtz), lai Ventspils hokeja sporta skolas audzēkņiem vadītu hokeja treniņus. Viesi dalīsies ar HK Ventspils treneriem par savu redzējumu par jauniešu un sieviešu hokeja attīstību, praktiskiem piemēriem no ASV un savu dzīvesstāstu.

 • Ledus hallē apskatāma Latvijas hokeja vēstures izstāde 0

  Līdz 15. janvārim, Olimpiskā centra ''Ventspils'' ledus halles 2. stāvā iekārtota informatīva izstāde ''Hokejs – Mūsu lepnums.'' Izstādes radītājs ir hokejists un treneris Ēvalds Grabovskis ar domubiedriem, kurā apkopoti interesanti fakti un vēstures liecības par hokeja attīstību Latvijā un personībām tajā.

 • Balinskis – rezultatīvākais līgas aizsargs 0

  Čehijas hokeja Ekstralīgā divas neveiksmes piedzīvojusi Uvja Balinska pārstāvētā Bili Tygri komanda, bet pats ventspilnieks šobrīd ir ne viens viens no rezultatīvākiem savas komandas spēlētājs, bet arī punktiem bagātākais aizsargs visā līgā.