Tēma: Hokejs

 • Mitens noslēdz iespaidīgo sezonu 0

  Ventspilnieks Mareks Mitens un viņa pārstāvētā Augšezera Universitātes Lakers vienība pēdējo 25 gadu labāko sezonu noslēdza NCAA čempionāta pirmajā kārtā.

 • Mitens kļūst par WCHA konferences čempionu 1

  Mareks Mitens un Augšezera Universitātes Lakers hokejisti kļuvuši par WCHA konferences čempioniem, tā arī iekļūstot starp 16 labākajām ASV studentu hokeja čempionāta komandām.

 • Kristiņam vēl divi vārti 0

  Noslēgumam tuvojas Latvijas hokeja Virslīgas regulārā sezona, kurā vēl trīs mači atlikuši HS Rīga ar ventspilnieku Kristapu Kristiņa sastāvā.

 • Balinskis paliek Litvīnovas Verva 0

  Čehijas hokeja Ekstralīgas klubs Litvīnovas Verva paziņojis par līguma pagarināšanu ar ventspilnieku Uvi Balinski, kurš šosezon izcēlās ar 17 punktiem, būdams trešais rezultatīvākais aizsargs komandā.

 • Hokejistiem tagad sava sporta skola 7

  Hokeja klubs Ventspils piepildījis vienu no saviem solījumiem audzēkņiem un viņu vecākiem un nodibinājis hokeja skolu, kas ar divām apmācību programmām jau reģistrēta Izglītības kvalitātes valsts dienestā.

 • Balinskis un kolēģi «ņem skalpus» līderiem 0

  Čehijas hokeja Ekstralīgā ventspilniekam Uvim Balinskim un viņa pārstāvētajai komandai Verva izdevies izcīnīt piecas uzvaras pēc kārtas, trīs reizes pieveicot arī turnīra tabulas galvgaļa komandas.

 • Mitenam trīs uzvaras un atzinība 0

  Pēc ilgākas pauzes uz ledus atkal devies ventspilnieks Mareks Mitens, ne tikai palīdzot Augšezera Universitātes Lakers tikt pie trim panākumiem, bet arī trešo reizi šosezon kļūstot par WCHA konferences labāko vārtsargu.

 • Āra laukuma slidotavā bezmaksas pieejamas hokeja nūjas 2

  Āra laukuma slidotavā, kura atrodas brīvpieejas sporta laukumā Saules ielā 106A, apmeklētājiem ir pieejamas bezmaksas hokeja nūjas, kuras atvēlējis Hokeja klubs ''Ventspils''. Tāpat ledus laukumā ierīkoti borti un pieejami hokeja vārti, kā arī regulāri notiek ledus laukuma smidzināšana ar ūdeni, kas uzlabo ledus kvalitāti.

 • Top āra slidotava 10

  Atbalstot iedzīvotāju iniciatīvu, Ventspils pašvaldība ir uzsākusi publiska āra ledus laukuma izveidi brīvpieejas sporta laukumā Saules ielā 106A.

 • Būs pieejama bezmaksas hokeja nodarbība bērniem 0

  Svētdien, 30. augustā, Latvijas Hokeja federācija organizē vēl nebijušu pasākumu Latvijas hokejā - ''Maxima'' Hokeja dienu. Tās ietvaros Ventspils Olimpiskā centra ledus halle sniegs iespēju ikvienam zēnam, vai meitenei vecumā līdz 12 gadiem uzkāpt uz slidām un iemēģināt sevi hokejista lomā.