Desmito maču Grieķijas otrajā spēcīgākajā basketbola līgā aizvadījis ventspilnieks Toms Leimanis, diemžēl viņa pārstāvētā komanda Koroivos piedzīvoja otro zaudējumu pēc kārtas.

Komanda viesos tikās ar līgas līderi Saloniku Iraklis, kas savulaik visai sekmīgi spēlēja spēcīgākajā līgā, taču 2006. gadā no tās izkrita un līdz šim tā arī nav spējusi atgriezties.

Pirmajā ceturtdaļā mājinieki ieguva tikai viena punkta pārsvaru, bet puslaiku jau noslēdza ar +10 (43:33). Lai gan otrajā puslaikā laukumā risinājās līdzīga cīņa, pietuvoties rezultātā Koroivos nespēja, piedzīvojot zaudējumu ar 68:68, kas tai bija jau piektais sezonā. Leimanis šoreiz laukumā devās no rezervistu soliņa, nospēlēja 30 minūtes un atzīmējās ar 14 punktiem, kas bija labākais rādītājs komandā.

Šogad komandai vēl jāaizvada viens mačs, 22. decembrī savā laukumā uzņemot ASK Ippokritos, kuras rēķinā ir par vienu uzvaru vairāk.