Tēma: Ledus halle

 • Sports un atpūta atgriežas telpās 0

  Noslēdzoties vasaras sezonai, arvien lielāka interese ventspilniekiem ir par iespēju sportot un atpūsties iekštelpās, un Olimpiskā centra Ventspils bāzēs iespējas realizēt savas vēlmes ir tiešām plašas, tiesa, jāņem vērā, ka tās darbojas dažādos drošības režīmos.

 • Mācīs spēlēt kērlingu 0

  Ventspils kērlinga klubs aicina iesaistīties Eiropas sporta nedēļas sportiskajās aktivitātēs un četrās nodarbībās apgūt kērlinga spēles pamatus. 

 • Ledus hallē izremontēta dušu telpa 0

  Laiks, kad ārkārtas situācijas apstākļos nav atļautas sporta nodarbības iekštelpās, Olimpiskajā centrā Ventspils tiek lietderīgi izmantots plānotajiem sporta bāžu remontdarbiem, tajā skaitā arī Ledus hallē.

 • Notiks finālspēles Ventspils čempionātā kērlingā 0

  Svētdien, 4. oktobrī plkst. 9 ledus hallē notiks Ventspils pilsētas 18. atklātā čempionāta kērlingā ārkārtējās situācijas laikā atceltais fināls, kam pēc čempionāta kalendāra bija jānotiek 29. martā.

 • Cīnīsies par Ventspils kausu kērlingā 0

  Šajā nedēļas nogalē, no 27. līdz 29. augustam Ventspilī notiks starptautisks kērlinga turnīrs ''Ventspils kauss 2020''. Kērlinga komandas Olimpiskā centra ''Ventspils'' ledus hallē jau 19. reizi cīnīsies par Ventspils kausu.

 • Notiks Ventspils Atklātās hokeja līgas finālsacensības 0

  Sestdien, 8. augustā, ledus hallē notiks Ventspils Atklātās hokeja līgas (VAHL) 2019./2020. gada sezonas finālsacensības. Šogad turnīrā piedalās sešas komandas - Kurekss, HK Marbella, EGO Hockey, HK Ventspils novads, Venta 2002 un Ventspils HS.

 • Turpināsies cīņas Ventspils čempionātā kērlingā 0

  Svētdien, 9. februārī, Olimpiskā centra ''Ventspils'' Ledus hallē turpināsies Ventspils pilsētas 18. atklātais čempionāts kērlingā - komandas aizvadīs 2. apļa 4. un 5. kārtas spēles.

 • Startēs 18. Ventspils čempionāts kērlingā 0

  Svētdien, 17. novembrī sāksies Ventspils pilsētas 18. atklātais čempionāts kērlingā. Šajā čempionātā startēs astoņas komandas - Ventspils novads, Ostas celtnieks, VKM, ICE SCREAM, Ice Storm, Lavīna un Snowflakes. Komanda Pērles ir mainījusi savu nosaukumu un daļēji arī sastāvu, un šogad startēs ar nosaukumu Kaleidoskops.

 • Ledus sporta veidu mājas 0

  Kopš 2000. gada novembra Ventspils var lepoties ar savu Ledus halli, kas šajos gados kļuvusi par īstu mājvietu dažādu ledus sporta veidu cienītājiem – tajā sadzīvo kērlinga piekritēji, hokejisti, šorttrekisti, daiļslidotāji un arī vienkārši slidošanas cienītāji.