Tēma: Ledus halle

 • Startēs 18. Ventspils čempionāts kērlingā 0

  Svētdien, 17. novembrī sāksies Ventspils pilsētas 18. atklātais čempionāts kērlingā. Šajā čempionātā startēs astoņas komandas - Ventspils novads, Ostas celtnieks, VKM, ICE SCREAM, Ice Storm, Lavīna un Snowflakes. Komanda Pērles ir mainījusi savu nosaukumu un daļēji arī sastāvu, un šogad startēs ar nosaukumu Kaleidoskops.

 • Ledus sporta veidu mājas 0

  Kopš 2000. gada novembra Ventspils var lepoties ar savu Ledus halli, kas šajos gados kļuvusi par īstu mājvietu dažādu ledus sporta veidu cienītājiem – tajā sadzīvo kērlinga piekritēji, hokejisti, šorttrekisti, daiļslidotāji un arī vienkārši slidošanas cienītāji.

 • Kērlingisti cīnīsies par Ziemassvētku kausu 0

  15. un 16. decembrī notiks starptautiskais kērlinga turnīrs ''Ziemassvētku kauss”, kurā komandas cīnīsies par 2018. gada Ziemassvētku kausu un šī turnīra tradicionālo balvu – Ziemassvētku mielasta cūkas šņukuru.

 • Sportistiem parādīta jaunā ledus apstrādes mašīna 0

  Olimpiskā centra Ventspils ledus apstrādes meistari turpmāk varēs strādāt ar jaunu, Kanādā ražotu Zamboni firmas ledus mašīnu, kas būtiski atvieglos kvalitatīva ledus sagatavošanu un uzturēšanu.

 • Piegādāta jaunā ledus apstrādes mašīna 5

  Olimpiskajā centrā Ventspils piegādāta jaunā, Kanādā ražotā Zamboni ledus apstrādes mašīna, kas būtiski atvieglos kvalitatīva ledus sagatavošanu un uzturēšanu.

 • Notiks Ventspils Amatieru hokeja līgas 1. posms 0

  10. novembrī ledus hallē notiks Ventspils Amatieru hokeja līgas (VAHL) 2018./2019. gada sezonas 1. posms. Šogad VAHL tiks spēlēts pēc posmu principa un pirmais no tiem notiks jau šajā nedēļas nogalē. Kopumā paredzēti četri posmi.

 • Kērlingisti cīnīsies par Ventspils kausu 0

  No šodien trīs dienas Ledus hallē risināsies Ventspils kausa izcīņa kērlingā, kas notiks jau 17. reizi un kurā šogad sacentīsies 20 komandas.

 • Tiks iegādāta jauna ledus apstrādes mašīna 0

  Olimpiskais centrs “Ventspils” ir noslēdzis līgumu par jaunas ledus apstrādes mašīnas iegādi. Izsludinātā konkursa rezultātā pasūtījumu ieguva uzņēmums SIA “Sports Lukss”, kas rudens sezonā piegādās Kanādā ražotu “Zamboni” ledus apstrādes mašīnu.

 • «Venta 2002» iekļūst pusfinālā 1

  Latvijas 1. līgas pašreizējie čempioni Venta 2002 hokejisti regulāro sezonu noslēdza ar divām uzvarām, kas ļāva pakāpties uz trešo vietu un iekļūt izslēgšanas spēlēs.

 • Ledus hallē būs jauna ledus apstrādes mašīna 0

  Olimpiskais centrs “Ventspils” plāno iegādāties jaunu ledus apstrādes mašīnu un jau ir izsludināts iepirkuma konkurss, kuram piedāvājumi jāiesniedz līdz 16.martam.

 • Svarīga uzvara cīņā par četrinieku 2

  Venta 2002 hokejisti Latvijas 1. līgas regulārās sezonas priekšpēdējā mačā savā laukumā pieveica Lido komandu, tā atgriežoties pirmajā četriniekā, taču izšķirošās cīņas par izslēgšanas spēļu ceļazīmēm notiks svētdien.