Tēma: Ledus halle

 • Notiks finālspēles Ventspils čempionātā kērlingā 0

  Svētdien, 4. oktobrī plkst. 9 ledus hallē notiks Ventspils pilsētas 18. atklātā čempionāta kērlingā ārkārtējās situācijas laikā atceltais fināls, kam pēc čempionāta kalendāra bija jānotiek 29. martā.

 • Cīnīsies par Ventspils kausu kērlingā 0

  Šajā nedēļas nogalē, no 27. līdz 29. augustam Ventspilī notiks starptautisks kērlinga turnīrs ''Ventspils kauss 2020''. Kērlinga komandas Olimpiskā centra ''Ventspils'' ledus hallē jau 19. reizi cīnīsies par Ventspils kausu.

 • Notiks Ventspils Atklātās hokeja līgas finālsacensības 0

  Sestdien, 8. augustā, ledus hallē notiks Ventspils Atklātās hokeja līgas (VAHL) 2019./2020. gada sezonas finālsacensības. Šogad turnīrā piedalās sešas komandas - Kurekss, HK Marbella, EGO Hockey, HK Ventspils novads, Venta 2002 un Ventspils HS.

 • Startēs 18. Ventspils čempionāts kērlingā 0

  Svētdien, 17. novembrī sāksies Ventspils pilsētas 18. atklātais čempionāts kērlingā. Šajā čempionātā startēs astoņas komandas - Ventspils novads, Ostas celtnieks, VKM, ICE SCREAM, Ice Storm, Lavīna un Snowflakes. Komanda Pērles ir mainījusi savu nosaukumu un daļēji arī sastāvu, un šogad startēs ar nosaukumu Kaleidoskops.

 • Ledus sporta veidu mājas 0

  Kopš 2000. gada novembra Ventspils var lepoties ar savu Ledus halli, kas šajos gados kļuvusi par īstu mājvietu dažādu ledus sporta veidu cienītājiem – tajā sadzīvo kērlinga piekritēji, hokejisti, šorttrekisti, daiļslidotāji un arī vienkārši slidošanas cienītāji.

 • Kērlingisti cīnīsies par Ziemassvētku kausu 0

  15. un 16. decembrī notiks starptautiskais kērlinga turnīrs ''Ziemassvētku kauss”, kurā komandas cīnīsies par 2018. gada Ziemassvētku kausu un šī turnīra tradicionālo balvu – Ziemassvētku mielasta cūkas šņukuru.

 • Sportistiem parādīta jaunā ledus apstrādes mašīna 0

  Olimpiskā centra Ventspils ledus apstrādes meistari turpmāk varēs strādāt ar jaunu, Kanādā ražotu Zamboni firmas ledus mašīnu, kas būtiski atvieglos kvalitatīva ledus sagatavošanu un uzturēšanu.

 • Piegādāta jaunā ledus apstrādes mašīna 5

  Olimpiskajā centrā Ventspils piegādāta jaunā, Kanādā ražotā Zamboni ledus apstrādes mašīna, kas būtiski atvieglos kvalitatīva ledus sagatavošanu un uzturēšanu.