Ventspilī tikās vairāk nekā 60 pedagogi no Ventspils un Rīgas skolām, lai piedalītos pieredzes apmaiņas seminārā “Sadarbība kā problēmu risināšanas resurss pārmaiņu īstenošanā mazākumtautības skolās”.

Ar savu pieredzi bilingvālajā izglītībā dalījās Ventspils 2., 3. un 6.vidusskolas skolotāji un viesi no Rīgas Klasiskās ģimnāzijas, Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas, Rīgas 34. un 95.vidusskolas. Tāpat semināra laikā Ventspils Izglītības pārvaldes vadība tikās ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta pārstāvjiem, lai pārrunātu jautājumus par izglītības reformas īstenošanu, tās ieviešanu skolās un par pāreju uz mācībām valsts valodā.

Ventspils un Rīgas skolu pedagogi bija sagatavojuši un varēja piedalīties pieredzes apmaiņas darbnīcās un sarunās. Piemēram, direktori un skolas vadības komandas varēja apskatīt tādas tēmas, kā metodiskais darbs pedagogu atbalstam un bilingvālās izglītības jautājumu risināšana. Savukārt skolu pedagogi varēja izvēlēties un piedalīties astoņās dažādās nodarbībās.

Ventspils Izglītības pārvaldes vadība priecājas, ka ir izveidojusies veiksmīga sadarbība ar Rīgas skolām, turklāt dalīšanās pieredzē ir īpaši nepieciešama tieši šajā posmā, kad Latvijas skolas pāriet uz jauno izglītības modeli.

Lasi vēl

Komentāri (3)

 • 0
  norge 14.12.2018, 09:45:21

  sen jau bija japariet uz valsts valodu macit bernus nevis stiept gumiju gadu desmitiem

 • -2
  Kurzemnieks 14.12.2018, 12:58:49

  kas būtu ja būtu...

 • 0
  Sandra Harmonija 14.12.2018, 22:27:44

  Tieši tā Latvija- Latviešu valoda un punkts.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: