Itālijā risinājās Starptautiskās riteņbraukšanas federācijas (UCI) Pasaules kausa otrais posms velotriālā ar planētas labāko braucēju piedalīšanos.

Sacensība notika trīs braucēju grupās: vīriešu 26 collu velosipēdu grupā, kur Latviju pārstāvēja Ansis Dermaks (Karters, Usma), vīriešu 20″ velosipēdu grupā, kur piedalījās šī gada Latvijas čempions Arvis Dermaks (Karters, Usma) un arī pirmo reizi pieaugušo grupā Pasaules kausā startējošais jaunais braucējs Reinis Atvars (Karters, Salaspils), kā arī sieviešu grupā.

Sacensību kvalifikācijas braucienu diena bija lietaina, kas padarīja trasi slidenu, tapēc braukšanai bija jābūt īpaši piesardzīgai. Kvalifikācijā 20″ velosipēdu grupas braucēji bija sadalīti četrās grupās, katrā grupā ap 14 braucējiem. Lai kvalificētos pusfinālam, priekšbraucienā vajadzēja tikt starp labākajiem trim braucējiem grupā vai jāuzrāda viens no četriem labākajiem rezultātiem no braucējiem, kuri ir zemāk par trešo vietu. Kontroles laiks priekšbraucienā – 1 stunda 15 minūtes, kurā jāveic pieci kontroles posmi, turklāt katrs divreiz.

Arvi no trešās vietas šķīra 12 soda punkti, tāpēc iekļūšana pusfinālā bija jāatliek uz nākošo Pasaules kausa posmu. Priekšbraucienā iegūti 24 soda punkti un piektā vieta. Reinis savā pirmajā sacīkstē Pasaules kausā pieaugušo konkurencē visās sekcijās saņēma maksimālo soda punktu skaitu, tāpēc arī mazo mērķi par vismaz vienas sekcijas pabeigšanu bez soda punktiem sasniegt neizdevās. Kopvērtējumā Arvim Dermakam savā grupā 33. vieta, bet Atvaram – 60.vieta.

Kvalifikācijas braucienos 26″ velosipēdu grupā Ansim Demakam bija jāveic piecas sekcijas, katra divreiz. Tāpat četras grupas un katrā ap desmit braucēju, bet pusfinālā iekļuva trīs labākie. Ansim kvalifikācijā 37 soda punkti un septītā vieta.

Šī gada Pasaules kausā atlikuši vēl divi posmi – Beļģijā Antverpenē un Vācijā Berlīnē.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: