Latvijas čempionvienība basketbolā "Ventspils" pirmdien oficiāli apstiprināja jauna līguma noslēgšanu ar Rihardu Lomažu. Abas puses panākušas vienošanos pēc sistēmas 1+1.

Pagājušās nedēļas izskaņā par līguma pagarināšanu ar "Ventspils" klubu informēja Lomaža aģents Artūrs Kalnītis, bet tagad vienošanās panākta oficiāli.

"Lomažam ir jāsāk uzņemties līdera loma komandā, redzēsim, kā viņam ar to veiksies. Mēs, protams, ceram uz vislabāko rezultātu un palīdzēsim Rihardam progresēt kā profesionālam basketbolistam," klubs citē komandas galvenā trenera Roberta Štelmahera sacīto.

Lomažs kopš 2015.gada pārstāv "Ventspils" vienību un aizvadītajā sezonā bija viens no vadošajiem tās spēlētājiem. 2017./18.gada sezonā basketbolists "OlyBet" Latvijas Basketbola līgā (LBL) aizvadīja 34 spēles, spēlējot vidēji 26,1 minūti un gūstot 9,8 punktus. Tāpat viņš vidēji atdeva 2,7 rezultatīvās piespēles un sakrāja 2,3 atlēkušās bumbas.

Savukārt Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Čempionu līgā 22 gadus vecais spēlētājs aizvadīja 12 spēles un vidēji spēlēja 17,5 minūtes. Šajā laikā Lomažs guva 5,7 punktus un sakrāja 2,4 atlēkušās bumbas, kā arī atdeva 1,2 rezultatīvas piespēles.

Šobrīd Ventspils vienības sastāvu veido Ingus Jakovičs, Roberts Freimanis, Māris Gulbis, Jānis Antrops, Jānis Bērziņš, Lauris Blaus, Artūrs Grīnbergs, Kristaps Ķilps, Ronalds Zaķis, Lomažs, kā arī leģionāri Entonijs Bīns un Džonatans Erledžs.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: