Tēma: Līgums

 • Tiks parakstīts nodomu protokols ar Latvijas Nacionālo teātri 0

  29. novembrī plkst. 19 teātra namā "Jūras vārti" Ventspils pilsētas dome, SIA „Kurzemes filharmonija” un valsts SIA “Latvijas Nacionālais teātris” parakstīs trīspusēju nodomu protokolu par sadarbību līdz 2020. gada 31. decembrim, paredzot sniegt ventspilniekiem katru gadu trīs viesizrādes.

 • Paraksta sadarbības līgumu ar Latvijas Universitāti 6

  Ceturtdien, 1. novembrī, pilsētas domē tika parakstīts piecu gadu ilgs sadarbības līgums ar Ventspils pilsētas pašvaldību un Latvijas Universitāti. Sadarbības mērķis ir ventspilnieku izglītības līmeņa paaugstināšana un mūžizglītības koncepcijas īstenošana.

 • Iznomās rūpniecisko ēku un zemi Kustes dambī 20

  Ventspils brīvostas pārvalde noslēgusi nomas līgumu par rūpniecisko telpu Kustes dambī 30A un pieguļošās zemes nomu. Īpašumu nomās uzņēmums SIA “LATVIAN PORT”, kas šajā ēkā vēlas izvērst kokapstrādes produktu ražošanu.

 • Paraksta līgumu par unikālu klavieru uzstādīšanu 18

  Jaunbūvējamās Ventspils Mūzikas vidusskolas Lielajā zālē svinīgā pasākumā parakstīts līgums ar klavierbūvnieku Dāvidu Kļaviņu par pasaulē unikālu koncerta klavieru iegādi un uzstādīšanu.

 • Oficiāli apstiprināts jaunais līgums ar Lomažu 0

  Latvijas čempionvienība basketbolā "Ventspils" pirmdien oficiāli apstiprināja jauna līguma noslēgšanu ar Rihardu Lomažu. Abas puses panākušas vienošanos pēc sistēmas 1+1.

 • Paraksta līgumu par finansējumu siltumtīklu būvniecībai 3

  Piektdien, 29. jūnijā, pašvaldības SIA Ventspils siltums parakstīja līgumu ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru (CFLA) par Kohēzijas fonda finansējuma piešķiršanu investīciju projekta īstenošanai, kas paredz jaunu siltumtīklu būvniecību Ventspilī.

 • Augstskola parakstīs sadarbības līgumu ar Kremsas Lietišķo zinātņu universitāti 0

  Ventspils Augstskola (VeA) šodien parakstīs jaunu sadarbības līgumu ar Kremsas Lietišķo zinātņu universitāti Austrijā, turpinot 2014. gadā aizsāktās dubultā diploma maģistra studiju programmas "Starptautiskais bizness un eksporta menedžments" īstenošanu, informēja VeA sabiedrisko attiecību speciāliste Inta Ozola.

 • Dj Makree vienojas ar "Sony music" (VIDEO) 3

  Ventspilnieks Mārtiņš Makreckis ar skatuves vārdu Makree (Makrē) ir pirmais deju mūzikas autors no Latvijas, kurš oficiāli sadarbosies tieši ar Lielbritānijas Sony music ofisu, kas tiek uzskatīts par mūzikas izdevēju līderi Eiropā. Makree vienojies par trīs singlu izdošanu.