Vakar, 13. augustā uz FK ''Ventspils'' svarīgu maču ar Liepāju spēles laukumā atgriezās futbolists Adeleke Akinjemi. Faniem un komandai šī bija nozīmīga spēle, jo tika gūta uzvara arī futbola laukumā. FK ''Ventspils'' klubs ir sniedzis arī oficiālu paziņojumu:

«Mēs paziņojam, ka FK "Ventspils" uzbrucējs Adeleke Akinjemi pirmdien, 13. augustā, atgriezās mūsu kluba rīcībā un piedalījās uzvarētajā Kurzemes derbijā, izejot laukumā starta sastāvā. Tādā veidā tā saucamā "Adelekes lieta" var saukties par izbeigtu. Mēs esam apmierināti, ka taisnīgums un jautājumu civilizētas risināšanas metodes uzvarējušas. Mēs esam apmierināti, ka stingrā un absolūti argumentētā, juridiski pilnībā apstiprinātā FK "Ventspils" pozīcija, par kuru mēs nešaubījāmies no pirmās šīs lietas dienas un kura no mūsu puses tika apstiprināta ne reizi vien un atklāti, uzvarēja. Mēs esam priecīgi, ka mūsu kluba godīgais vārds un augstā FKV reputācija futbola pasaulē atkal ļoti atzīstami izturēja nopietnu un pilnīgi negaidītu sitienu, un, ja šajā lietā arī ir uzvarētājs, tad tas, bez šaubām, ir FK "Ventspils" un mūsu civilizētās, tikai uz stingriem noteikumiem pamatotās darba metodes.

Kā mēs jau pasvītrojām, Adelekem Akinjemi no kluba puses netiks piemērotas nekādas sankcijas. Mēs ticam, ka jaunais uzbrucējs, kurš atvainojies klubam, vadībai, komandas partneriem un treneru štābam, izdarīs pareizus secinājumus no notikušā. Tagad mēs un Adeleke, saprotams, pirmām kārtām varam pilnībā koncentrēties uz futbolu, svarīgajiem mačiem čempionātā un Latvijas Kausā, kur neviens nav atcēlis FK "Ventspils" uzdevumu maksimāli veiksmīgi startēt un iekarot tikai pašus augstākos mērķus. Novēlam Leke-gol iesist un vēlreiz iesist, ko uzbrucējs lieliski darīja visas sezonas garumā - lai tā arī turpinās!

Mēs izsakām pateicību un atzinību visiem, kuri šīs lietas laikā balstījās tikai uz oficiāliem jaunumiem, nepadevās absolūti nepamatotām, melīgām, bet brīžiem pat mežonīgām baumām, izrādīja atbalstu un ticību FK "Ventspils" un brīnišķīgi saprata, ka mūsu kluba pozīcija dotajā jautājumā bija vienīgā pareizā un taisnīgā.»

Uzreiz pēc uzvarētā derbija Adeleke sniedza ekskluzīvu interviju, kuras gaitā pilnībā noraidīja visas šaubas par to, ka uz viņu "FKV it kā izdarījis spiedienu un draudējis", nosauca šos izdomājumus par maldinošiem un pasvītroja, ka viņš pilnībā uzticas FK "Ventspils" un dzeltenzilo klubs viņam bijis, paliek un būs kā ģimene.

Lasi vēl

Komentāri (10)

 • 0
  Kurzemniece. 14.08.2018, 17:00:25

  Vai ta nav zināms,kur šis bijis visu šo laiku?
  Vai tiešām ogļu terminālī,akmeņogļu čupā ieracies?

 • 0
  asd. 15.08.2018, 05:36:59

  Kāpēc pievienotais video nav tulkots VALSTS valodā?
  Te darbs Valodas inspekcijai.

 • -6
  Kurzemnieks 15.08.2018, 09:12:31

  Klubs ir privāts.
  Kādā valodā māk, tādā runā.
  Īpašnieks krieviski, treneris angliski.
  Valsts valodu izmanto saskarsmē ar valsts orgāniem.

 • 0
  Nah Nahs. 15.08.2018, 16:09:35

  Tas viss ir tiesa,bet kāpēc video nepārtulkots publicēts šeit?

 • -5
  Kurzemnieks 15.08.2018, 16:29:45

  Tāpēc, ka šis ir privāts portāls,
  nevis valsts laikraksts typa "Latvijas vēstnesis".

 • 0
  prof.Preobraženskis. 15.08.2018, 19:53:16

  Privāts vai neprivāts,bet negribas klausīties nevienu svešvalodu,ne angļu,un krievu ne tik.

 • 0
  asd. 16.08.2018, 19:26:05

  http://jauns.lv/raksts/sports/293054-skandalozais-ventspils-uzbrucejs-akinjemi-parcelas-uz-norvegiju

 • 0
  karlito 14.08.2019, 12:58:16

  Varbūt kādam ir info,kā pašlaik klājas šim sportistam???

 • 0
  keda 14.08.2019, 14:06:01

  No drukātās avīzes: joprojām atrodas Norvēģijas kluba Start rindās, kas cīnās par atgriešanos spēcīgākajā līgā, taču traumas dēļ piedalījies tikai vienā mačā un nospēlējis vien 35 minūtes. Pameklēju vēl infu, laikam potīte sačakarēta.

  Tur pat teikt, ka Vukičevicš trenēs Kosovas čempionus.

 • 0
  karlito 14.08.2019, 17:09:20

  Pateicos,keda!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: