Madars ir atgriezies! Vienīgais latviešu Red Bull komandas sportists, Barselonā studējošais Madars Apse kopā ar citiem profesionāliem skeitbordistiem dosies tūrē pa Latviju.

Tā sāksies 2. jūnijā Madara dzimtajā Ventspilī, turpināsies 6. jūnijā Rīgā un noslēgsies 8. jūnijā Daugavpilī. Ventspils skeitparkā Sporta ielā 7/9 plkst. 15.00 notiks skeitborda paraugdemonstrējumi, minisacensības vietējiem skeiteriem, BBQ un vienkārši lieliska skeita atmosfēra. Ja esi skeitborda fans un saproti, kurā pusē dēlim ir riteņi, tev jābūt klāt!

Kopā ar starptautiski atzītiem skeitbordistiem Boazu Akino (Boaz Aquino) no Izraēlas, Krisu Vile (Kris Vile) no Lielbritānijas, Dalasu Lī Rokvamu (Dallas Lee Rockvam) no ASV un, protams, Madaru varēs tā kārtīgi piemest ogles Latvijas skeitborda ugunskuram.

Pēdējoreiz Madaru Latvijā varēja redzēt martā, kad kinoteātrī K.Suns skeitborda zīmols Vans prezentēja savu pirmo filmu Vans Off the wall: 1966 Skate movie.

Februārī viņš bija sastopams vienās no Eiropas labākajām skeita sacensībām Simpel Session Igaunijā, bet 2009. gadā ieguva 2. vietu Vans Downtown Countdown sacensībās un pabija uz prestižā skeitborda žurnāla Kingpin vāka. Beidzot Madaru varēs redzēt skeitojam arī Latvijā, turklāt kopā ar vēl trijiem profesionāliem skeitbordistiem.

Un ne tikai redzēt, bet kopā arī paskeitot, jo šī tūre nav sacensībās – tā ir kopā būšana, jautras sarunas un skeitošna gan skeitparkos, gan ārpus tiem, meklējot jaunus Latvijas apslēptos skeita „spotus”. Tomēr būs arī mazas sacensības, jo vēl viens Madara atbalstītājs – skeitborda zīmols Element ir sagatavojis skeitborda dēļus un citas balvas, kuras noteikti nenonāks tavās rokās, ja paliksi mājās!

Tātad viss notiek:

2. jūnijā Ventspils skeitparkā Sporta ielā 7/9 (Ventspils Olimpiskajā Centrā)

6. jūnijā Rīgas Indoor skeitparkā VEF 5. korpusā

8. jūnijā Daugavpils skeitparkā Stacijas ielā 45a

Seko līdzi tūrei arī digitāli un, sākot ar jūnija pirmo nedēļu, regulāri ieskaties www.redbull.lv – tur būs jaunākā informācija, fotogrāfijas un video no tūres.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: