Rīgas pilsētas Centra rajona tiesa šodien izskatīt ilggadējās AS "Ventspils nafta" sabiedrisko attiecību vadītājas Gundegas Vārpas prasību pret uzņēmumu par atjaunošanu amatā.

Vārpa intervijā laikrakstam "Ventas Balss" stāstīja, ka šā gada februāra sākumā savā e-pastā saņēmusi nekorektu vēstuli no AS "Ventspils nafta" (VN) valdes priekšsēdētāja Saimona Bodija.

"Vēstulē bija trīs teikumi, kuru būtība bija tāda: ja es vēl neesmu dzirdējusi, tad viņš mani atbrīvo no darba nekavējoties; mana uzvedība viņam nav pieņemama; līdz vakaram man ir jāatbrīvo kabinets... Manu darba vietu likvidēja. Visas mēbeles un manas personīgās mantas tika iznestas no kabineta, un man nav zināms, kur tās šobrīd atrodas."

Sākumā Vārpai mutiski piedāvāts vienoties par darba attiecību pārtraukšanu, pēc tam vienpusējā kārtībā šis piedāvājums tika atsaukts. Šīs rīcības iemesli nav paskaidroti.

Viņa arī atklāj, ka jau pēc tam, kad viņas prasības pieteikumu bija saņēmusi tiesa, darba devējs atsūtījis vēstuli, kurā apliecina, ka Vārpa joprojām esot VN darbiniece. "Esmu pārliecināta, ka vienīgais šīs vēstules parādīšanās iemesls ir darba devēja bažas iegūt skandalozu slavu tiesas prāvas ar bijušo darbinieci dēļ," norāda Vārpa.

Arī VN preses sekretāre Zane Bojāre biznesa portālam "Nozare.lv", atzina, ka kompānija ciena savus darbiniekus, tāpēc publiski nepārrunā specifiskas ar konkrētiem cilvēkiem saistītas lietas. Tomēr šajā konkrētajā gadījumā VN uzsver, ka Vārpa joprojām ir VN darbiniece.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: