Trešdien, 18.maija, plkst. 18.30 tiešraidē portālā www.ventspils.lv un portālā www.ventasbalss.lv, kā arī SIA „SkaTVis” kabeļtelevīzijas tīkla informatīvajā kanālā Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs, Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja 1. vietnieks sadarbības jautājumos Guntis Blumbergs un olimpiskā centra “Ventspils” valdes priekšsēdētājs Uldis Boitmanis atbildēs uz iedzīvotāju jautājumiem.

 

Sarunas tēma – „Sportiskā Ventspils

Jautājumus iespējams uzdot: portālā www.ventspils.lv un portālā www.ventasbalss.lv pie šīs ziņas, sūtot e-pastu uz ktvt@kurzemestv.lv, kā arī zvanot darba laikā pa tālruni 636 01183. Sarunas laikā uz studiju būs iespējams piezvanīt pa tālruņiem 63627360 vai 29185371.

Pārraides, kurās uz iedzīvotāju jautājumiem atbild Ventspils pilsētas pašvaldības vadība, norisinās, pamatojoties uz iedzīvotāju pausto interesi un izmantojot SIA „SkaTVis” kabeļtelevīzijas tīkla sniegtās iespējas, kā arī Ventspils Digitālā centra tehnisko risinājumu, lai nodrošinātu tiešraidi portālā www.ventspils.lv.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: