Biedrība ''Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris'' sadarbībā ar Eiropas Komisijas informācijas centru "Europe Direct" Ventspilī un Elektrum Energoefektivitātes centru 9. martā no plkst. 14 Ventspils bibliotēkā organizē semināru ''Pēcpusdienas kafija ar energoefektivitāti''.

Lai reģistrētos semināram nepieciešams aizpildīt pieteikumu ŠEIT vai zvanot uz 63623598

''Enerģijas gudra un racionāla izmantošana mājsaimniecībās kļūst arvien aktuālāka, jo strauji pieaug enerģijas izmaksas. Energoefektivitāte ir efektīvas enerģijas izmantošanas prakse, kas samazina enerģijas patēriņu, saglabājot tās izmantošanas līmeni. Tas ir arī viens no visizdevīgākajiem veidiem, kā samazināt mājsaimniecības izdevumus un aizsargāt vidi. Seminārā stāstīsim par to kādas darbības var veikt mājsaimniecības, lai racionāli izmantotu elektroenerģiju, ūdens resursus un sasniegtu energoefektivitātes mērķus,'' stāsta Zaļo un viedo tehnoloģiju klastera valdes locekle Ieva Meikšāne.

Seminārā piedalīsies Ventspils valstspilsētas pašvaldības Ekonomikas un iepirkumu nodaļas vadītājs Austris Galindoms, iepazīstinot ar valsts atbalsta programmām mājsaimniecībām siltumenerģijas izmaksu segšanai; Elektrum Energoefektivitātes centra projektu vadītājs Toms Lācis, stāstot par Elektroenerģijas ABC ikdienai; ''Sylvania Baltics'' pārstāvis Arturs Zavjalovs, atklājot LED apgaismojuma tendences 2023. gadā; PSIA ''Ūdeka'' sabiedrisko attiecību speciāliste Egita Vītola informējot par dzeramā ūdens kvalitāti Ventspilī un "Hansgrohe" pārstāvniecības Latvijā vadītājs Mārtiņš Ķurbe vēstot par ūdens resursu taupīšanu un ilgtspējīgu izmantošanu.

Semināru organizē biedrība ''Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris'' sadarbībā ar Elektrum Energoefektivitātes centru, Eiropas Komisijas informācijas centru "Europe Direct" Ventspilī, Ventspils valstspilsētas pašvaldību un Ventspils bibliotēku.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: