Šovasar Ventspils Jūrmalas parkā un Pārventas Mežaparkā paredzēta Džungļu taku pārbūve, uzstādot jaunas, sertificētas un aizraujošas rotaļu iekārtas bērniem, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

Ik gadu Ventspils Komunālā pārvalde veic 38 rotaļu parku un laukumu apsekošanu, pievēršot īpašu vērību to tehniskajam un vizuālajam stāvoklim, pēc nepieciešamības organizējot to remontdarbus vai jaunu iekārtu uzstādīšanu. Aizvadītā gadā jaunas rotaļu iekārtas tika uzstādītas bērnu rotaļu laukumos Kalēju un Tukuma ielu krustojumā, kā arī Jūrmalas parka centrālajā daļā, taču šogad vērienīgi pārbūves darbi tiks veikti abās Džungļu takās - Jūrmalas parkā un Pārventas Mežaparkā, paredzot uzstādīt jaunus rotaļu elementus ar dažādām grūtības pakāpēm.

Rekonstruējot rotaļu laukumus Džungļu takās, Jūrmalas parkā paredzēts uzstādīt 15 jaunas un sertificētas rotaļu iekārtas, izveidojot arī vingrošanas iekārtu zonu ar stiepšanās un spēka vingrojumu elementiem, savukārt Pārventas Mežaparkā paredzēts uzstādīt astoņas jaunas rotaļu iekārtas ar kompleksu šķēršļu un rāpšanās tīklu elementu grupu, kas būs paredzētas dažādām bērnu vecuma grupām, sākot jau no 3 gadiem. Šīs jaunās iekārtas bērniem nodrošinās pilnvērtīgu fizisko, sociālo un kognitīvo spēju attīstību. Veiksmīgi noslēdzoties šobrīd izsludinātam publiskam iepirkumam par abu Džungļu taku pārbūvi Ventspilī, rotaļu laukumu labiekārtošanas darbus paredzēts uzsākt jau šī gada vasarā.

Rūpēs par bērnu drošību pašvaldības iestāde ik pavasari arī organizē visu pilsētas bērnu parku, rotaļu laukumu iekārtu un āra trenažieru sertificētu pārbaudi, apliecinot iekārtu atbilstību aktuālajām drošības prasībām, tādejādi veidojot drošu vidi bērniem, lai maksimāli samazinātu iespējamo traumu risku rotaļu laukumos.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: