Tēma: Seminārs

 • Piedāvā nokārtot tālvadības pilotu pārbaudes 1

  Ceturtdien, 12. decembrī, Digitālais centrs sadarbībā ar valsts aģentūru ''Civilās aviācijas aģentūra'' piedāvā iespēju nokārtot pārbaudījumus paaugstināta riska lidojumu veikšanai ar bezpilota gaisa kuģiem jeb droniem. Pirms tam interesentiem būs iespēja noklausīties semināru par dronu lietošanas noteikumiem.

 • Bibliotēkā notiks seminārs 1

  Galvenājā bibliotēkā 24. septembrī, plkst. 10 notiks bezmaksas seminārs ''Tehnoloģiju izmantošana produktivitātes celšanā'', kuru vadīs tehnoloģiju eksperts Kristaps Skutelis.

 • Veido vienotu Ventspils viesmīlības standartu 0

  Tuvojoties jaunajai tūrisma sezonai, Ventspils Tūrisma informācijas centrs visiem pašvaldības tūrisma uzņēmumiem un to darbiniekiem organizēja semināru Viesmīlības nozīme apkalpošanā.

 • Apguva programmu «Bērnu vieglatlētika» 0

  4. vidusskolā vairāk nekā 35 treneri un sporta pedagogi no Ventspils un Kurzemes piedalījās bezmaksas seminārā par programmu “Bērnu vieglatlētika”.

 • Aicina iesaistīties bezmaksas digitālo prasmju pilnveides apmācībās 0

  Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Digitālo centru šī gada 20. martā plkst. 11 aicina Ventspils pilsētas un Kurzemes reģiona iedzīvotājus ar zemām digitālajām prasmēm apmeklēt informatīvo semināru un pieteikties pilotmācībās.

 • Otrā kursa audzēkņi piedalās seminārā 0

  Ventspils Tehnikuma aktu zālē notika pieci semināri visu programmu 2. kursu audzēkņiem, kuru vadīja personības izaugsmes treneris Aivars Dresmanis.

 • Stāstīs par mašīnmācīšanās tehnoloģiju 0

  Ceturtdien, 15. novembrī, plkst. 18 Digitālais centrs sadarbībā ar Ventspils Biznesa atbalsta centru aicina informācijas un komunikāciju tehnoloģiju (IKT) nozares pārstāvjus apmeklēt “Ventspils ICT cluster Meetup” pasākumu, kas šoreiz veltīts mašīnmācīšanās tehnoloģijai.

 • Seminārs par produkta dizainu 0

  Europe Direct informācijas centrs Ventspils aicina apmeklēt bezmaksas semināru “Produkta dizaina ietekme uz produktu pārdošanas rezultātiem”, kas notiks 25. oktobrī plkst. 17.30 Galvenajā bibliotēkā.

 • Dalās pieredzē un projekta rezultātos 0

  “Microsoft Latvia” birojā notika projekta “Smart Women” noslēguma seminārs “Iespējas jauniešu, uzņēmēju un NVO digitālās kompetences pilnveidei”, kurā ar savu pieredzi dalījās arī Ventspils Digitālā centra pārstāvji.

 • Romu mediācijas dzīvie tilti Ventspilī 9

  Nesen Kultūras ministrijā notika pieredzes apmaiņas seminārs romu pārstāvjiem, kurā tika apkopota pieredze, iepazīstināti pašvaldību pārstāvji un speciālisti ar mediācijas darbības sasniegumiem un rezultātiem, veikumiem, romu mediatoriem pildot amata pienākumus Latvijas pilsētās – Valmierā, Ventspilī, Jelgavā, Dobelē un Rīgā.

 • Notiks seminārs par tūrisma produktu kvalitāti 0

  Europe Direct informācijas centrs (EDIC) Ventspils aicina apmeklēt bezmaksas semināru “Tūrisma produktu kvalitāte. Kvalitātes atšķirības Latvijā un ārvalstīs”, kas notiks otrdien, 8. maijā plkst. 9.30 Galvenajā bibliotēkā.