Tēma: Seminārs

 • Amatu mājā notiks pērļu meistarklase 0

  14. aprīlī, plkst. 18 Amatu mājā viesosies Amerikas Gemoloģijas Institūta (GIA) pērļu programmas speciālists un Latviešu Tautas Mākslas Savienības biedrs Ervīns Butkevičs, lai meistarklasē ventspilniekus iepazīstinātu ar pērlēm.

 • Notiks seminārs lauksaimniekiem un lauku uzņēmējiem 0

  30. martā, plkst. 11 Kultūras centrā notiks informatīvais seminārs lauksaimniekiem un lauku uzņēmējiem, ko organizē Zemkopības ministrija (ZM), lai veicinātu lauksaimnieku izpratni par jaunajiem atbalsta maksājumiem un to saņemšanas nosacījumiem.

 • Aicina uz semināru par energoefektivitāti 0

  Biedrība ''Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris'' sadarbībā ar Eiropas Komisijas informācijas centru "Europe Direct" Ventspilī un Elektrum Energoefektivitātes centru 9. martā no plkst. 14 Ventspils bibliotēkā organizē semināru ''Pēcpusdienas kafija ar energoefektivitāti''.

 • Popē notiks seminārs 0

  7. martā plkst. 11 Popes kultūras namā sāksies pirmais Ventspils novada organizētais uzņēmēju un aktīvo iedzīvotāju seminārs ''Uzņēmēju vēlās brokastis'', kurš tiek rīkots ar mērķi veicināt savstarpēju sadarbību un komunikāciju, informēt par projektu iespējām, ekonomikas attīstības aktualitātēm un uzņēmēju un pašvaldības savstarpēju sadarbību.

 • Rīko bezmaksas seminārus 0

  Šogad, 7. februārī, jau 20. gadu pēc kārtas Latvijā un vairāk nekā 170 valstīs visā pasaulē tiks atzīmēta Vispasaules Drošāka interneta diena. Tās sauklis ir ''Drošāks internets sākas ar Tevi!'', aicinot ikvienu rūpēties par savu drošību internetā un visiem kopā veidot labāku interneta vidi.

 • Notiks nodarbība par kiberdrošību 0

  Lai veicinātu sabiedrības izpratni par kiberdrošības jautājumiem, oktobris jau ceturto gadu ir pasludināts par Eiropas kiberdrošības mēnesi. 24. oktobrī no plkst. 16 - 17 Galvenā bibliotēka aicina interesentus piedalīties Zoom vebinārā par kiberdrošības aktualitātēm ''Mēs un internets - 2022''.

 • Notiks seminārs ''Kā samazināt mājsaimniecības patēriņus?'' 3

  Biedrība ''Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris'' 6. oktobrī Ventspilī organizēs informatīvu un izglītojošu semināru ''Kā samazināt mājsaimniecības patēriņus?'' ar mērķi informēt sabiedrību par strauji augošo enerģijas izmaksu samazināšanas iespējām.

 • Vērtību glābēji pulcējas 0

  Sadarbībā ar Latvijas Restauratoru biedrību Livonijas ordeņa pils Kapitula zālē piektdien, 30. septembrī plkst. 13 notiks seminārs ''Vērtību glābēji''.

 • Turpinās Bibliotēku nedēļas pasākumi 0

  Ventspils bibliotēka, turpinot Latvijas bibliotēku nedēļas aktivitātes, aicina uz pasākumiem. Tradicionāli Bibliotēku nedēļu atzīmē aprīlī, jo 1996. gadā UNESCO 23. aprīli pasludināja par Pasaules grāmatu un autortiesību aizsardzības dienu.

 • Aicina uz bezmaksas semināru 1

  Europe Direct (ED) Ventspils aicina piedalīties bezmaksas tiešsaistes seminārā ''Permakultūra dārzam- kā saimniekot saskaņā ar dabu'', kas notiks 24. novembrī plkst.10. Pasākumu vadīs agronoms Māris Narvils.

 • VATP aicina uz bezmaksas semināru 0

  Nodibinājums ''Ventspils Augsto tehnoloģiju parks'' sadarbībā ar SIA ''Aspired'' aizvadītā gada rudenī atklāja Ventspils Prototipēšanas darbnīcu, kuru iedzīvotāji, studenti, jaunizveidoti uzņēmumi, kā arī citi entuziasti līdz 1. novembrim aicināti izmantot bez maksas.