Tēma: Seminārs

 • Tiešsaistē notiks pasākums par zaļo dzīvesveidu 1

  Pirmdien, 8. februārī, plkst.14 Europe Direct informācijas centrs aicina piedalīties pasākumā ''Zaļais dzīvesveids''. Pasākums norisināsies Zoom platformā, to vadīs vides žurnāliste, zaļā dzīvesveida piekritēja un popularizētāja Anitra Tooma.

 • «Biznesa rīts» ar Jāni Palkavnieku 1

  Europe Direct informācijas centrs (EDIC) Ventspils sadarbībā ar Ventspils Biznesa atbalsta centru aicina tiešsaistē platformā ''Zoom'' piedalīties seminārā ''Cilvēcīgas prasmes digitālā laikmetā'', kas norisināsies 18. decembrī  no plkst. 10.15 līdz 12.15.

 • Darbā ar jaunatni iesaistītos aicina uz semināru 0

  Ventspils - Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2020 aicina darbā ar jaunatni iesaistītos uz pieredzes apmaiņas semināru ''Cik gigabaitos var ietilpināt jaunatnes darba pieredzi?''. Pasākums Ventspilī notiks 9. un 10. oktobrī un šoreiz seminārā akcenti tiks likti tēmai par digitālo darbu ar jaunatni.

 • Notiks seminārs par darba tirgū nepieciešamām prasmēm 3

  Europe Direct informācijas centrs (EDIC) Ventspils aicina apmeklēt bezmaksas semināru ''Darba tirgū nepieciešamās prasmes''. Pasākums notiks 12. septembrī plkst.11 Galvenajā bibliotēkā. Semināru vadīs socionikas konsultante un pasniedzēja Evija Čeprova.

 • Ventspilī radīta tiešsaistes platforma elLERNi 0

  Lai jēgpilni turpinātu pavadīt valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laiku, nevalstiskās organizācijas JCI Latvia Ventspils nodaļa sadarbībā ar SIA MelonMint izveidojusi starptautisku interneta platformu elLERNi, kurā apkopota informācija par tiešsaistē pieejamiem bezmaksas mūžizglītības kursiem dažādos tematos.

 • Piedāvā nokārtot tālvadības pilotu pārbaudes 1

  Ceturtdien, 12. decembrī, Digitālais centrs sadarbībā ar valsts aģentūru ''Civilās aviācijas aģentūra'' piedāvā iespēju nokārtot pārbaudījumus paaugstināta riska lidojumu veikšanai ar bezpilota gaisa kuģiem jeb droniem. Pirms tam interesentiem būs iespēja noklausīties semināru par dronu lietošanas noteikumiem.

 • Bibliotēkā notiks seminārs 1

  Galvenājā bibliotēkā 24. septembrī, plkst. 10 notiks bezmaksas seminārs ''Tehnoloģiju izmantošana produktivitātes celšanā'', kuru vadīs tehnoloģiju eksperts Kristaps Skutelis.

 • Veido vienotu Ventspils viesmīlības standartu 0

  Tuvojoties jaunajai tūrisma sezonai, Ventspils Tūrisma informācijas centrs visiem pašvaldības tūrisma uzņēmumiem un to darbiniekiem organizēja semināru Viesmīlības nozīme apkalpošanā.

 • Apguva programmu «Bērnu vieglatlētika» 0

  4. vidusskolā vairāk nekā 35 treneri un sporta pedagogi no Ventspils un Kurzemes piedalījās bezmaksas seminārā par programmu “Bērnu vieglatlētika”.

 • Aicina iesaistīties bezmaksas digitālo prasmju pilnveides apmācībās 0

  Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Digitālo centru šī gada 20. martā plkst. 11 aicina Ventspils pilsētas un Kurzemes reģiona iedzīvotājus ar zemām digitālajām prasmēm apmeklēt informatīvo semināru un pieteikties pilotmācībās.