Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome ir izstrādājusi un apstiprinājusi jaunus saistošos noteikumus ''Par pabalsta piešķiršanu sadzīves apstākļu uzlabošanai'', lai sniegtu materiālo palīdzību tiem ventspilniekiem, kuri ir zaudējuši mājokļa pabalstu valdības pieņemtās vienotās mājokļa pabalsta aprēķināšanas un piešķiršanas kārtības rezultātā. 

Līdz ar valstī noteikto vienoto aprēķināšanas kārtību, kura stājās spēkā 1. jūlijā, daļai trūcīgo un maznodršināto mājsaimniecību vairs nepienākas ierastais mājokļa pabalsts, kas būtiski pasliktina mājsaimniecību materiālo stāvokli.

Izstrādātie noteikumi paredz, ka pabalstu varēs saņemt tās mājsaimniecības, kuras laika posmā no 2020. gada 1. jūlija līdz 2021. gada 30. jūnijam saņēma mājokļa pabalstu daļējai izmaksu kompensācijai par siltumu, īri, ūdeni un kanalizāciju u.c., bet no 2021. gada 1. jūlija mājokļa pabalstu vairs nesaņem vai saņem mazākā apmērā. Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes saistošie noteikumi ''Par pabalsta piešķiršanu sadzīves apstākļu uzlabošanai'', ir stājušies spēkā un tos var piemērot iedzīvotājiem.

Sociālā dienesta darbinieki no 22. novembra sazināsies ar katru mājsaimniecību, kura nekvalificējas mājokļa pabalsta saņemšanai, un individuāli tiks piemēroti jauno saistošo noteikumu nosacījumi, lai nodrošinātu sociālo palīdzību.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: