Tēma: Sociālais dienests

 • Sociālais dienests brīdina par viltus sociālajiem darbiniekiem 1

  Ventspils Sociālā dienesta rīcībā ir nonākusi informācija, ka nezināmas personas cenšas iekļūt dzīvokļos, uzdodoties par Ventspils Sociālā dienesta darbiniekiem, tāpēc aicinām visus Ventspils iedzīvotājus būt piesardzīgiem.

 • Top ģimeniski mājokļi bērniem 5

  Skroderu ielā aktīvi turpinās vēsturisko namu pārbūve un restaurācija. Pēc nedaudz vairāk kā gada tā kļūs par dzīvesvietu bērniem, kas palikuši bez vecāku aprūpes. Kurzemē šāds pakalpojums pagaidām tiks nodrošināts tikai Ventspilī un Liepājā.

 • Visaktīvāk prasa naudu par malku bez čekiem 0

  Aukstā sezona ir sākusies, un arī Ventspils novadā no 1. oktobra cilvēki aktīvi piesakās apkures pabalstam. Visvairāk pieteikumu ir par malkas apkuri, taču valsts atbalstu iedzīvotāji vēlas saņemt arī par brikešu, granulu un šķeldas iegādi. Saņemts pusotrs tūkstotis iesniegumu, un lielākā daļa no pieprasījumiem jau izmaksāti.

 • Iesniedz pieteikumus valsts atbalstam 0

  Kopš 1. oktobra, kad kļuva pieejams valsts atbalsts mājsaimniecībām energoresursu sadārdzinājuma daļējai kompensēšanai, ventspilnieki aktīvi piesakās palīdzības saņemšanai. Pieteikumus var iesniegt internetā, kā arī klātienē – bibliotēkās, Digitālajā centrā un Sociālajā dienestā.

 • Grūtības var pārvarēt kopā 7

  Pieaugošās patēriņa cenas raisa pamatotas bažas, ka turpmākie rudens un ziemas mēneši lielai daļai iedzīvotāju nebūs viegli. Ventspils Sociālais dienests mudina atbalstīt vienam otru un nebaidīties lūgt palīdzību.

 • Palielina sociālās palīdzības saņemšanas ienākumu līmeņus 2

  Otrdien, 30. augustā, Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome nolēma palielināt ienākumu līmeņus pašvaldības sociālo pabalstu saņemšanai pensionāriem un personām ar invaliditāti. Lēmums pieņemts, lai augstāk minētās personas pēc pensiju indeksācijas nezaudētu piešķirtos pašvaldības pabalstus.

 • Neļaut durvis atkal aizslēgt ciet. Saruna ar Andu Vītolu 0

  Vadīt sociālo dienestu Ventspils novadā nav viegli. Taču Anda Vītola uzņēmās izaicinājumu pārņemt dienesta vadību vienā no sarežģītākajiem laikiem – pašā pandēmijas karstumā. Salīdzinoši īsā laika posmā izdevies veikt dienesta pārstrukturizāciju, ieviest jaunus pakalpojumus un pilnveidot dienesta darbu.

 • Lapskalna izvirzīta balvai 0

  Par nozīmīgu ieguldījumu sabiedrības labā šī gada 22. jūnijā notiks ''Gada balvas Sievietei līderei'' pasniegšana. Kā viena no potenciālajām balvas kandidātēm Kurzemes reģionā ir izvirzīta Una Lapskalna - Ventspils sociālā dienesta vadītāja.

 • Fiziskas personas aicinātas pieteikties ukraiņu izmitināšanas atbalstam 1

  Lai sniegtu atbalstu mājsaimniecībām, kuras savā mājoklī bez maksas izmitina Ukrainas civiliedzīvotājus, kuri pagaidu mājvietu atraduši Ventspilī un pagaidām nevar atgriezties savās mājās Ukrainā kara dēļ, ir tiesības saņemt finansiālu atbalstu par periodu līdz 90 dienām, saņemot atlīdzību 100 eiro apmērā mēnesī par pirmo izmitināto personu un 50 eiro apmērā mēnesī par katru nākamo izmitināto personu, bet ne vairāk kā 300 eiro apmērā mēnesī.

 • Skolu absolventiem piešķirs pabalstu 5

  Lai atbalstītu vispārizglītojošo skolu 9. un 12. klašu absolventus no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm kā arī bāreņus un bez vecāku gādības palikušus bērnus, Ventspils pašvaldība izmaksās pabalstu.

 • Atbildēs uz jautājumiem par atbalstu jauniešiem un nodarbinātību vasarā 0

  Trešdien, 11. maijā, plkst. 19 portālos ventspils.lv un ventasbalss.lv, kā arī SIA ''SkaTVis'' kabeļtelevīzijas tīkla informatīvajā kanālā Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes vadības pārstāvis un nozares speciāliste atbildēs uz iedzīvotāju uzdotajiem jautājumiem par tēmu ''Atbalsts jauniešiem un to nodarbinātība vasarā''.

 • Uzsāks pieņemt iesniegumus pabalstam 0

  Tuvojoties Mātes dienai, aicinām trūcīgas un maznodrošinātas daudzbērnu ģimenes saņemt vienreizējo pabalstu Mātes dienā.