Tēma: Sociālais dienests

 • Izdala aizsargmaskas mazaisargātajām iedzīvotāju grupām 2

  Lai ierobežotu straujo Covid-19 infekcijas izplatības pieaugumu valdība pieņēma lēmumu, ka turpmāk sejas aizsargmaskas obligāti būs jāvalkā ne tikai sabiedriskajā transportā, bet arī veikalos, aptiekās, pastā, muzejos, bibliotēkās, lidostā, autoostās un dzelzceļa stacijās, kā arī apmeklējot izstādes un reliģiskās darbības veikšanas vietas.

 • Ventspilī pēc pensiju indeksācijas pabalstu saņēmēju loks nemainīsies 4

  Ventspils pilsētas dome nolēma palielināt ienākumu līmeņus maznodrošinātā statusa piešķiršanai un pašvaldības sociālo pabalstu saņemšanai pensionāriem un personām ar invaliditāti, lai šīs personas pēc pensiju indeksācijas nezaudētu piešķirtos pabalstus.

 • Arī Sociālajā dienestā jāievēro drošības prasības 0

  Ventspils pilsētas Sociālais dienests informē, ka personām, kuras ierodas Sociālajā dienestā, ir jālieto sejas aizsargmaskas, ņemot vērā valdības 13.oktobrī pieņemto lēmumu noteikt pastiprinātus ierobežojumus sabiedriskās vietās, lai mazinātu straujo Covid-19 infekcijas izplatības pieaugumu valstī.

 • Sociālajā dienestā būs atbalsta grupas nodarbības vecākiem 4

  Sākot ar 5. oktobri Ventspils pilsētas Sociālajā dienestā norisināsies septiņu nodarbību cikls ''Saliec puzli!'', kas paredzēts vecākiem, kuri ikdienā saskaras ar dažādiem izaicinājumiem un grūtībām bērnu audzināšanā.

 • Apmaksā mācības Mūzikas vidusskolā 0

  Ventspils pilsētas pašvaldība sniedz daudzpusīgu atbalstu trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm ar bērniem dažādu pabalstu un pakalpojumu veidā. Viens no pašvaldības sniegtajiem atbalstiem ir pabalsts mācību maksas segšanai Ventspils Mūzikas vidusskolā.

 • Uzsāks pabalstu izmaksu mācību līdzekļu iegādei 0

  Tuvojoties jaunajam mācību gadam, Ventspils pilsētas pašvaldība uzsāks pabalstu izmaksu mācību līdzekļu iegādei skolēniem no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm, tajā skaitā arī bāreņi un bez vecāku gādības palikuši bērni no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm, kuri mācās vispārējās izglītības iestādē vai profesionālās vidējās izglītības iestādē.

 • Turpinās bērnu un jauniešu vasaras nodarbinātība 0

  Šogad Ventspils pilsētā tiek īstenotas divas bērnu un jauniešu vasaras nodarbinātības programmas: Ventspils pilsētas pašvaldības organizētā nodarbinātības programma un Ventspils pilsētas domes līdzfinansētā Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) organizētā nodarbinātības programma.

 • «Selgā» atsāk pieņemt apmeklētājus un sūtījumus 0

  Sociālās aprūpes namā ''Selga'', ievērojot klientu apmeklēšanas kartības noteikumus, tiek atsākta apmeklētāju pieņemšana, nodrošinot klientiem saskares iespējas ar tuviniekiem. Tāpat atjaunota tuvinieku sūtījumu pieņemšana bez fiziska kontakta ar klientu.