Tēma: Sociālais dienests

 • Aicina apgūt pērļošanu 0

  Biedrība ''Pērļu pasaule'' aicina interesantus pieteikties pērļošanas apmācībām. Tā ir iespēja izveidot sev dažāda veida rotas.

 • Nodrošina ģimenes asistenta pakalpojumus 0

  Ventspils pilsētas pašvaldība piedāvā ģimenes asistenta pakalpojumu, lai tiktu atbalstītas un stiprinātas tās ģimenes ar bērniem, kurām, dažādu apstākļu dēļ, nepieciešama palīdzība bērnu audzināšanā un aprūpē.

 • Atbalsta nevalstiskās organizācijas 1

  Ventspils pilsētas pašvaldība augstu vērtē ikvienu nevalstisko organizāciju, kas darbojas Ventspilī un sniedz atbalstu ventspilniekiem, kā arī pašvaldība sadarbojas ar pakalpojuma sniedzējiem, lai sniegtu sociālo palīdzību un pakalpojumus ventspilniekiem, toskait sociāli mazaizsargātām personām un personām ar īpašām vajadzībām.

 • Jauns zupas virtuves izsniegšanas punkts 12

  Sākot ar 17. februāri papildus jau esošajām zupas virtuves un pārtikas paku izsniegšanas punktiem būs jauns zupas virtuves izsniegšanas punkts - Tārgales ielā 37.

 • Noslēgusies Ziemassvētku pabalstu izmaksa 1

  Š.g. 31. janvārī Ventspils Sociālajā dienestā noslēdzās pilsētas domes finansētā pabalstu izmaksa Ziemassvētkos, tos saņēma vairākas iedzīvotāju grupas.

 • Sociālajā dienestā būs atbalsta grupas nodarbības vecākiem 0

  Ventspils pilsētas Sociālajā dienestā ar 13. janvāri norisināsies septiņu nodarbību cikls ''Saliec puzli!'', kas paredzēts vecākiem, kuri ikdienā saskaras ar dažādiem izaicinājumiem un grūtībām bērnu audzināšanā.

 • Aicina balsot par labāko sociālo darbinieku 4

  Labklājības ministrija (LM) līdz 31. janvārim izsludina iedzīvotāju balsošanu par izvirzītajiem pretendentiem konkursā ''Labākais sociālais darbinieks Latvijā 2019'', starp kuriem ir arī Ventspils sociālā dienesta darbiniece.

 • Sākusies iesniegumu pieņemšana, lai saņemtu Ziemassvētku pabalstu 0

  Sociālais dienests no 2. decembra sāks izmaksāt Ventspils pilsētas pašvaldības vienreizējo pabalstu atsevišķām iedzīvotāju grupām - Ventspils pilsētā deklarētajiem pensionāriem un personām ar invaliditāti, bērniem ar invaliditāti, bāreņiem un bez vecāku gādības palikušiem bērniem, kā arī bērniem no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm.