Tēma: Sociālais dienests

 • ''Selgā'' noteikta karantīna 0

  Ventspils Sociālās aprūpes namā “Selga” pašlaik ir noteikta karantīna saistībā ar Covid-19 infekcijas izplatību klientu vidū. Noteikti ierobežojumi klientu apmeklējumos līdz 21. decembrim.

 • Plāno paplašināt pansionātu 0

  Sociālās aprūpes nama (SAN) Selga ceturtajā stāvā, kur līdz šim dzīvoja bērnunama audzēkņi, ir iecere izveidot senioru aprūpes nodaļu, palielinot vietu skaitu pansionātā.

 • Pabalsta izmaksa politiski represētām personām 0

  Sagaidot Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienu, Ventspils valstspilsētas pašvaldība izmaksās pabalstu nestrādājošām politiski represētām personām. Pabalstu 50 eiro apmērā varēs saņemt visas nestrādājošās politiski represētās personas, kuru dzīvesvieta deklarēta Ventspils pilsētā.

 • Ventspilī deklarētās mājsaimniecības var pieteikties mājokļa pabalstam 0

  Tuvojoties apkures sezonai Ventspilī deklarētās mājsaimniecības var pieteikties mājokļa pabalstam. Lai izvērtētu atbilstību mājokļa pabalstam, viena no mājsaimniecības personām vēršas Sociālajā dienestā, uzrāda personu apliecinošu dokumentu, iesniedz iesniegumu un dokumentus mājokļa pabalsta aprēķināšanai par iepriekšējo vai kārtējo mēnesi (rēķini) un citus dokumentus.

 • Svinīgi atklāj ''Namiņu'' bērniem Skroderu ielā 1

  Piektdien svinīgu atklāšanu piedzīvoja jaunais bērnu sociālās aprūpes centrs Namiņš Skroderu ielā 13/13a ģimeniskai videi pietuvināta mājvieta bāreņiem un bez vecāku gādības palikušajiem bērniem. Uz jauno mājvietu jau pārcēlušies septiņi bērni, kuri līdz šim mitinājās Ventspils sociālās aprūpes nama Selga bērnu sociālās aprūpes centrā.

 • Dzīvot uz ielas… nav pārāk labi (VIDEO) 4

  ''Mana lielākā kļūme ir tā, ka nolaidu kāju līdz tādam kliņķim, ka nācās to ņemt nost,'' teic 37 gadus vecais Valdis. Viņš dzīvo Ventspils novada Ugālē, grupu dzīvoklī, kas paredzēts cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem, un augstu vērtē šo iespēju, jo savulaik par savām mājām ir saucis arī ielu.

 • Atklās ģimeniskai videi pietuvinātu mājvietu 0

  Piektdien, 6. oktobrī, tiks atklāta ģimeniskai videi pietuvināta mājvieta Skroderu ielā 13/13A, kur dzīvos 12 bērni, kuri līdz šim mitinājās Ventspils Sociālās aprūpes nama “Selga” bērnu sociālās aprūpes centrā.

 • Ar ''Dažādo kurpju dienu'' aicinās paust atbalstu deinstitucionalizācijas mērķa grupām 2

  Lai patiesi izprastu otru cilvēku, ir jānoiet viņa ceļš viņa kurpēs, vēsta sena paruna. 15. septembrī ikviens Latvijas iedzīvotājs ir aicināts vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu, simboliski paužot savu atbalstu deinstitucionalizācijas mērķa grupām – bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un viņu ģimenēm, cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem un bez vecāku gādības palikušiem bērniem.

 • Par bērnu aprūpes pienākumu nepildīšanu uzsākti četri administratīvie procesi 0

  28. augustā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas patrulēšanas laikā Piltenē sastapa vairākus mazgadīgus bērnus, no kuriem trīs nebija sasnieguši vecumu, lai bez vecāku uzraudzības atrastos vieni paši. Savukārt Ugālē tika saņemts izsaukums, kur vīrietis, būdams alkohola reibumā, uzraudzīja zīdaini.

 • Ēkas Skroderu ielā 13 un 13A nodotas ekspluatācijā 3

  Pagājušās nedēļas izskaņā tika nodotas ekspluatācijā ēkas Skroderu ielā 13 un 13A, tādejādi veiksmīgi īstenojot 2022. gadā uzsākto projektu ''Deinstitucionalizācijas pasākumu īstenošana Ventspils pilsētas pašvaldībā'', kura laikā tika izbūvētas mūsdienīgas un ģimeniskai videi pietuvinātas mājvietas bērniem.

 • Mazaizsargāto mājsaimniecību bērniem ir iespēja saņemt skolas piederumus 0

  Lai atbalstītu un palīdzētu uzsākt skolas gaitas maznodrošināto, trūcīgo, kā arī krīzes situācijā nonākušo mājsaimniecību bērniem, Sabiedrības integrācijas fonds sniedz iespēju saņemt skolas piederumu komplektus, kas paredzēti bērniem vecumā no 5 līdz 16 gadiem.