Tēma: Pabalsts

 • Palielina atbalstu 9. un 12. klašu absolventiem 0

  Ventspils pašvaldība, atbalstot bērnus no trūcīgām vai maznodrošinātām mājsaimniecībām, turpmāk sniegs lielāku finansiālo atbalstu, palielinot pabalstu uz izlaidumu 9. un 12. klašu absolventiem.

 • Saņems pabalstu Mātes dienā 0

  Tuvojoties Mātes dienai, Ventspils Sociālais dienests aicina trūcīgas un maznodrošinātas daudzbērnu ģimenes saņemt vienreizējo pabalstu Mātes dienā.

 • Palielināti atbalsti vairākām iedzīvotāju grupām 0

  Izprotot izglītības svarīgo lomu Latvijas ilgtspējā, ceturtdien, 13. aprīlī, Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome lēma sniegt lielāku finansiālo atbalstu trūcīgām un maznodrošinātām mājsaimniecībām, kuru bērni apgūst profesionālo vidējo izglītību, arodizglītību vai augstāko izglītību Ventspilī vai ārpus tās.

 • Blumbergs par pilsētas aktualitātēm (VIDEO) 0

  28. februārī norisinājās Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes iknedēļas preses konference, kurā domes priekšsēdētāja 1. vietnieks sadarbības jautājumos Guntis Blumbergs informēja par Ventspils pilsētas aktualitātēm.

 • Palielina sociālo pabalstu apmēru 0

  Lai sniegtu lielāku atbalstu mazaizsargātajām iedzīvotāju grupām, proti, pensijas saņēmējiem, personām ar invaliditāti un ģimenēm ar bērniem, Ventspils pilsētas pašvaldība lēmusi palielināt sociālo budžetu.

 • Palielina sociālās palīdzības pabalstus 0

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome nolēma sniegt lielāku finansiālo atbalstu mājsaimniecībām, kurās ir bērni ar invaliditāti, pensionāriem un personām ar invaliditāti, kā arī mājsaimniecībām, kurām ir piešķirts maznodrošinātas mājsaimniecības statuss.

 • Pagarinās iepriekš noteiktās invaliditātes termiņu 0

  Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijā (VDEĀVK) esošo garo rindu dēļ valdība otrdien atbalstīja Labklājības ministrijas (LM) izstrādātos grozījumus, kas paredz pagarināt personām iepriekš noteiktās invaliditātes grupas termiņu.

 • Visaktīvāk prasa naudu par malku bez čekiem 0

  Aukstā sezona ir sākusies, un arī Ventspils novadā no 1. oktobra cilvēki aktīvi piesakās apkures pabalstam. Visvairāk pieteikumu ir par malkas apkuri, taču valsts atbalstu iedzīvotāji vēlas saņemt arī par brikešu, granulu un šķeldas iegādi. Saņemts pusotrs tūkstotis iesniegumu, un lielākā daļa no pieprasījumiem jau izmaksāti.

 • Palielina sociālās palīdzības saņemšanas ienākumu līmeņus 2

  Otrdien, 30. augustā, Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome nolēma palielināt ienākumu līmeņus pašvaldības sociālo pabalstu saņemšanai pensionāriem un personām ar invaliditāti. Lēmums pieņemts, lai augstāk minētās personas pēc pensiju indeksācijas nezaudētu piešķirtos pašvaldības pabalstus.