Ventspils Tūrisma informācijas centrs (TIC) aicina uzņēmējus, tūrisma profesionāļus un citus interesentus uz Ventspils tūrisma konferenci, kas šogad norisināsies piektdien, 9. oktobrī, no plkst. 16 līdz 17.30, Olimpiskajā centrā "Ventspils" Iespēju festivāla "Kurzemes uzņēmēju dienas 2020" laikā.

Šā gada tūrisma konferences tēma - "Tūrisma uzņēmējdarbība kā radošs kopums". Konferences tēma izvēlēta, lai paceltu tūrisma pakalpojuma mērķi augstāk, pievienotu tam saturisku un radošu pieeju, radot pakalpojumu kā piedzīvojumu ar atmiņu vērtiem stāstiem.
Katram no mums ceļojot ir vēlme piedzīvot ko īpašu, nebijušu, unikālu… Konferences laikā mēģināsim saprast un noskaidrot, kas ir tas, kas rada šo īpašo, patīkamo sajūtu, ko sniedz tūrisma pakalpojuma uzņēmējdarbības pievienotā vērtība.

Konferences ietvaros Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks un tūrisma kurators Didzis Ošenieks klātesošos iepazīstinās ar Ventspils pilsētas tūrisma izaicinājumiem un apmeklējuma tendencēm.

Pasākuma gaitā moderators Atis Mertens konferences dalībniekus iepazīstinās ar spilgtiem un iedvesmojošiem tūrisma pieredzes stāstiem.

Pēteris Dimants bioloģiskās briežu saimniecības, lauku tūrisma ''Dimantu kalns'' saimnieks, dalīsies ar īpašo atmosfēru savā 40ha viensētas rezidencē, piedāvājot skolnieku un pirmskolas neformālās, izglītojošās ekskursijas, safari braucienus ar dzīvnieku barošanu no rokas, kā arī bērnu un jauniešu vasaras nometnes, mācot dzīvnieku mīlestību, kas neatstāj vienaldzīgu nevienu un īpašo svētku sajūtu, ko uzbur ciemošanās laikā saimniecībā.

Aleksandrs Bondars Ventspils pludmales kafejnīcas un pazīstamā Ventspils zīmola ''The Spirits of Ventspils'' īpašnieks uzrunās ar tēmu ''Vai patērētājiem ir vajdzīga vēl viena kafejnīca un kārtējais apģērbu zīmols?'', savukārt ceļojumu eksperts Harijs Egliens pastāstīs par savu pieredzi ar viesmīlību kā instrumentu tūristu piesaistīšanai: ''Viesmīlība - nācijas identitāte vai mārketinga triks?".

Noslēgumā pieredzes stāstu autoru paneļdiskusija ar tēmu ''Tūrisma uzņēmējdarbība kā radošs kopums, kas ietver trīspusēju uzticību klientam - pieredzējums, viesmīlība, vietas identitāte''.

Lasi vēl

Komentāri (9)

 • -2
  Vilis Skuja XVI 06.10.2020, 15:21:25

  Atkal 3 komentāri mistiskā veidā nozuda.Un vēl apgalvo,ka pie mums cenzūras neesot...

 • -13
  ventasbalss.lv 06.10.2020, 15:25:52

  Labdien!
  Nekas mistiski nepazūd, komentāri tika izdzēsti! Slēpjoties aiz segvārdiem, daži lietotāji ir aizmirsuši elementāru pieklājību attiecībā pret citiem.
  Lai Jums jauka diena!

 • -3
  Nargiss 06.10.2020, 16:57:03

  Labdien, ventasbalss.lv!
  Nudien nelasīju, kas tika izdzēsts, bet šaubos, vai nepieklājības forma un apmērs bija lielāki, kā to divu portāla lietotāju gānīšanās nu jau vairāk kā divu nedēļu garumā.
  Jautājums - vienkārši izliekaties neredzam, vai atbalstat?

 • 0
  KRX 07.10.2020, 09:42:15

  Man drīzāk cits jautājums - vai tiešām šobrīd šāds publisks pasākums, kur cilvēku plūsmu un distanci var kontrolēt tikai teorētiski, bija nepieciešams?! Pasākums, uz kuru ieradīsies cilvēki no daudzām vietām, t.sk.no vietām ar daudz lielākiem saslimšanas rādītājiem.
  Nu, vienīgi, ja mērķis ir panākt, lai izslimo pēc iespējas vairāk cilvēku, tad gan šis ir ļoti pareizs lēmums.

 • -2
  .Panzerfaust 60 07.10.2020, 09:50:02

  Ošenieks-tūrisma kurators?
  Nu,nezin,nezin,kas tur var sanākt.
  Kolorādo vaboļu lentīte okupantu 9.maijā gan viņam labi piestāvēja.

 • -1
  Nah Nahs XIII 07.10.2020, 14:19:05

  https://twitter.com/sigmals8361/status/460131861893632001

 • -7
  keda 07.10.2020, 15:19:16

  Cik gan slimām smadzenēm jābūt, lai pats sev atbildētu un lai gadiem glabātu visādus mēslus... Un galvenaistak, ka savā sajūtās tu (neticu, ka jūs) esi baigais cīnītais un taisnības aizstāvis. Gatavais dekabrists un žans darks

 • -2
  Nah Nahs XIII 07.10.2020, 17:53:25

  keda (P.Neimani),redz,kā nu ir-pats reiz rakstīji,ka neesi vairs portāla darbinieks,vin laikraksta žurnālists.Bet kā gan tas nākas,ka tev (speciāli ar mazo burtu) joprojām saglabājušās administratora tiesības?Domāju,ka ierindas žurnālists nevar redzēt komentāru autoru IP adreses...

 • -3
  ddd 07.10.2020, 10:24:06

  Manuprāt Ošenieks ir darboni, kurš gadiem cenšas iznīdēt privāto biznesu. Viņš ir viens no tiem, kuri domē cenšas ielīst privātajā sfērā, atbalstot visādus domes mega projektus.
  Visiem uz konferenci ir jāpaņem līdzi svilpītes, lai runas laikā šo puikiņu būtu vieglāk izsvilpt.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: