Tēma: Konference

 • UNESCO dienu atzīmēs ar jauniešu konferenci 0

  Trešdien, 1.novembrī, Ventspilī atzīmēs UNESCO dienu, pulcējot jauniešus konferencē ''Apzinies savas saknes, lai veidotu spēcīgāku personību nākotnē''.

 • Piedalījās starptautiskajā zinātniskajā konferencē 0

  Ventspils Augstskolas Tulkošanas studiju fakultātes asociētais profesors un vadošais pētnieks Jānis Veckrācis 20. oktobrī Rīgā piedalījās Latvijas Okupācijas muzeja rīkotājā starptautiskajā zinātniskajā konferencē “Valoda un vara”, kurā piedalījās pētnieki no Latvijas, Ukrainas, Igaunijas un Lietuvas.

 • Notiks ikgadējā pedagogu konference 0

  Šonedēļ Ventspils pedagogi piedalās dažādos izglītojošos un saliedējošos pasākumos, kas jau tradicionāli notiek pirms jaunā mācību gada sākuma. Noticis “Ideju terminālis”, kur pedagogi dalās ar labākajām un jau darbā pārbaudītām idejām un metodēm.

 • Radaru vērš uz digitālo pratību 0

  Mūsu ikdienā arvien lielāku nozīmi iegūst digitālās tehnoloģijas, bez tām nav iedomājama arī izglītība. Lai noskaidrotu, kāda ir mūsu sabiedrības digitālā pratība un kurp virzāmies, Ventspils Izglītības pārvalde organizēja konferenci Izglītības radars 2022.

 • Notiks konference «Izglītības radars 2022» 0

  Gatavojoties jaunajam mācību gadam un lai veiksmīgāk īstenotu Izglītības attīstības pamatnostādnēs noteiktos mērķus, pedagogiem un citiem ar izglītības jomu saistītiem interesentiem būs iespēja 16. augustā Ventspilī piedalīties konferencē ''Izglītības radars 2022''.

 • Aizvadīta Ventspils Augstskolas Ziemassvētku konference 0

  Attālinātā režīmā aizvadīta ikgadējā Ventspils Augstskolas Ziemassvētku zinātniskā konference, kur Ventspils Augstskolas pētnieki un sadarbības partneri no Krievijas un Ukrainas, kā arī ārvalstu viesdocētājs prezentēja 2021. gadā veiktos pētījumus un atklājumus.

 • Notiks Ventspils Augstskolas Ziemassvētku konference 1

  Šodien no plkst. 13 attālinātā režīmā notiks tradicionālā Ventspils Augstskolas Ziemassvētku zinātniskā konference, kurā augstskolas pasniedzēji, pētnieki un zinātnieki atskatīsies uz šajā gadā paveikto.

 • Vidusskolēnus no Ventspils aicina pieteikties konferencei par jauniešu problēmām 0

  Pandēmija un pulcēšanās ierobežojumi lielai sabiedrības daļai ir emocionāli smags laiks, kad saasinās daudzas problēmas. Lai mudinātu jauniešus nebaidīties runāt par savām problēmām un rast tām risinājumus, 24. februārī notiks neformāla un radoša tiešsaistes konference vidusskolēniem - ''Rosinātava'', kurā aicināti piedalīties jaunieši no Ventspils pilsētas.

 • Notiks konference par darba ar jaunatni nākotnes izaicinājumiem 0

  Ventspils - Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2020 aicina piedalīties tiešsaistes konferencē ''Jaunatne'21 - izaicinājums pieņemts!''. Konference notiks 3. decembrī un tās tēmas būs saistītas gan ar valsts mēroga jaunatnes politikas plānošanas dokumentu izstrādi, gan jauniešu līdzdalības veicināšanu un citiem izaicinājumiem.

 • «Kurzemes uzņēmēju diena 2020» ietvaros notiks Ventspils tūrisma konference 9

  Ventspils Tūrisma informācijas centrs (TIC) aicina uzņēmējus, tūrisma profesionāļus un citus interesentus uz Ventspils tūrisma konferenci, kas šogad norisināsies piektdien, 9. oktobrī, no plkst. 16 līdz 17.30, Olimpiskajā centrā "Ventspils" Iespēju festivāla "Kurzemes uzņēmēju dienas 2020" laikā.

 • Notiks ikgadējā Pedagogu konference 0

  Piektdien, 28. augustā, no plkst. 9 Jaunrades namā notiks ikgadējā Ventspils pilsētas Pedagogu konference, kuru ikvienam interesentam būs iespējams vērot arī tiešraidē pašvaldības mājaslapā.

 • Dorbes muzeja vadītāja piedalīsies starptautiskā konferencē 1

  Herberta Dorbes muzeja vadītāja Inese Aide piedalīsies Liepājas 26. starptautiskajā zinātniskajā konferencē ''Aktuālas problēmas literatūras un kultūras pētniecībā'', kurā tiks skatīti Baltijas jūras valstu literatūras un kultūras jautājumi.

 • Vijups piedalīsies starptautiskā zinātniskā konferencē 0

  Ventspils muzeja direktora vietnieks, vadošais pētnieks Armands Vijups ar referātu ''Kultakmens bez ziedojumiem? ''Grīžu Velna beņķa'' arheoloģiskās izpētes rezultāti 2019. gadā'' piedalīsies Latvijas Universitātes 78. starptautiskajā konferencē.