9.  un 10. oktobrī Olimpiskajā centrā "Ventspils" notiks iespēju  festivāls "Kurzemes uzņēmēju dienas 2020". Pasākumā 9. oktobrī ar informācijas stendu piedalīsies Europe Direct informācijas centrs Ventspils.

Uzņēmēju dienu 9. oktobra programmā norisināsies biznesa forums ''Digitalizācija: biznesa vides transformācija'' un tūrisma konference. Apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar Kurzemes reģiona -  Skrundas, Talsu, Tukuma un Ventspils novadu un citu Latvijas uzņēmumu piedāvājumu. Ar savu plašo tūrisma piedāvājumu iepazīstinās Ventspils pilsēta.  

Izstādē varēs izzināt, ar ko nodarbojas un ko piedāvā Ventspils Digitālais centrs, kādi uzņēmumi strādā Ventspils brīvostā, kāda informācija pieejama Europe Direct informācijas centrā Ventspils.

Festivāla laikā būs iespēja uzzināt arī par profesionālās izglītības iespējām reģionā, kā arī darba tirgus aktualitātēm, karjeras iespējām un citām tēmām.

''Uzņēmēju dienas Kurzemē 2020'' jau otro gadu tiek veidotas kā Iespēju festivāls, kurā pulcējas uzņēmēji no Kurzemes un visas Latvijas. Šogad, ievērojot visus aktuālos pulcēšanās ierobežojumus, uzņēmējiem pasākuma ietvaros būs iespēja piedāvāt apmeklētājiem savas preces un pakalpojumus gan klātienē, gan virtuālajā vidē. Attālinātai dalībai aicināti arī starptautiskās tīklošanās interesenti.

Europe Direct informācijas centrs Ventspils Galvenajā bibliotēkā darbojas no 2013. gada,  piedāvājot iedzīvotājiem vispusīgu bezmaksas informāciju par Eiropas Savienību, dažādas aktivitātes un pasākumus.
EDIC Ventspils darbību finansē Eiropas Komisija.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: