Jūrkalnes mototrasē pirms Latvijas Nacionālā kausa finālposma trenējas pasaules čempions Kaspars Stupelis, Eiropas čempions Lauris Freibergs ar audzēkņiem, Latvjas čempioni komandu vērtējumā "Rodeo", pasaules čempionātu dalībnieks Kārlis Kalējs un citi.

Sestdien, 10. oktobrī, no plkst. 11 Jūrkalnes mototrasi ''Dižbedre'' pieskandinās motociklu dārdoņa. Sadarbībā ar Latvijas Motosporta federāciju Jūrkalnē pirmo reizi notiks Latvijas Nacionālā kausa finālposma sacensības un Ventspils novada balvas izcīņa motokrosā.

Sacensību dinamiskais formāts neliks vilties motokrosa iesācējiem, amatieriem un MX1 Pro klases braucējiem - noslēgumā būs Latvijas ātrāko sportistu braucieni. Sagaidāms, ka finālposma sacensībās Jūrkalnē piedalīsies ap 200 dalībniekiem.

Latvijas gada populārākais sportists Kaspars Stupelis kopā ar pasaulē titulētāko blakusvāģu pilotu Danielu Vilemsenu jau pavasarī trenējās Jūrkalnē, tomēr pandēmijas dēļ blakusvāģu pasaules čempionāta 2020. gada sezona tika atcelta. Tagad Kaspars Stupelis ir atgriezies Jūrkalnē jau ar solo motociklu un gatavojas sestdienas sacensībām.

Jūrkalne ir regulāra tikšanās vieta Liepājas un Ventspils motosportistiem. Liepājas motosporta leģenda Lauris Freibergs un Ventspils paraugs sportā Arvis Sanders ved savus sportistus uz "Dižberdi", lai trenētos un sacenstos. Arī sestdien gaidāma spraiga kausu izcīņa, kur piedalīsies braucēji no visas Latvijas.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: