Tēma: VeA

 • Augstskolā izstrādāta aplikācija VeApp 0

  Ventspils Augstskolā veiksmīgi izstrādāta aplikācija ar nosaukumu VeApp. Lietotne veidota kā unikāls ikdienas studiju un aktivitāšu plānošanas, informācijas izplatīšanas un vienotās komunikācijas rīks augstskolas studentiem, docētājiem un darbiniekiem.

 • VeA studenti saņem domes stipendijas 0

  Svinīgā gaisotnē desmit Ventspils Augstskolas studentiem tika pasniegtas Ventspils pilsētas domes stipendijas par izcilību informāciju un komunikācijas tehnoloģijas jomā. Stipendijas studentiem pasniedza Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Jānis Vītoliņš un Ventspils Augstskolas rektors Kārlis Krēsliņš.

 • Piedāvā apgūt ķīniešu valodu 0

  Ventspils Augstskolas Mūžizglītības centrs no 19. oktobra līdz nākamā gada 28. janvārim piedāvā apgūt ķīniešu valodu pie viesdocētāja no Ķīnas. Mācības tiks īstenotas divās grupās - iesācējiem un cilvēkiem ar ķīniešu valodas priekšzināšanām.

 • Augstskola tikās ar Ventspils skolu direktoriem 0

  Ventspils Augstskolas (VeA) vadība tikās ar Ventspils vispārējās izglītības iestāžu direktoriem un direktoru vietniekiem, ar mērķi veicināt skolu un augstskolas sadarbību. Tikšanās iniciatore bija VeA rektora padomniece vispārējās un profesionālās izglītības sadarbības jautājumos Ilze Buņķe.

 • Jauno studiju gadu VeA uzsāks 229 pirmkursnieki 0

  Ar svinīgo pasākumu Ventspils Augstskolas (VeA) dārzā, 1. septembrī plkst. 13, VeA studenti un docētāji 25. reizi sāks jauno akadēmisko gadu. Šogad studijas VeA uzsāks vairāk kā 700 studenti no kuriem 229 būs pirmkursnieki.

 • Augstskolā sāksies jaunais studiju gads 1

  Ventspils Augstskolā (VeA) 1. septembrī sāksies jaunais studiju gads ar svinīgo pasākumu VeA dārzā plkst. 13. Pasākumā aicināti piedalīties gan pirmā kursa studenti, gan vecāko kursu studenti, lai kopā atzīmētu jaunā akadēmiskā gada sākumu.

 • Augstskolā vēl pieejamas budžeta vietas 0

  Aizritējusi pirmā papilduzņemšanas nedēļa Ventspils Augstskolā (VeA) un populārāko studiju programmu vidū turpina būt ''Biznesa vadība'', ''Datorzinātnes'' un ''Tulkošana''. Papilduzņemšana gan pamatstudiju, gan maģistra līmeņa programmās turpināsies līdz 27. augustam.

 • Augstskolā turpinās uzņemšana 0

  Ventspils Augstskolā (VeA) 26. jūlijā sākas papilduzņemšana visās studiju programmās un tā turpināsies līdz 27. augustam. Gandrīz visās studiju programmās vēl ir pieejamas valsts finansētas studiju vietas, kuras tiks piešķirtas reflektantiem pieteikšanās rindas kārtībā.

 • Noslēgsies lingvistikas olimpiāde 0

  24. jūlijā plkst. 14.00 Ventspils Augstskolas (VeA) mājaslapā būs vērojama Starptautiskās Lingvistikas olimpiādes noslēguma ceremonijas tiešraide. Olimpiādē piedalījās skolēni no 32 valstīm un noslēguma ceremonijas laikā tiks paziņoti medaļu ieguvēji individuālajā un komandu ieskaitē. 

 • Ventspils Augstskolā atklāta starptautiska lingvistikas olimpiāde (VIDEO) 0

   Ventspils Augstskolā (VeA) atklāta Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (International Linguistics Olympiad). Olimpiādes atklāšanu tiešraidē vēroja jaunieši no visas pasaules, kuri nedēļas garumā sacentīsies lingvistikas uzdevumu risināšanā, strādājot gan komandās, gan individuāli.