Tēma: VeA

 • Pateicībā – karogs un himna 1

  Lāčplēša dienā uz Ventspils Augstskolas (VeA) fasādes parādījās lielizmēra Latvijas karogs ar katram valsts iedzīvotājam svarīgākajiem vārdiem Dievs, svētī Latviju!. Šādu emocionālu dāvanu ventspilniekiem pasnieguši ukraiņu bēgļi.

 • VeA aicina piedalīties Jura Bindes vieslekcijā 0

  16. novembrī, valsts svētku nedēļā Ventspils Augstskolā (VeA) ar vieslekciju "Mobilo iekārtu, lietu interneta un mākoņdatošanas drošība" uzstāsies SIA ''Latvijas Mobilais Telefons'' (LMT) prezidents un valdes priekšsēdētājs Juris Binde.

 • Intervēs VeA rektora amata pretendentus 0

  Novembra sākumā notiks darba intervijas ar trīs Ventspils Augstskolas (VeA) rektora amata pretendentiem. VeA Padome kandidātus virzīšanai ievēlēšanai augstskolas rektora amatā augstskolas Satversmes sapulcē vērtē trīs kārtās saskaņā ar nolikumu par VeA rektora amata kandidāta virzīšanas procesu ievēlēšanai rektora amatā.

 • Intervija ar Juri Žagaru. Par saimniekošanu kosmosā un dzīves misiju 0

  Ventspils Augstskolas viesprofesoru un Ventspils Starptautiskā Radioastronomijas centra vadošo pētnieku asociēto profesoru Juri Žagaru raksturo ne tikai vairākus desmitus gadu ilga profesionālā pieredze kosmosa pētniecībā, bet arī ārkārtīgi plašs redzējums par procesiem sabiedrībā un pasaulē.

 • Nosvinēta Ventspils Augstskolas 25. jubileja 1

  Ventspils Augstskola atzīmēja savu 25. jubileju. Par godu svētkiem koncertzālē ''Latvija'' norisinājās koncerts un vēlāk svinību ietvaros tika aizvadīts augstskolas absolventu salidojums teātra namā ''Jūras vārti''.

 • Studentiem pasniegtas stipendijas par izcilību IKT jomā 5

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Vītoliņš un Ventspils Augstskolas (VeA) rektors Kārlis Krēsliņš svinīgi pasniedza stipendijas desmit VeA studentiem, par izcilību informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) jomā.

 • Svin ceturtdaļgadsimta jubileju 2

  Šoruden ceturtdaļgadsimta jubileju svin Ventspils Augstskola. 25 gadu laikā no nelielas augstskolas, kurā toreiz studijas uzsāka pirmie 100 studenti, tā ir izaugusi, nostiprinājusies un atradusi savu vietu, ieņemot nozīmīgu sociālekonomisko lomu ne tikai Kurzemē, bet visā Latvijā.

 • Andra Klausa stipendiju saņems Kristofers Volkovs 0

  Šogad, astoto gadu pēc kārtas, Ventspils Augstskolas (VeA) studentiem bija iespēja pieteikties profesora Andra Klausa stipendijai. Šogad stipendija 1500 EUR apmērā piešķirta VeA Informācijas tehnoloģiju fakultātes maģistra studiju programmas ''Datorzinātnes'' studentam Kristoferam Volkovam.

 • Kurzemes Universitātes ideja viedokļu krustcelēs 0

  Ventspils Augstskolas padome neatbalsta Liepājas Universitātes priekšlikumu pakāpeniski apvienot abas augstākās izglītības iestādes, izveidojot Kurzemes Universitāti. Taču gala lēmums par to būs Izglītības un zinātnes ministrijai.

 • LiepU uzspiež apvienošanos ar VeA 0

  Cenšoties saglabāt savu neatkarīgo eksistenci, Liepājas Universitāte piedāvā Ventspils Augstskolai apvienoties un piecu gadu laikā izveidot Kurzemes Universitāti. Ventspilnieki šādam priekšlikumam nepiekrīt, saskatot tajā vairāk risku nekā ieguvumu.