Tēma: VeA

 • VeA students saņem starptautiska līmeņa balvu 1

  17. starptautiskajā kosmosa operāciju konferencē, kas norisinājās Dubaijā, Ventspils Augstskolas bakalaura studiju programmas “Elektronikas inženierija” students Rodrigo Laurinovičs kopā ar Eiropas Kosmosa Aģentūras (EKA) OPS-SAT komandu saņēma Starptautisko SpaceOps balvu par izciliem sasniegumiem.

 • VeA pasniedzēja studē Amerikā 2

  Ventspils Augstskolas (VeA) Mārketinga un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja, kā arī pasniedzēja Inta Ozola devusies studēt uz Ameriku, lai apgūtu jaunākās pasniegšanas metodes ar plašu digitālo tehnoloģiju pielietojumu.

 • Jūtas kā viena ģimene 0

  Apritējis gads, kopš Ventspilī ieradās pirmie kara bēgļi no Ukrainas. Ventspils Augstskolas (VeA) dienesta viesnīca šī gada laikā kļuva par otrajām mājām vairāk nekā pustūkstotim Ukrainas civiliedzīvotāju.

 • Augstskolas absolventus studijām varēs reģistrēt no 12. jūlija 0

  Lai nodrošinātu vienādas iespējas uzsākt studējošo uzņemšanu pirmajā gadā pēc vidējās izglītības iegūšanas, augstskolas un koledžas topošo studentu reģistrāciju šogad varēs sākt no 12. jūlija, informē Izglītības un zinātnes ministrija (IZM).

 • Augstskolā varēs ziedot asinis 2

  20. februārī no plkst. 10 līdz 13 Ventspils Augstskolas Studentu atpūtas telpā D0 būs iespēja paveikt labu darbu un ziedot asinis. Aicināts piedalīties ir ikviens interesents.

 • Grāmata topošajiem matemātiķiem 0

  Ekonomikas profesors, matemātikas zinātņu doktors Andrejs Jaunzems uzrakstījis mācību grāmatu skolēniem, kuri padziļināti interesējas par matemātiku. Grāmata Varbūtība var noderēt matemātikas pulciņa nodarbībām.

 • Ar latviešu dziesmusvētkiem sirdī 0

  Japāniete Momoka Kušida ir Ventspils Augstskolas maģistra studiju programmas Stratēģiskā starpkultūru komunikācija studente. Uz Latviju viņu atvedusi vēlme iepazīt mūsu kultūras fenomenu – kora dziedāšanas un dziesmusvētku tradīcijas.

 • Spars/VeA svin uzvaru Ramirent Nacionālajā basketbola līgā 0

  Sporta skolas ''Spars'' un Ventspils Augstskolas basketbola komanda aizvadīja izbraukuma spēli, tiekoties ar BA ''Turība'' komandu. Sīvā cīņā Spars/VeA komandai tomēr izdevās pārspēt laukuma saimniekus ar rezultātu 75:72 (23:17; 16:21; 15:18; 21:16).

 • Noskaidrots Andra Klausa stipendijas laureāts 0

  Šogad, devīto gadu pēc kārtas, Ventspils Augstskolas (VeA) studentiem bija iespēja pieteikties profesora Andra Klausa stipendijai. Stipendijas mecenāts ir VeA absolvents, šobrīd veiksmīgs uzņēmējs Mārtiņš Lauva. Stipendijas mērķis ir veicināt VeA studentu aktivitāti dažādās darbības sfērās – akadēmiskajā darbībā, pētniecībā un sabiedriskajā darbā.

 • Notikusi Gada balva 2022 ''Zvaigžņu lietus'' 1

  Ventspils Jaunrades namā notika Ventspils Augstskolas pasākums Gada balva 2022 ''Zvaigžņu lietus'', kurā tika paziņoti un sveikti šī gada spilgtākie studenti, darbinieki un atmiņā paliekošākie pasākumi augstskolas dzīvē.

 • Izsludina jauniešu un VeA projektu konkursu 0

  Kultūras centrs izsludina Ventspils valstspilsētas jauniešu brīvā laika pavadīšanas un aktīvās atpūtas veicināšanas projektu finansēšanas konkursa un tā apakšprogrammas ''Atbalsts Ventspils Augstskolas studentiem un studentu organizācijām'' 2023. gada I kārtas.

 • Rektora amatā ievēlēts Andris Vaivads 0

  Trešdienas vakarā Ventspils Augstskolas (VeA) Satversmes sapulce par jauno VeA rektoru ievēlējusi Stokholmas Karaliskā Tehnoloģiju institūta profesoru Andri Vaivadu. Jaunais rektors amatā stāsies 2023. gada 3. aprīlī.

 • VeA Satversmes sapulce vēlēs rektoru 0

  Šodien plkst.16.15 sasaukta Ventspils Augstskolas (VeA) Satversmes sapulce, kuras laikā notiks rektora vēlēšanas. VeA rektora amatam nolemts virzīt Stokholmas Karaliskā Tehnoloģiju institūta (KTH Royal Institute of Technology) Kosmosa un Plazmas nodaļu vadītāju profesoru Andri Vaivadu.