Tēma: VeA

 • Uzvara LBL2, uzvara «LEB Oro» 0

  Pie trešās uzvaras pēc kārtas LBL2 čempionātā tikuši Ventspils Augstskolas basketbolisti, bet Spānijas otrajā spēcīgākajā līgā uzvaru sērija turpina Valladolid un Toms Leimanis.

 • VeA studenti var pieteikties profesora Andra Klausa stipendijai 0

  Arī šogad Ventspils Augstskolas (VeA) studentiem ir iespēja saņemt profesora Andra Klausa stipendiju, kuras mecenāts ir Mārtiņš Lauva. Stipendiju saņemt var studenti, kuri bijuši ne tikai akadēmiski veiksmīgi, bet iesaistījušies arī dažādās ārpus studiju aktivitātēs.

 • Atklāja LOFAR-Latvia antenu lauku un atzīmēja centra jubileju 0

  Piektdien, 25. oktobrī, svinīgā gaisotnē tika atklāts jaunās paaudzes antenu lauks LOFAR–LATVIA un reizē ar šo nozīmīgo notikumu tika atzīmēta Ventspils Starptautiskā radioastronomijas centra (VSRC) 25 gadu jubileja.

 • VeA studenti ieguva «HansaMatrix Ventspils» stipendijas 3

  Arī šogad Ventspils Augstskolas (VeA) studentiem bija iespēja pieteikties uzņēmuma SIA ''HansaMatrix Ventspils'' izcilības stipendijai. Šogad stipendiju izlēma piešķirt diviem VeA studentiem - Ievai Zonenbergai un Kristianam Ozoliņam.

 • Basketbolistiem divas no divām 0

  Ar uzvarām savā laukumā nedēļas nogalē atzīmējās gan BK Ventspils, gan Ventspils Augstskolas spēlētāji, tiesa scenārijs abiem mačiem bija krietni vien atšķirīgs.

 • Notiks Latvijas Fizikas skolotāju asociācijas konference 0

  11. un 12. oktobrī notiks Latvijas Fizikas skolotāju asociācijas (LFSA) 21. konference. Konference jau vairākus gadus ir starptautiska - pagājušajā gadā piedalījās fizikas skolotāji no Baltkrievijas un Ukrainas, bet šogad tajā piedalīsies Igaunijas Fiziķu biedrības un Lietuvas Fizikas skolotāju asociācijas pārstāvji.

 • Zinātnieku nakts zem 32 metrus lielā teleskopa 1

  Šogad par svarīgāko un saistošāko Eiropas zinātnieku nakts objektu kļuva Starptautiskā radioastronomijas centra radioteleskopu komplekss Irbenē. Apmeklētāji par kompleksu izrādīja lielu interesi - piecu stundu laikā to apmeklēja ap 1500 cilvēku.