Tēma: VeA

 • Attālināti notiks Zinātnieku nakts 1

  Piektdien, 30. aprīlī, no plkst. 18 līdz 23 Ventspils Augstskolas (VeA) pārstāvji piedalīsies Zinātnieku naktī 2021. Pasākumā būs iespēja attālināti apmeklēt augstskolas telpas, pārbaudīt zināšanas dažādu valodu mēles mežģos, vērot elektronikas inženierijas eksperimentus un noklausīties diskusijas par zinātnes komercializāciju, kā arī piedalīties tālizpētes spēlē un izzināt kosmosa izpēti Latvijā.

 • VeA parakstīs nodomu vēstuli ar Aizsardzības ministriju 3

  Piektdien, 30. aprīlī, Ventspils Augstskolas (VeA) Inženierzinātņu institūta ''Ventspils Starptautiskā radioastronomijas centra'' (VSRC) radioteleskopu kompleksā Irbenē VeA rektors profesors Kārlis Krēsliņš un Latvijas Republikas Aizsardzības ministrs Artis Pabriks parakstīs nodomu vēstuli, lai veicinātu sadarbību un militārās zinātnes attīstību, nodrošinot nacionālās nozīmes pētnieciskās infrastruktūras objektu ilgtspēju.

 • VeA students ieguvis otro vietu tulkotāju konkursā 0

  12. aprīlī noslēdzies ikgadējais valodu uzņēmuma ''Skrivanek Baltic'' rīkotais konkurss Latvijas augstskolu studentiem ''Labākais jaunais tulkotājs 2021'', kurā otro vietu ieguvis Ventspils Augstskolas students Andrejs Štrāls.

 • Atvērto durvju diena Ventspils Augstskolā tuvojas 0

  16. aprīlī no plkst. 13 līdz 17.30 Ventspils Augstskola (VeA) vērs durvis topošajiem studentiem un citiem interesentiem, lai iepazīstinātu ar studiju iespējām un VeA studiju vidi. Šogad VeA durvis būs iespēja atvērt tiešsaistē.

 • VeA turpina uzstādīt «gudrās» putnu barotavas 2

  Ventspils Augstskolas (VeA) IT fakultātes darbinieki un studenti ir uzstādījuši jau trešo gudro putnu barotavu. Pateicoties sadarbībai ar Ventspils Piejūras brīvdabas muzeju, barotava uzstādīta muzeja teritorijā, un par to aizgādību uzņēmās Ventspils 1. pamatskolas skolēni.

 • Izvērtēta Ventspils Augstskolas zinātniskā darbība 0

  Zinātniskā darbība Ventspils Augstskolā (VeA) aktīvi notiek jau kopš augstskolas pirmsākumiem, un tā tiek veikta trīs virzienos - inženierzinātņu un tehnoloģiju, humanitāro zinātņu un dabas zinātņu.

 • Izsludina Ventspils Augstskolas studentu projektu konkursu 0

  Kultūras centrs izsludina Ventspils pilsētas domes 2021. gada jauniešu brīvā laika pavadīšanas un aktīvās atpūtas veicināšanas projektu finansēšanas konkursa apakšprogrammas ''Atbalsts Ventspils Augstskolas studentiem un studentu organizācijām'' I kārtu.

 • VeA studentiem piešķirtas valsts stipendijas 0

  Gandrīz simts Ventspils Augstskolas (VeA) studējošie 2020./2021.akadēmiskā gada pavasara semestrī saņems valsts minimālo stipendiju 200 eiro apmērā. Turpmākos piecus mēnešus 98 studenti, no kuriem deviņiem stipendijas tika piešķirtas Covid-19 radīto ekonomisko seku mazināšanai, saņems finansiālu atbalstu ikdienas izdevumiem.

 • VeA studenti izstrādā īpašu putnu barotavu 12

  Ventspils Augstskolas (VeA) Inženierzinātņu laboratorijas darbinieki un IT fakultātes studenti ir noslēguši darbu pie gudrās putnu barotavas, kas ceturtdien, 25. februārī uzstādīta Ventspils 2. pamatskolā.

 • Andra Klausa stipendiju iegūst Agate Freiberga 0

  10. decembrī, Ventspils Augstskolas (VeA) starptautiskās konferneces ''Rītdienas augstskola'' ievadā tika paziņota profesora Andra Klausa stipendijas ieguvēja - Agate Freiberga. Stipendijas mecenāts ir VeA absolvents un uzņēmējs Mārtiņš Lauva, kurš stipendijas ieguvēja vārdu paziņoja jau septīto reizi.

 • Studijas VeA notiks attālināti 0

  Piektdien, 23. oktobrī, tika apstiprināti grozījumi MK noteikumus Nr. 360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai", kas nosaka ierobežojumus studiju procesa organizēšanai un īstenošanai augstākajās izglītības iestādes no 26. oktobra līdz 15. novembrim.