Tēma: VeA

 • Sociālā uzņēmējdarbība iet roku rokā ar IKT 0

  Augstskolā notika Ventspils #TechUP pasākums par tēmu ''Sociālā uzņēmējdarbība un IKT izmantošana sociālajā jomā''. Uzmanība tika pievērsta tam, kas vispār ir sociālā uzņēmējdarbība, un kādi ir kritēriji, lai iegūtu sociālā uzņēmuma statusu. Par savu pieredzi, panākumiem un šķēršļiem stāstīja sociālā uzņēmuma un biedrības pārstāves.

 • Varēs apmeklēt Irbenes radioteleskopu kompleksu 2

  Piektdien, 27. septembrī, no plkst. 16 līdz plkst. 21 Ventspils Augstskola aicina ikvienu interesentu apmeklēt Eiropas Zinātnieku nakts pasākumu Irbenes radioteleskopu kompleksā.

 • Augstskolā bez maksas varēs apgūt ķīniešu valodu 0

  Ventspils Augstskolas Mūžizglītības centrs jau trešo gadu piedāvā bez maksas apmeklēt ķīniešu valodas kursus. Nodarbības tiks īstenotas divās grupās - iesācējiem un cilvēkiem ar ķīniešu valodas priekšzināšanām.

 • Notiks starptautiskā konference BAASP 0

  No 21. augusta, visas nedēļas garumā Ventspils Augstskolā notiks sestā starptautiskā konference “Lietišķā astroinformātika un kosmisko datu apstrāde Baltijā”.

 • VeA paraksta sadarbības memorandu ar Indijas Universitāti 0

  Ventspils Augstskola parakstīja sadarbības memorandu ar Dev Sanskriti Universitāti, Indija. Svinīgais pasākums sākās ar prezentāciju par Ventspils Augstskolu, kurā rektors Kārlis Krēsliņš pastāstīja par augstskolu, fakultātēm, zinātnes attīstību, kā arī starptautisko sadarbību.

 • Augstskola parakstīs sadarbības memorandu 0

  6. augustā Ventspils Augstskolā notiks sadarbības memoranda parakstīšana starp Ventspils Augstskolu (VeA) un Dev Sanskriti Universitāti, Indijā.

 • Jaunieši uzlabos savas uzņēmējdarbības spējas 3

  No 5. līdz 10. augustam Ventspilī jau otro reizi norisināsies organizācijas Junior Achievement Latvia praktiskās uzņēmējdarbības un līderības nometne Junior Achievement Unlocked, pulcējot 31 vidusskolēnu no visas Latvijas, tajā skaitā sešus ventspilniekus.

 • Irbenē sāk montēt jaunās antenas 6

  Šajā nedēļā Ventspils Starptautiskajā radioastronomijas centrā (VSRC) Irbenē uzsākts darbs pie LOFAR antenu montāžas.

 • VeA absolventi apmeklēja izlaidumu Austrijā 0

  Dubultā grāda maģistra studiju programmas "Starptautiskais bizness un eksporta menedžments" absolventi apmeklēja savu izlaidumu Kremsas Lietišķo zinātņu universitātē, Austrijā. Sveikt mūsu studentus devās Augstskolas rektors Kārlis Krēsliņš un studiju programmas profesore Tatjana Volkova.

 • Notiks Ventspils Augstskolas izlaidums 0

  Piektdien, 21. jūnijā plkst. 13 Olimpiskajā centrā notiks Ventspils Augstskolas vasaras izlaidums, kurā diplomus saņems Ekonomikas un pārvaldības fakultātes, Tulkošanas studiju fakultātes un Informācijas tehnoloģiju fakultātes absolventi.

 • Apmainījās ar pieredzi Spānijā 0

  Ventspils Augstskolas Ekomonikas un pārvaldības fakultātes (VeA EPF) dekāne Liene Resele piedalījās Erasmus personāla pieredzes apmaiņas braucienā Modragonas Universitātē Spānijā.

 • VSRC vadošais pētnieks piedalīsies starptautiskā zinātniskā konferencē 0

  No 10. līdz 14. jūnijam Džedzjanas Universitātē Handžou pilsētā Ķīnā notiks starptautiska konference The 18th Electromagnetic and Light Scattering Conference, kurā piedalīsies arī Ventspils starptautiskais radioastronomijas centra vadošais pētnieks Dr.phys. Juris Freimanis.