Tēma: VeA

 • LiepU piedāvā veidot Kurzemes Universitāti 2

  Liepājas Universitātes padome piedāvā pakāpeniski, turpmāko četru gadu laikā, izveidot Kurzemes Universitāti, kas darbotos zinātnes universitāšu – LU, RTU un RSU ekosistēmā un partnerībā ar iesaistītajām pašvaldībām. Priekšlikums paredz, ka Kurzemes Universitātē iekļautos Liepājas Universitāte (LiepU) un Ventspils Augstskola (VeA). Ventspilnieki gan šādām pārmaiņām nepiekrīt.

 • Radioteleskopam RT-32 mainīs uztvērēju kabīni 0

  Ventspils Starptautiskais Radioastronomijas Centrs (VSRC) īsteno projektu, kura ietvaros ir paredzēta radioteleskopa RT-32 uztvērēju kabīnes nomaiņa un datorizētas sekundārā spoguļa pozicionēšanas sistēmas uzstādīšana.

 • Ventspils Augstskola turpina savu autonomu attīstības ceļu 1

  Ņemot vērā presē izskanējušo informāciju, kur Liepājas Universitāte pauž viedokli par augstskolu konsolidāciju, vēlamies uzsvērt, ka Ventspils Augstskola (VeA) apņēmīgi turpina savu autonomo attīstības ceļu, pilnveidojot un īstenojot stratēģijā norādītos attīstības virzienus.

 • VeA norisinājies izlaidums un apbalvoti labākie 0

  Ventspils Augstskolas (VeA) dārzā norisinājās izlaiduma svinīgā ceremonija. 2022. gada vasaras izlaidumā diplomus saņēma 126 Ventspils Augstskolas absolventi, no kuriem seši ieguva pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības diplomu, 79 – bakalaura grādu, bet 41 - maģistra grādu.

 • VeA studenti gatavojas palaist stratosfērā zondi 4

  Ventspils Augstskolas (VeA) elektronikas inženierijas studenti 15. jūnija rītā no Ventspils lidostas teritorijas plāno stratosfērā nogādāt meteoroloģisko zondi IRBE-5, ar kuru tiks veikts zinātniskais eksperiments - ultravioletā starojuma mērījumi, lai novērtētu ozona molekulu blīvumu atmosfērā atkarībā no augstuma.

 • Būs apskatāma izstāde «Zinātne Latvijai 2022» 0

  No 20. jūnija līdz 8. jūlijam Ventspils zinātnes centrā ''VIZIUM'' apskatāma Izglītības un zinātnes ministrijas veidotā izstāde ''Zinātne Latvijai 2022''. Tā vēsta par divpadsmit Latvijas zinātniekiem un zinātniecēm, kas pārstāv dažādas paaudzes, dažādas zinātnes nozares un dažādas zinātniskās institūcijas, tādējādi parādot Latvijas zinātnes spēku un daudzveidību.

 • VeA sadarbojas ar KNAB 0

  Ņemot vērā aizvadītajā nedēļā presē izskanējušo informāciju par to, ka Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs veicis izmeklēšanas darbības Ventspils Augstskolā (VeA). VeA vadība pilnībā sadarbojas ar tiesībsargājošajām iestādēm un sniedz tām visu nepieciešamo informāciju, lai process pēc iespējas ātrāk virzītos uz priekšu.

 • KNAB procesuālās darbības veicis Ventspils Augstskolā 0

  Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) izmeklēšanas darbības veicis Ventspils Augstskolā (VeA). Latvijas prokuratūras pārstāve informēja, ka Eiropas prokuratūras uzdevumā procesuālās darbības tika veiktas VeA kādā Eiropas prokuratūras lietvedībā esošā kriminālprocesā, kas saistīts ar ES līdzfinansēto līdzekļu nelikumīgu izmantošanu.

 • Atklāta pieteikšanās profesora Andra Klausa stipendijai 0

  Šogad, astoto gadu pēc kārtas, Ventspils Augstskolas studentiem ir iespēja pieteikties profesora Andra Klausa stipendijai. Pieteikšanās termiņš ir 30. jūnijs. Stipendijas mecenāts ir Ventspils Augstskolas absolvents, šobrīd veiksmīgs uzņēmējs Mārtiņš Lauva.

 • Sāksies elektroniskā pieteikšanās augstskolās 0

  Izmantojot vienoto sistēmu, kas ir pieejama mājaslapā "Latvija.lv", 12. klases absolventiem no 5. jūlija ir iespēja pieteikties studijām 12 Latvijas augstskolās, tostarp arī Ventspils Augstskolā.

 • Ventspils Augstskolas Studentu padomei jauna priekšsēdētāja 0

  Jau no aprīļa jaunā sasaukumā darbojas Ventspils Augstskolas Studentu padome. Līdz pat nākošajam pavasarim tās vadītāja būs atraktīvā un apņēmīgā ķekavniece Linda Auziņa, kura, kā pati stāsta, pateicoties liktenim un interesei par valodām, nonāca VeA, lai tagad vadītu Studentu padomi pretī jauniem sasniegumiem.