Tēma: VeA

 • Augstskolas pārstāvji apmeklēja pasākumu Ukrainā 1

  Ukrainā norisinājās pasākums ''Latvian Weekend'' (latviešu nedēļas nogale). Pasākuma organizators bija Ventspils Augstskolas sadarbības partneris studentu piesaistes jautājumos ''Intellect Guide''. Pasākumā piedalījās Latvijas vēstnieks Ukrainā Juris Poikāns, četru Latvijas augstskolu pārstāvji, tostarp Ventspils Augstskolas rektors Kārlis Krēsliņš.

 • Spēļu industrijas speciālisti dalījās pieredzē 2

  Ventspils Augstskolā pulcējās spēļu izstrādes industrijas entuziasti un interesenti, lai piedalītos pasākumā ''Ventspils #TechUp'' par spēļu izstrādi un spēļu industrijas aktualitātēm. Pasākuma ietvaros nozares pārstāvji dalījās ar savu darba pieredzi industrijā.

 • Augstskola piedalīsies izstādē «Skola 2020» 0

  Jau šonedēļ, no 28. februāra līdz 1. martam, Ventspils Augstskolas (VeA) pārstāvji piedalīsies ikgadējā izglītības izstādē ''Skola 2020'', kas norisināsies starptautiskajā izstāžu centrā ''Ķīpsala''.

 • Tikšanās ar fiziķi Artūru Vrubļevski 0

  Otrdien, 25. februārī, plkst.18 Ventspils Augstskolas bibliotēka aicina uz tikšanos ar fiziķi, Ventspils Starptautiskā Radioastronomijas centra vadošo pētnieku un kalendāra ''#ZinātneLatvijai 2020'' februāra varoni Artūru Vrubļevski.

 • Augstskolā notika ziemas izlaidums 0

  Ventspils Augstskolas (VeA) bibliotēkā notika ziemas izlaidums, kurā diplomus saņēma bakalaura studiju programmas ''Tulkošana'', maģistra studiju programmas ''Valodas un kultūrvide'' un profesionālās maģistra studiju programmas ''Lietišķo tekstu tulkošana'' tulkošanas studiju fakultātes (TSF) absolventi.

 • Atklās «Inženieris Fridrihs Canders» rakstu krājumu 2

  13. februārī plkst. 14 Ventspils Augstskolas (VeA) bibliotēkā notiks rakstu krājuma "Inženieris Fridrihs Canders" atklāšana, kurš ir veltījums Ventspils Starptautiskā radioastronomijas centra (VSRC) 25 gadu un Ventspils Starptautiskā radioastronomijas vadošā pētnieka asociācijas profesora Jura Žagara 70 gadu jubilejām.

 • Starptautiskais radioastronomijas centrs pabeidz vērienīgu pētījumu 2

  Ventspils Augstskolas Inženierzinātņu institūtā Ventspils Starptautiskais radioastronomijas centrs (VSRC) janvārī noslēdzās nozīmīgs fundamentālo pētījumu projekts, kura īstenošanā trīs gadu garumā bija iesaistīti 12 VSRC zinātniskie darbinieki – pieredzējuši zinātnieki, doktoranti un studenti.

 • Augstskolā notiks Starptautiskā Lingvistikas olimpiāde 0

  No 20. jūlija līdz 24. jūlijam Ventspils Augstskolā notiks 18. Starptautiskā Lingvistikas olimpiāde, kura piedalīsies vairāk nekā 300 dalībnieku no visas pasaules, informēja Ventspils Augstskolas vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību jautājumos Inta Ozola.

 • Augstskola aicina skolēnus apmeklēt tulkotāju skolas nodarbības 0

  Ventspils Augstskola sadarbībā ar Izglītības pārvaldi turpina iesākto un piedāvā vidusskolēniem apmeklēt nodarbību ciklu - Jauno tulkotāju skola. Arī pavasara semestra laikā nodarbības notiks reizi mēnesī un tās vadīs pieredzējuši Augstskolas pasniedzēji un praktizējoši tulki-tulkotāji.

 • Augstskolā aktīvi darbojas STEM klubs 0

  Ventspils Augstskola (VeA) projekta ''Eiropas nākamās paaudzes mazās pilsētas'' ietvaros skolēni no 8. līdz 12. klasei apmeklē tehnisko zinātņu klubiņu jeb STEM klubu.

 • VeA parakstīja sadarbības līgumu ar Zviedrijas Kosmosa korporāciju 0

  Ventspils Augstskola (VeA) parakstīja sadarbības līgumu ar Zviedrijas Kosmosa korporāciju (SSC), kas ir viens no vadošajiem un globālajiem augsto kosmosa tehnoloģiju pakalpojumu uzņēmumiem pasaulē, ar kuru sadarbību uzsāks arī Ventspils Augstskolas Inženierzinātņu institūts ''Ventspils Starptautiskais radioastronomijas centrs'' (IZI VSRC).

 • Starptautiskais radioastronomijas centrs piedalījies unikālā pētījumā 0

  Ventspils Starptautiskais radioastronomijas centrs (VSRC) veikts nozīmīgs, pasaules mēroga atklājums - spirālveida galaktikā, kas ir līdzīga mūsu galaktikai, ir novēroti atkārtoti Ātrie radio uzliesmojumi (Fast Radio Burst, FRB), informēja Ventspils Augstskolas Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību jautājumos Inta Ozola.