Tēma: Digitālais centrs

 • Decembris zinātnes centra VIZIUM darbnīcās būs ''Radošais ziemas mēnesis'' 0

  Gada izskaņā Ventspils zinātnes centrs VIZIUM aicina kopā radīt svētku sajūtu radošajās darbnīcās, kas norisināsies ziemas tematikā. Ģimenēm būs iespēja uzrakstīt slepeno vēstuli Ziemassvētku vecītim, uzzināt vairāk par sniegu, izveidot citādāku sniega cietoksni, darboties pikseļu mākslā, kā arī ceļot uz 2024. gadu ar gudro vilcienu.

 • Aicina 5. – 12. klases skolēnus uz bezmaksas nodarbību ''Cilvēks un tehnoloģijas'' 0

  Šoreiz Jauno dabaszinātņu pētnieku centrs kopā ar Laboratorium Zinātnes skolu piedāvā skolēniem apgūt zināšanas par elektromagnētiskajiem viļņiem, to rašanos, uztveršanu un ekranēšanu, kā arī apskatīt to saistību ar cilvēka ikdienu. Nodarbībā skolēni iegūs teorētiskas zināšanas, kā arī eksperimentēs un pārbaudīs apgūtās zināšanas praksē.

 • Digitālais aicina piedalīties Ventspils #TechUP 0

  Ceturtdien, 23. novembrī, norisināsies pasākums Ventspils #TechUP, kurā šoreiz tiks runāts par mūsdienās arvien aktuālāku tēmu – kiberdrošību. Pasākumā tiks apskatīts Latvijas kibertelpā notiekošais, biežākie uzņēmēju kiber-klupšanas akmeņi, kā no tiem izvairīties, kā arī notiks praktiska darbošanās, izmeklējot kiberuzbrukumu uzņēmumam.

 • Aicina apgūt digitāla Adventes kalendāra izveidi 0

  Tuvojoties Ziemassvētku gaidīšanas laikam jeb Adventei, Ventspils Digitālais centrs aicina pedagogus un vecākus piedalīties tehnoloģiju darbnīcā “Digitāla Adventes kalendāra izveide ar rīku Genially”, kurā būs iespēja apgūt, kā vienkāršā veidā izveidot personalizētu Adventes kalendāru ar dažādām izglītojošām un izklaidējošām aktivitātēm, uzdevumiem un pārsteigumiem katrai dienai.

 • Digitālais centrs aicina pedagogus un vecākus piedalīties Tehnoloģiju pēcpusdienā 0

  Tuvojoties Latvijas Republikas proklamēšanas dienai, Ventspils Digitālais centrs aicina klašu audzinātājus un vecākus piedalīties Tehnoloģiju pēcpusdienā, kurā būs iespēja iepazīties ar dažādiem noderīgiem digitālajiem rīkiem, kurus izmantot, lai saistošā un radošā veidā stāstītu skolēniem un bērniem par Latviju un tās vēsturi.

 • Aicina piedalīties erudītu konkursā ''VIZzinis par Latviju'' 0

  Atzīmējot Latvijas Republikas proklamēšanas dienu, Ventspils zinātnes centrs VIZIUM aicina ģimenes un draugu kompānijas piedalīties erudītu konkursā “VIZzinis par Latviju”, kurā caur dažādām STEM aktivitātēm un uzdevumiem atraktīvā veidā tiks pārbaudītas dalībnieku zināšanas par Latviju un tās vēsturi.

 • Ventspils IT izaicinājuma 1. kārta tuvojas noslēgumam 0

  Radošais tehnoloģiju konkurss skolēniem no 1. līdz 12. klasei, kas šogad savijies ar zaļās domāšanas tēmām, tika izsludināts septembra beigās, un šobrīd noslēgumam tuvojas konkursa attālinātā – atlases kārta. Bet joprojām ir pietiekami daudz laika, lai paveiktu uzdevumu un cīnītos par ceļazīmi uz finālu Ventspilī un naudas balvu fondu – 13 000 EUR.

 • Novembris VIZIUM radošajās darbnīcās būs ''Mistikas mēnesis'' 0

  Ventspils zinātnes centrs VIZIUM piedāvā interaktīvās ekspozīcijas zāles apmeklējumu papildināt ar radošu darbošanos darbnīcās, kuras novembrī caurvīs mistēriju un noslēpumu tēma. Savukārt par ceļu satiksmes noteikumiem un drošību uz ceļa atgādinās jaunais zinātnes šovs “Transporta laboratorija”.

 • Tehnoloģiju pēcpusdienā būs iespēja uzzināt par digitālā mārketinga iespējām 0

  Ventspils Digitālais centrs aicina ikvienu interesentu, kurš vēlas veicināt sava uzņēmuma, produkta vai pakalpojuma atpazīstamību, piedalīties Tehnoloģiju pēcpusdienā “Digitālā mārketinga iespējas”, kurā būs iespēja uzzināt par piemērotākajām sociālo tīklu platformām, Google reklāmu iespējām, labās prakses piemēriem un datu uzskaiti.

 • Aicina skolēnus uz bezmaksas nodarbību ''Praktiskā inženierzinātne'' 0

  Ventspils zinātnes centra VIZIUM Jauno dabaszinātņu pētnieku centrs aicina 2. – 12. klases skolēnus piedalīties praktiskā bezmaksas nodarbībā kopā ar RTU "theLAB" koordinatoru Linardu Reini Rozīti. Nodarbībā būs iespēja radošā veidā gūt ieskatu inženierzinātnē, iepazīstot prototipu attīstības procesu un tiltu konstrukciju uzbūvi.

 • VIZIUM notiks pasākums pieaugušajiem ''Mistika un zinātne'' 0

  Ventspils zinātnes centrs VIZIUM aicina zinātnes entuziastus, mistikas piekritējus un ikvienu piedzīvojumu meklētāju piedalīties tematiskā pasākumā pieaugušajiem “Mistika un zinātne”, kurā pozitīvā gaisotnē tiks atklāti melnās kastes iemītnieki, ilūziju un noziegumu mistērijas, maģisko triku noslēpumi, kā arī pārbaudītas zināšanas mistiskās prāta spēlēs.