Tēma: Digitālais centrs

 • VIZIUM aicina uz Valentīndienas darbnīcām 0

  Tuvojoties mīlestības svētkiem, Ventspils zinātnes centrs VIZIUM 14. februārī aicina ikvienu interesentu svinēt mīlestību un baudīt īpaši romantisko gaisotni, piedaloties bezmaksas radošajās Valentīndienas darbnīcās, kurās būs iespēja veidot animācijas filmu, sirds formas konstrukcijas, iejusties Amora ādā un izveidot skaistu svētku apsveikuma kartiņu mīļotajam cilvēkam.

 • Aicina skolēnus piedalīties spēlē 0

  7. februārī, Latvijā un visā pasaulē tiks atzīmēta Drošāka interneta diena. Tās sauklis ir ''Drošāks internets sākas ar tevi!'', aicinot ikvienu rūpēties par savu drošību internetā un veidot labāku interneta vidi.

 • Rīko bezmaksas seminārus 0

  Šogad, 7. februārī, jau 20. gadu pēc kārtas Latvijā un vairāk nekā 170 valstīs visā pasaulē tiks atzīmēta Vispasaules Drošāka interneta diena. Tās sauklis ir ''Drošāks internets sākas ar Tevi!'', aicinot ikvienu rūpēties par savu drošību internetā un visiem kopā veidot labāku interneta vidi.

 • Jauno dabaszinātņu pētnieku centrs aicina uz nodarbībām 0

  Ventspils zinātnes centrs VIZIUM aicina ikvienu 8. – 12. klašu skolēnu apmeklēt Jauno dabaszinātņu pētnieku centra nodarbības, kurās būs iespēja uzzināt par satelītiem, nākotnes kosmosa laboratorijām, lielākajiem radioteleskopiem, atjaunojamiem enerģijas avotiem, un dažādām citām interesantām tēmām STEM un IT jomās, kā arī tikties ar iedvesmojošiem zinātniekiem.

 • Iepazīstinās ar paplašināto realitāti 0

  Paplašinātā realitāte, bieži saukta arī par papildināto realitāti, ir vide, kur reālās pasaules attēlojums tiek papildināts ar virtuāliem objektiem, piemēram, tekstu, video, grafikas elementiem un tamlīdzīgi. Ventspils Digitālais centrs aicina ikvienu interesentu uz bezmaksas informatīvo pasākumu uzzināt par paplašinātās realitātes iespējām.

 • Jauno dabaszinātņu pētnieku centrs aicina uz bezmaksas nodarbībām 0

  Zinātnes centrs VIZIUM aicina ikvienu 8. – 12. klašu skolēnu apmeklēt Jauno dabaszinātņu pētnieku centra nodarbības, kurās būs iespēja uzzināt par dzīvības iespējamību Saules sistēmā, ''tauriņu efektu'', elektronisko ierīču izstrādes procesu un dažādām citām interesantām tēmām STEM un IT jomās, kā arī tikties ar iedvesmojošiem zinātniekiem.

 • Aicina bez maksas apgūt tiešsaistes rīku Canva 0

  Lai veidotu skaistus un pievilcīgus vizuālos materiālus ikdienas un darba vajadzībām, nav nepieciešamas padziļinātas zināšanas grafiskā dizaina rīku lietošanā. Tiešsaistes grafiskā dizaina rīks Canva ir vienkāršs un ērts ikdienas lietošanai un ir kļuvis par ļoti populāru izvēli dažādu profesionāļu vidū, kuri vēlas radīt uzrunājošu grafisko saturu.

 • ''Ventspils IT izaicinājums 2022'' eksperimentē un aicina uz VIZIUM 0

  Starts tiek dots jau septītajam konkursam ''Ventspils IT izaicinājums 2022'', kas skolēniem ir kļuvis jau par labu tradīciju un gaidītu notikumu rudenī. Un kā gan nē, jo konkurss skolēniem dod iespēju radoši izpausties, apliecināt savu varēšanu starptautiskā, Baltijas valstu, mērogā un cīnīties par ievērojamu naudas balvu fondu – turpat 13 000 EUR.

 • Durvis vēris Digitālās transformācijas centrs 1

  Akmeņu ielā 5 atklāts Digitālās transformācijas centrs, kas paplašinās Ventspils Digitālā centra jau esošo piedāvājumu, sniedzot iespēju iedzīvotājiem apgūt profesionālas zināšanas un prasmes, lai sekmīgāk konkurētu darba tirgū, kā arī nodrošinās digitālo tehnoloģiju iespēju izmantošanu pašizglītošanās nolūkos.

 • Stāstīs par Digitālā centra tehnoloģiju nodarbībām 0

  Jaunajā mācību gadā Ventspils Digitālais centrs ir sagatavojis daudzveidīgu tehnoloģiju nodarbību klāstu, aicinot audzēkņus pieteikties 25 dažādos pulciņos. Lai noskaidrotu visus interesējošos jautājumus par pieteikšanās kārtību, nodarbību saturu un citām aktualitātēm, vecāki un skolēni tiek aicināti piedalīties informatīvajā pēcpusdienā.

 • Aicina pieteikties Digitālā centra tehnoloģiju nodarbībām 0

  Straujiem soļiem tuvojas jaunais mācību gads un, līdz ar to, arī Ventspils Digitālā centra tehnoloģiju nodarbības, kas šogad atgriezīsies jaunā veidolā un pārcelsies uz jaunām telpām – zinātnes centrā VIZIUM.

 • Digitālajos svētkos aicina iepazīt tehnoloģiju maģiju 6

  Sestdien, 6. augustā, Lielajā laukumā no plkst. 12.30 līdz 16 Ventspils pilsētas svētku ietvaros ventspilnieki un pilsētas viesi tiek ielūgti uz Digitālajiem svētkiem. Interesentiem būs iespēja piedalīties dažādās radošās darbnīcās un redzēt aizraujošus trikus.