Tēma: Digitālais centrs

 • Aicina uzņēmumus organizēt digitālās pilnveides kursus saviem darbiniekiem 0

  Ventspils Digitālais centrs piedāvā plašu neformālās izglītības kursu klāstu uzņēmumiem, iestādēm un organizācijām, kas palīdzēs uzlabot darbinieku digitālās prasmes un darba efektivitāti. Kursi ir pielāgoti dažādiem sagatavotības līmeņiem, sniedzot iespēju apgūt pašus pamatus vai pilnveidot esošās zināšanas. Apmācības iespējams organizēt gan attālināti, gan klātienē.

 • Runās par biznesa ilgtspēju zemestrīču laikmetā 0

  Trešdien, 22. maijā, Digitālais centrs aicina piedalīties bezmaksas pasākumā Ventspils #TechUP “Biznesa ilgtspēja zemestrīču laikmetā”, kur tehnoloģiju un jaunu produktu izstrādes, pārmaiņu vadības un cilvēkresursu attīstības jomas eksperte Vita Brakovska dalīsies ar rīkiem, metodēm un pieejām uzņēmumu ilgtspējas nodrošināšanai laikā, kad to darbību satricina pasaulē notiekošais.

 • Digitālais centrs aicina uz meistarklasi ''Fotografēšana pilsētvidē'' 0

  Kā skaisti iemūžināt ceļojumus, atpūtu pie dabas vai pilsētvidi savam privātajam arhīvam, izmantojot mobilo telefonu vai fotokameru?  Atbildes uz šiem jautājumiem ikviens interesents varēs rast meistarklasēs “Fotografēšana pilsētvidē”, kur būs iespēja iegūt gan teorētiskas, gan praktiskas zināšanas fotoattēlu uzņemšanā brīvā dabā.

 • Maijs zinātnes centra VIZIUM darbnīcās būs “Sajūtu mēnesis” 0

  Maijā Ventspils zinātnes centra VIZIUM radošajās darbnīcās ikvienam interesentam būs iespēja izzināt taustes, redzes, dzirdes un ožas saikni ar apkārtējo pasauli. Radoši darbojoties, tiks sajusta pasaules smaržu dažādība, izprasta skaņas izplatīšanās, veidota optiskā ilūzija, pārbaudīts lietu trauslums, iegrimstot neaizmirstamā sajūtu piedzīvojumā.

 • Piedāvā tālmācības kursu ''Vizuālo materiālu veidošana vietnē Canva.com'' 0

  Ventspils Digitālais centrs piedāvā ikvienam interesentam ērtā veidā apgūt vietnes Canva.com izmantošanu. Canva ir viens no populārākajiem tiešsaistes rīkiem dažādu vizuālo materiālu izveidei, piedāvājot jau gatavas veidnes plakātiem, prezentācijām, ielūgumiem, plānotājiem, sociālo tīklu vizuāļiem, padarot dizainu izveidi vienkāršu arī lietotājiem bez pieredzes un priekšzināšanām.

 • Aicina pedagogus tiešsaistē apgūt mākslīgā intelekta izmantošanu mācību materiālu veidošanā 0

  Ventspils Digitālais centrs aicina pedagogus tiešsaistes kursā apgūt teorētiskas un praktiskas zināšanas ģeneratīvā mākslīgā intelekta (ĢMI) izmantošanā, lai veidotu izglītojošus materiālus skolēniem un plānotu mācību procesu. Pedagogi uzzinās, kā dažādi ĢMI rīki var palīdzēt veidot kvalitatīvu un interesantu mācību saturu, atvieglojot un optimizējot ikdienas darbu.

 • Jauno dabaszinātņu pētnieku centrs aicina skolēnus uz bezmaksas nodarbību 0

  Ventspils zinātnes centra VIZIUM Jauno Dabaszinātņu pētnieku centrs aicina 4. – 7. klašu skolēnus uz bezmaksas nodarbību “Planēta – vides aizsardzības izaicinājumi”, kurā radoši darbojoties, diskutējot un izmantojot STEAM tehnoloģijas, tiks veicināta izpratne par globālo sasilšanu, piesārņojumu un atkritumu šķirošanu.

 • Aicina uz meistarklasi ''Produkcijas fotografēšana ar mobilo telefonu'' 0

  Bieži vien nākas meklēt fotogrāfus, kuri profesionāli iemūžina uzņēmuma ražotu produkciju. Mūsdienu mobilie telefoni ir lielisks rīks, lai pašiem tiktu galā ar šo uzdevumu, tādēļ Digitālais centrs aicina uz meistarklasi, kurā varēs iegūt prasmes un zināšanas par to, kā uzlabot savu uzņēmuma produktu attēlus.

 • Aprīlis VIZIUM darbnīcās būs ''Zinātnes mēnesis'' 0

  Aprīlī Ventspils zinātnes centrs VIZIUM pārtaps par īstu laika kapsulu, jo apmeklētājiem, piedaloties dažādās radošās aktivitātes, būs iespēja doties zinātniskā ceļojumā cauri gadsimtiem, iepazīstot ģeniālus izgudrotājus.

 • Aicina piedalīties bezmaksas tiešsaistes pasākumā 0

  Mobilais telefons jau sen vairs nekalpo tikai kā saziņas rīks, bet gan apvieno visdažādākās funkcijas ikdienas dzīves atvieglošanai - pieeja internetam, rēķinu apmaksa, maksājumu karte, kalendārs, piezīmju blociņš, pasaules karte un ne tikai!

 • VIZIUM aicina uz bezmaksas aktivitātēm “Krāsainās Lieldienas” 0

  Ventspils zinātnes centrs aicina raibos pavasaru svētkus svinēt kopā, iesaistoties dažādās jautrās un izglītojošās bezmaksas aktivitātēs. Bērniem būs iespēja veidot krāsainas smilšu gleznas, radīt mākoņus, aizraujošā veidā pagatavot saldējumu, krāsot olas, izveidot īpašos Lieldienu vēja zvanus, kā arī eksperimentēt laboratorijā, iepazīstot krāsu un vielu fenomenus.

 • Aicina tiešsaistē apgūt kursu “Mājaslapu izveide bez programmēšanas” 0

  Nav jābūt programmētājam, lai izveidotu skaistu, kvalitatīvu un pārskatāmu mājaslapu – tas ir pa spēkam ikvienam, tāpēc Ventspils Digitālas centrs aicina piedalīties tiešsaistes kursā, kur būs iespēja apgūt bezkoda tīmekļa vietnes izstrādes pamatus, izmantojot platformas Wix, Shopify un Mozello, kā arī dizaina principus, SEO pamatus, e-komercijas pamatprincipus un mājaslapu optimizāciju mobilajām ierīcēm.