Tēma: Digitālais centrs

 • Ukraiņu skolēni apmeklēs Digitālā centra nodarbības 5

  Martā savas skolas gaitas Ventspils skolās uzsākuši patvēruma meklētāju bērni no Ukrainas. Lai nodrošinātu plašākas iespējas integrēties, kā arī apgūt jaunas zināšanas un interesanti pavadīt brīvo laiku, Ventspils Digitālais centrs piedāvā skolēniem no Ukrainas apmeklēt tehnoloģiju nodarbības, kas, tāpat kā Ventspils skolēniem, būs bezmaksas.

 • Skolēni piedalās zinātnes centra eksponātu aprobācijā 0

  Jau pavisam drīz Ventspils zinātnes centrs ''VIZIUM'' sagaidīs savus pirmos apmeklētājus, tāpēc šobrīd eksponātu zālē vērojama liela rosība, uzstādot un testējot eksponātus. Lai līdz ''VIZIUM'' atklāšanai viss darbotos nevainojami, tiek rīkotas eksponātu aprobācijas, kurās Digitālais centrs aicina piedalīties Ventspils skolu audzēkņus.

 • Apbalvoti “DigITiņš 2022” uzvarētāji 0

  Noslēdzies Ventspils Digitālā centrā rīkotais tehnoloģiju konkurss skolēniem “DigITiņš”, kurā Ventspils skolu audzēkņiem bija iespēja pierādīt savas prasmes un zināšanas tehnoloģiju pielietošanā un iegūt balvas. Šogad konkursā piedalījās vairāk nekā 80 skolēnu no dažādām Ventspils skolām.

 • «Ēnot» varēs arī Digitālā centra darbiniekus 0

  6. aprīlī visā Latvijā norisināsies izglītības biedrības Junior Achievement Latvia organizētā karjeras izglītības programma ''Ēnu diena''. Programmas ietvaros 1.-12. klašu skolēniem tiek sniegta iespēja apmeklēt kādu darba vietu un vērot interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Arī Digitālā centra kolektīvs aicina deviņus ēnotājus iejusties darba ikdienā.

 • Aicina skolēnus uz Pavasara IT skoliņu 0

  Ventspils Digitālais centrs aicina 6 – gadniekus un 1. - 7. klases skolēnus bagātināt savu pavasara brīvlaiku, piesakoties aizraujošām darbnīcām Pavasara IT skoliņā, kas šogad veltīta tēmai ''Eksperiments''.

 • Digitālais centrs aicina piedalīties «Digitālo nedēļu 2022» pasākumos 0

  Ik gadu martā visā Eiropā un Latvijā tiek pievērsta uzmanība sabiedrības digitālo prasmju attīstības veicināšanai. Šogad no 14. marta līdz 14. aprīlim norisināsies ''Digitālās nedēļas 2022'', kuru mērķis ir aicināt iedzīvotājus attīstīt digitālās iemaņas un aktīvāk izmantot digitālās tehnoloģijas un pakalpojumus, pievēršot uzmanību arī drošībai internetā.

 • Tiek atklāti Ventspils zinātnes centra «VIZIUM» sociālo tīklu konti 0

  Ventspils zinātnes centra ''VIZIUM'' atklāšana ir viens no gaidītākajiem šī gada notikumiem Ventspilī un sabiedrības interese par to kļūst arvien lielāka. Tādēļ jau ar 24. janvāri, ikvienam interesentam būs iespēja sekot līdzi zinātnes centra aktualitātēm sociālajos tīklos Facebook, Instagram un TikTok, kā arī iegūt lieliskas balvas aizraujošai dienai Ventspilī!

 • Turpinās Zinātnes centra telpu iekārtošanas darbi 3

  Kopš pagājušā gada rudens, kad Zinātnes centra VIZIUM ēka tika nodota ekspluatācijā, turpinās aktīvs darbs pie eksponātu izstrādes un montāžas, kā arī tiek labiekārtoti ofisi, konferenču zāle, kafejnīca, noliktavas un citas koplietošanas telpas, kurās pakāpeniski tiek piegādātas un uzstādītas mēbeles, lai jau vasarā uzņemtu Zinātnes centra pirmos viesus.

 • Digitālā centra pulciņi atkal notiks klātienē 3

  Sākoties mācību gada otrajam semestrim, Digitālā centra interešu izglītības pulciņu nodarbības atgriežas klātienes režīmā, kas nozīmē, ka pilnīgi visiem tehnoloģiju nodarbību dalībniekiem būs iespēja darboties uz vietas, ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus.

 • Iedzīvotāji pozitīvi vērtē dzīves kvalitāti Ventspilī 16

  Lai noskaidrotu Ventspils iedzīvotāju apmierinātību ar dažādiem dzīves aspektiem, kā arī Digitālās ekonomikas un sabiedrības indeksu (DESI), kas atspoguļo izmantoto un pieejamo interneta pieslēguma veidu, iedzīvotāju dažādu e-pakalpojumu un interneta izmantošanas paradumus, digitālo prasmju līmeni, nodarbinātību IKT jomā u.c. kritērijus, projekta ''Pilsētu digitālās inovācijas'' ietvaros tika veikts novērtējums izmantojot Eiropas Savienības (ES) vienoto metodiku, tādejādi sniedzot iespēju objektīvi salīdzināt situāciju Ventspilī ar citām valstīm un pilsētām.

 • Digitālā centra pasniedzējs nominēts balvai «Platīna pele» 0

  Ventspils Digitālā centra pasniedzējs Ģirts Edvarts Stepiņš nominēts Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) balvai "Platīna pele" sadaļā ''Neformālā izglītība'', kategorijā "Labākais E-skolotājs".

 • Pagarināta pieteikšanās konkursam «Ventspils IT izaicinājums» 0

  Ņemot vērā skolotāju un dalībnieku ieteikumus, pieteikšanās konkursam ''Ventspils IT izaicinājums'' tiek pagarināta līdz 19. novembrim. Finālisti tiks paziņoti 26. novembrī, savukārt fināla norises datumi visām grupām paliek nemainīgi.