Tēma: Digitālais centrs

 • Durvis vēris Digitālās transformācijas centrs 1

  Akmeņu ielā 5 atklāts Digitālās transformācijas centrs, kas paplašinās Ventspils Digitālā centra jau esošo piedāvājumu, sniedzot iespēju iedzīvotājiem apgūt profesionālas zināšanas un prasmes, lai sekmīgāk konkurētu darba tirgū, kā arī nodrošinās digitālo tehnoloģiju iespēju izmantošanu pašizglītošanās nolūkos.

 • Stāstīs par Digitālā centra tehnoloģiju nodarbībām 0

  Jaunajā mācību gadā Ventspils Digitālais centrs ir sagatavojis daudzveidīgu tehnoloģiju nodarbību klāstu, aicinot audzēkņus pieteikties 25 dažādos pulciņos. Lai noskaidrotu visus interesējošos jautājumus par pieteikšanās kārtību, nodarbību saturu un citām aktualitātēm, vecāki un skolēni tiek aicināti piedalīties informatīvajā pēcpusdienā.

 • Digitālajos svētkos aicina iepazīt tehnoloģiju maģiju 6

  Sestdien, 6. augustā, Lielajā laukumā no plkst. 12.30 līdz 16 Ventspils pilsētas svētku ietvaros ventspilnieki un pilsētas viesi tiek ielūgti uz Digitālajiem svētkiem. Interesentiem būs iespēja piedalīties dažādās radošās darbnīcās un redzēt aizraujošus trikus.

 • Rudenī durvis vērs Digitālās transformācijas centrs 5

  Šā gada rudenī, līdz ar jaunā mācību gada sākumu, plānots atklāt Digitālās transformācijas centru Akmeņu ielā 5, kas būs pirmais šāda veida centrs Latvijā un sniegs iespēju iedzīvotājiem apgūt profesionālas zināšanas un prasmes, lai sekmīgāk konkurētu darba tirgū, kā arī nodrošinās digitālo tehnoloģiju iespēju izmantošanu pašizglītošanās nolūkos.

 • Atbildēs uz jautājumiem par Zinātnes centru VIZIUM 0

  Trešdien, 26. maijā, plkst. 19 portālos ventspils.lv un ventasbalss.lv, kā arī SIA ''SkaTVis'' kabeļtelevīzijas tīkla informatīvajā kanālā Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes vadības pārstāvis un nozares speciāliste atbildēs uz iedzīvotāju jautājumiem par tēmu ''Zinātnes centrs VIZIUM – no idejas līdz atklāšanai.''

 • Ukraiņu skolēni apmeklēs Digitālā centra nodarbības 5

  Martā savas skolas gaitas Ventspils skolās uzsākuši patvēruma meklētāju bērni no Ukrainas. Lai nodrošinātu plašākas iespējas integrēties, kā arī apgūt jaunas zināšanas un interesanti pavadīt brīvo laiku, Ventspils Digitālais centrs piedāvā skolēniem no Ukrainas apmeklēt tehnoloģiju nodarbības, kas, tāpat kā Ventspils skolēniem, būs bezmaksas.

 • Skolēni piedalās zinātnes centra eksponātu aprobācijā 0

  Jau pavisam drīz Ventspils zinātnes centrs ''VIZIUM'' sagaidīs savus pirmos apmeklētājus, tāpēc šobrīd eksponātu zālē vērojama liela rosība, uzstādot un testējot eksponātus. Lai līdz ''VIZIUM'' atklāšanai viss darbotos nevainojami, tiek rīkotas eksponātu aprobācijas, kurās Digitālais centrs aicina piedalīties Ventspils skolu audzēkņus.

 • Apbalvoti “DigITiņš 2022” uzvarētāji 0

  Noslēdzies Ventspils Digitālā centrā rīkotais tehnoloģiju konkurss skolēniem “DigITiņš”, kurā Ventspils skolu audzēkņiem bija iespēja pierādīt savas prasmes un zināšanas tehnoloģiju pielietošanā un iegūt balvas. Šogad konkursā piedalījās vairāk nekā 80 skolēnu no dažādām Ventspils skolām.

 • «Ēnot» varēs arī Digitālā centra darbiniekus 0

  6. aprīlī visā Latvijā norisināsies izglītības biedrības Junior Achievement Latvia organizētā karjeras izglītības programma ''Ēnu diena''. Programmas ietvaros 1.-12. klašu skolēniem tiek sniegta iespēja apmeklēt kādu darba vietu un vērot interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Arī Digitālā centra kolektīvs aicina deviņus ēnotājus iejusties darba ikdienā.

 • Aicina skolēnus uz Pavasara IT skoliņu 0

  Ventspils Digitālais centrs aicina 6 – gadniekus un 1. - 7. klases skolēnus bagātināt savu pavasara brīvlaiku, piesakoties aizraujošām darbnīcām Pavasara IT skoliņā, kas šogad veltīta tēmai ''Eksperiments''.

 • Digitālais centrs aicina piedalīties «Digitālo nedēļu 2022» pasākumos 0

  Ik gadu martā visā Eiropā un Latvijā tiek pievērsta uzmanība sabiedrības digitālo prasmju attīstības veicināšanai. Šogad no 14. marta līdz 14. aprīlim norisināsies ''Digitālās nedēļas 2022'', kuru mērķis ir aicināt iedzīvotājus attīstīt digitālās iemaņas un aktīvāk izmantot digitālās tehnoloģijas un pakalpojumus, pievēršot uzmanību arī drošībai internetā.