Tēma: Digitālais centrs

 • Turpinās darbs pie Jauno dabaszinātņu pētnieku centra izveides 0

  13. jūlijā, notika Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes ''Ventspils Digitālais centrs'' un Ventspils Augstskolas pārstāvju sadarbības tikšanās, lai pārrunātu aktuālos jautājumus par Jauno dabaszinātņu pētnieku centra izveidi un attīstību Zinātnes centrā "Vizium".

 • Noslēgti līgumi par ēkas Akmeņu ielā 5 pārbūvi 2

  Jūnijā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija atbalstīja projekta ''Digitālās transformācijas centra izveide Ventspilī'' pieteikumu, piešķirot finansējumu tā īstenošanai, pēc kā savukārt tika veikta būvdarbu līguma parakstīšana ar būvuzņēmēju SIA ''Pretpils''. Ēkas Akmeņu ielā 5 pārbūve tiks uzsāka tiklīdz tiks saņemta būvatļauja.

 • Digitālais centrs aicina uz Vasaras IT skolu 0

  Ventspils Digitālais centrs aicina skolēnus pavadīt vasaras brīvlaiku aizraujoši un apmeklēt Vasaras IT skolu ''Ar tehnoloģijām pagalmā un pilsētā'', kas šogad norisināsies ārpus Digitālā centra telpām - svaigā gaisā Digitālā centra pagalmā un pilsētā.

 • Var pieteikties «Digitālā maratona» noslēdzošajai kārtai 0

  Ventspils Digitālais centrs janvārī izsludināja konkursu ''Digitālais maratons'', kas nu jau sasniedzis finiša taisni, aicinot  līdz 4. maijam reģistrēties noslēdzošajai konkursa kārtai ''Spēļu mēnesis'', kas norisināsies maijā.

 • IKT pilotprojekta konkursam piesaistīti mentori dalīsies ar idejām 0

  Uzņēmējiem tiek dota lieliska iespēja piedalīties Ventspils IKT pilotprojektu konkursā un saņemt līdzfinansējumu savas biznesa idejas tehnoloģiju jomā īstenošanai, bet, lai uzzinātu vairāk par konkursa sniegtajām iespējām, kā arī par iespējamiem virzieniem Digitālais centrs organizē pasākumu Ventspils #TecUP.

 • Noslēgusies konkursa «Digitālais maratons» otrā kārta 2

  Konkursa ''Digitālais maratons'' marta kārta ''STEM mēnesis'' ir noslēgusies, un Ventspils Digitālā centra žūrija ir novērtējusi dalībnieku iesniegtos darbus, nosakot, kuram uzdevumu izpildē ir veicies vislabāk.

 • Skolēni un vecāki diskutēs par attālinātajām mācībām 0

  Ventspils Digitālais centrs ''Digitālās nedēļas'' ietvaros 26. martā plkst. 13 rīko nebijušu pasākumu - sarunu pēcpusdienu ar Ventspils skolu jauniešiem un viņu vecākiem ''Sarunas bez maskām'' kopā ar Latvijas Radio 5, pieci.lv dīdžeju un TV raidījumu vadītāju Tomu Grēviņu.

 • Izvēlēts zinātnes centra «VIZIUM» ēkas uzraksta dizains 21

  Ventspils pilsētas domes Pilsētas attīstības komisijas sēdē, vērtējot vairāku mākslinieku iesniegto skiču priekšlikumu variantus ēkas nosaukumam ''VIZIUM'', tika izvēlēts dizains uzrakstam, kas rotās Ventspils Zinātnes centra fasādi.

 • Digitālais centrs iepriecinās daiļā dzimuma pārstāves 2

  Pirmdien, 8. martā, tiks atzīmēta Starptautiskā sieviešu diena, kurā daiļā dzimuma pārstāves tiek īpaši lutinātas, pārsteigtas un sveiktas. Kā ik gadu, arī šogad Digitālais centrs ir padomājis par savām jaukajām apmeklētājām un vēlas iepriecināt dāmas, piedāvājot vēl nebijušu akciju ''Tikai dēļ Jums, daiļās dāmas!'' ar lielu un daudzveidīgu balvu grozu.

 • Tuvojas konkursa «Digitālais maratons» otrā kārta 0

  Konkursa ''Digitālais maratons'' februāra kārtai ''Droša interneta mēnesis'' tuvojoties noslēgumam, paralēli turpinās pieteikšanās marta mēneša kārtai, kas tematiski būs veltīta STEM jomai.

 • Stāstīs par IT prasmēm un pārprofilēšanos 0

  Ceturtdien, 25. februārī, plkst. 15.30 Ventspils Digitālais centrs aicina piedalīties tiešsaistes pasākumā ''Ventspils #TechUP'', kurā šoreiz būs iespējams uzzināt par nepieciešamajām IT prasmēm Ventspils IT uzņēmumos un pārprofilēšanos.