Tēma: Digitālais centrs

 • Zinātnes centra nosaukums «VIZIUM» 26

  Ceturtdien, 21. janvārī, Ventspils pilsētas dome nolēma piešķirt Ventspils Zinātnes un inovāciju centram Rūpniecības ielā 2, Ventspilī nosaukumu ''Zinātnes centrs ''VIZIUM''''.

 • Turpinās darbi pie visu bērnudārzu pieslēgšanas optiskajam tīklam 0

  Projekta ''Vides risinājumu un inovāciju platforma'' ietvaros pie pašvaldības optiskā datu pārraides tīkla pieslēgtas jau septiņas pirmsskolas izglītības iestāžu ēkas. Plānots, ka šī gada sākumā pie pašvaldības optiskā datu pārraides tīkla tiks pieslēgtas arī pārējās trīs, tādējādi nodrošinot visas Ventspils pirmsskolas izglītības iestādes ar sevišķi augstas ātrdarbības pieslēgumu interneta tīklam.

 • Noskaidroti spēles «Iededz eglīti» uzvarētāji 0

  Ventspils Digitālais centrs 2020. gada izskaņā izaicināja savus draugus, partnerus, klientus un sociālo tīklu sekotājus piedalīties Ziemassvētku spēlē un iedegt digitālo eglīti, tādējādi gūstot iespēju saņemt vērtīgu balvu -  dāvanu karti 300 EUR vērtībā no ''Daba laba''.

 • Digitālais centrs aicina «Iedegt eglīti» 0

  Ar mērķi sveikt svētkos un sagādāt prieku saviem draugiem, partneriem, klientiem un sociālo tīklu sekotājiem, Ventspils Digitālais centrs sarūpējis digitālu izaicinājumu - spēli par Ziemassvētku tēmu, kurā piedaloties būs iespēja iegūt vērtīgu balvu no ''Daba laba'' - dāvanu karti 300 EUR vērtībā.

 • Noslēdzies Digitālā centra tehnoloģiju nodarbību pirmais semestris 0

  Nemanot aizritējis 2020./2021. mācību gada pirmais pusgads, kas bijis izaicinājumiem un pārmaiņām bagāts. Piektdien, 18. decembrī, noslēdzas arī Ventspils Digitālā centra tehnoloģiju nodarbību pirmais semestris, kas tika iesākts nodarbības apmeklējot klātienē, bet, stājoties spēkā ierobežojumiem, turpinājās attālināti.

 • Parakstīts līgums par Zinātnes centra eksponātu ražošanu un uzstādīšanu 3

  Ar mērķi veidot Ventspils Zinātnes un inovāciju centru par unikālu un vērtīgu objektu, tika parakstīts līgums par Ventspils Zinātnes un inovāciju centra izglītojošo eksponātu ražošanu un uzstādīšanu ar pavasarī izsludinātā metu konkursa uzvarētājiem - pretendentu apvienības uzņēmumiem DJA, SOLAVI un Jura Podnieka studija.

 • Pretendēs uz finansējuma piešķiršanu ēkas Akmeņu ielā 5 atjaunošanai 6

  Centrālā finanšu un līgumu aģentūra ir uzaicinājusi Ventspils pilsētas pašvaldību sagatavot un iesniegt projekta iesniegumu Eiropas Reģionālās attīstības fonda 4.2.2. specifiskā atbalsta mērķa ''Atbilstoši pašvaldības integrētajām attīstības programmām sekmēt energoefektivitātes paaugstināšanu un atjaunojamo energoresursu izmantošanu pašvaldību ēkās'' ceturtajā ierobežotajā projektu iesniegumu atlases kārtā.

 • Plāno atjaunot vēsturisko ēku Akmeņu ielā 17

  Pašvaldības SIA ''Ventspils nekustamie īpašumi'' izsludinājusi atklātu konkursu par ēkas pārbūvi Akmeņu ielā 5, kurā paredzēts izveidot Ventspils Digitālā centra apmācību telpas.

 • Par Digitālā centra aktualitātēm 0

  Piektdien plkst. 10 Super FM (94,5 FM) saviem klausītājiem piedāvās iknedēļas radioraidījumu, kas tapis sadarbībā ar Ventspils pilsētas pašvaldību.

 • Noskaidroti konkursa «Ventspils IT izaicinājums» finālisti 0

  Konkursa ''Ventspils IT izaicinājums'' žūrija ir izvērtējusi konkursa dalībnieku iesniegtos 1. kārtas darbus, noskaidrojot finālistus, kuriem būs iespēja cīnīties par vērienīgo naudas balvas fondu 12 000 EUR apmērā.

 • Noslēgusies konkursa «Ventspils IT izaicinājums» 1. kārta 0

  Noslēgusies pieteikšanās un gatavo darbu iesniegšana konkursam ''Ventspils IT izaicinājums 2020''.  Neskatoties uz epidemioloģisko situāciju Latvijā un pasaulē, šogad kopumā konkursā reģistrējušās 280 komandas - tie ir 1120 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.

 • Turpinās e-pārvaldes attīstība 1

  Ventspils pilsētas dome nolēma atbalstīt Ventspils pilsētas pašvaldības projekta ''Viedo tehnoloģiju ieviešana biznesa vides uzlabošanai Ventspilī'' realizāciju.