Šīs nedēļas nogalē, no 12. līdz 14. jūlijam, jauniešu ielu sporta un kultūras festivāla “Ghetto Games 2019” laikā satiksmei tiks slēgta daļa Kuldīgas ielas un Lielā prospekta, tāpēc sabiedriskā transporta pasažieriem jārēķinās ar izmaiņām praktiski visu autobusu kustībā, kā arī iespējamo autobusu kavēšanos.

Laikā no 12. jūlija plkst. 7 līdz 14. jūlija plkst. 7 rītā satiksmei būs slēgts Lielais prospekts no Kuldīgas ielas līdz Aleksandra ielai un Kuldīgas iela no Lielā prospekta līdz Pāvila ielai. Autobusu kustības ceļš slēgtajos ielu posmos tiks mainīts. Lielā prospekta slēgtais posms tiks apbraukts pa Jūras un Aleksandra ielu.

Autobusu pietura “Olimpiskais centrs” abos virzienos tiks apkalpota, un autobusu kustības laiki nemainīsies.

Kuldīgas ielas slēgtais posms tiks apbraukts pa Ganību ielu virzienā uz Gāliņciemu, bet virzienā uz pilsētu – pa Latgales, Brīvības un Jūras ielu. Līdz ar to netiks apkalpotas autobusu pieturas “Lielais laukums” un “Reņķa dārzs” (tuvākā pietura “Ganību iela”).

No13. jūlija plkst. 7 līdz 14. jūlija plkst. 7 rītā satiksmei tiks slēgts arī otrs Lielā prospekta posms - no Ganību ielas līdz Kuldīgas ielai.

Minētā iemesla dēļ maršruta autobusu Nr.5, 6,10, 20, 22, 23 kustības ceļš virzienā no Inženieru ielas uz centru tiks novirzīts pa Saules un Jūras ielu, kā arī netiks apkalpota autobusu pietura “Dzintarjūra” (tuvākā pietura “Swedbanka”).

Šajā laikā tiek mainīts arī kustības ceļš starppilsētu maršrutiem uz Kuldīgu un Liepāju, novirzot tos pa Ganību, Inženieru un pēc tam pa Zvaigžņu ielu.

Tā kā pietura “Lielais laukums” netiks apkalpota, šajos maršrutos tuvākā pietura – “Ganību iela”. Iebraucot Ventspilī šo maršrutu autobusu kustības ceļš tiks novirzīts pa Latgales ielu, Brīvības ielu un Sarkanmuižas dambi.

Informācija par izmaiņām autobusu kustībā izvietota autobusu pieturās.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: