Tēma: Sabiedriskais transports

 • Apstiprina saistošos noteikumus par braukšanas maksas atvieglojumiem 2

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome apstiprināja Saistošos noteikumus “Par braukšanas maksas atvieglojumiem Ventspilī”. Saistošie noteikumi izstrādāti ar mērķi, lai tiktu sniegts plašāks atbalsts iedzīvotāju grupām, kurām nepieciešams pārvietoties pašvaldības administratīvajā teritorijā, izmantojot sabiedrisko transportu.

 • Gaidāmas izmaiņas pilsētas sabiedriskajā transportā 26

  No 2. marta Ventspils pilsētas sabiedriskajā transportā tiks mainīta norēķinu kārtība un iespējas, kā arī braukšanas maksas tarifi. Izmaiņas būs attiecināmas uz visām pasažieru grupām un biļešu veidiem.

 • Atvieglojumus saņems tikai ar eID karti 3

  Nesen sociālajos tīklos aktualizējās jautājums par atlaidēm skolēniem braukšanai sabiedriskajā transportā. Autotransporta direkcija (ATD) šogad plāno ieviest sistēmu, kur, lai saņemtu braukšanas maksas atlaidi, kā personu apliecinošs dokuments tiks pieņemta tikai eID karte.

 • Konkurents sodīts par dalību kartelī 8

  Viens no Ventspils pasažieru pārvadājumu uzņēmuma Ventspils reiss konkurentiem – Latvijas sabiedriskais autobuss – ir sodīts par aizliegtu vienošanos par sabiedriskā transporta pakalpojumu tirgus pārdali, lai saņemtu valsts pasūtījumu reģionālajos maršrutos, tai skaitā Ventspilī.

 • Būs izmaiņas reģionālo autobusu maršrutu kustību sarakstos 0

  Arī šī gada nogales svētkos - Ziemassvētkos un Jaunā gada brīvdienās - gaidāmas izmaiņas vairāk nekā 500 reģionālo autobusu maršrutos visā Latvijā. No 24. decembra līdz 2023. gada 1. janvārim gan tiks atklāti jauni reisi, gan daļa no tiem tiks slēgti, bet oficiālajās svētku dienās, 24. – 26. decembrī, kā arī 31. decembrī un 1. janvārī, tie kursēs pēc brīvdienu grafika.

 • Atkalas dēļ kavēsies reģionālo autobusu reisi 0

  Tuvākajās dienās apledojuma, atkalas un piesalstoša lietus dēļ reģionālo autobusu reisu izpildes kavēšanās var būt no dažām minūtēm līdz pat stundai, kā arī pārvadātāji atkarībā no faktiskā ceļu stāvokļa var lemt par reisu daļēju vai pilnīgu atcelšanu pasažieru drošības dēļ, informē Autotransporta direkcija.

 • Valsts svētkos gaidāmas izmaiņas reģionālo autobusu maršrutos 0

  Šogad Latvijas Republikas valsts svētku brīvdienās, no 18. līdz 20. novembrim, būs izmaiņas gandrīz 450 reģionālo autobusu maršrutos visā Latvijā. Tā kā 18. novembris ir piektdiena un arī oficiāla svētku diena, šajā datumā autobusi kursēs kā brīvdienās.

 • Uzvarētājs netiek galā ar pārvadājumiem 17

  Uzņēmums Ventspils reiss apstrīdējis Autotransporta direkcijas (ATD) organizētā sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanas konkursa rezultātus. Konkursā uzvarējušais Ventspils uzņēmuma konkurents – SIA Latvijas sabiedriskais autobuss – nespēj nodrošināt pārvadājumus citos reģionos.

 • Jāņu brīvdienās plānotas izmaiņas reģionālo autobusu maršrutos 0

  Jāņu brīvdienās - periodā no 23. jūnija līdz 26. jūnijam - būs izmaiņas 515 reģionālo autobusu maršrutos visā Latvijā, informē Autotransporta direkcijas pārstāvji. Daļā maršrutu tiks atklāti jauni reisi, bet daļā tie tiks atcelti.

 • Plāno atcelt obligāto sejas masku nēsāšanu sabiedriskajā transportā 4

  Satiksmes ministrija (SM) izstrādājusi grozījumus noteikumos par epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai, kas paredz no 15. maija atcelt obligātu sejas masku nēsāšanu sabiedriskajā transportā, liecina informācija Tiesību aktu projektu publiskajā portālā.

 • Starppilsētu maršrutos traucēti norēķini ar VISA kartēm 3

  Pašvaldības SIA ''Ventspils reiss'' informē, ka pašlaik uzņēmuma apkalpotajos starppilsētu un novada maršrutos par braucienu ir iespējams norēķināties tikai skaidrā naudā un ar MAESTRO vai MASTER CARD maksājumu kartēm, kuras, saskaņā ar Finanšu nozares asociācijas datiem, ir lielākajai daļai Latvijas iedzīvotāju. VISA kartes šobrīd netiek pieņemtas.

 • Ventspils reiss svin 25 gadus 0

  Šogad aprit 25 gadi jeb ceturtdaļa gadsimta, kopš pilsētā pasažieru pārvadājumus veic pašvaldības SIA Ventspils reiss. Atzīmējot jubileju, uzņēmums pateicas saviem darbiniekiem un arī pasažieriem, kas bijuši uzticīgi visus šos gadus.