Tēma: Sabiedriskais transports

 • Atcelti vairāki autobusu reisi visā Latvijā 5

  Pasažieru pārvadātāji ar autobusiem trešdien atcēluši vairākus reisus visā Latvijā, liecina Autotransporta direkcijas (ATD) publiskotā informācija.

 • Uz uguņošanu varēs doties ar autobusu 3

  Lai atvieglotu iedzīvotāju nokļūšanu uz jaunā gada sagaidīšanas pasākumiem Lielajā laukumā, būs papildus autobusu reisi maršrutos nr. 22 “Inženieru iela – Celtnieku iela” un nr.1 “Autoosta – Tārgale”.

 • Ventspils maratona laikā būs sabiedriskā transporta kustības traucējumi 0

  Svētdien, 17. septembrī, norisināsies Ventspils maratona sacensības, tāpēc no plkst. 9.00 līdz plkst. 15.30 būs izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā: netiks apkalpotas vairākas autobusu pieturas, kā arī būs mainīti autobusu kustības ceļi visos pilsētas sabiedriskā transporta maršrutos, kā arī novada un starppilsētu maršrutos Kuldīgas un Liepājas virzienā.

 • Nedēļas nogalē būs izmaiņas autobusu kustībā 0

  Nedēļas nogalē, no 21. līdz 23. jūlijam, Ventspilī un tās apkārtnē notiks vairāki pasākumi, kas ietekmēs sabiedriskā transporta kustību gan pilsētas, gan starppilsētu autobusu maršrutos.

 • Motobraucēju saieta laikā autobusi kavēsies 0

  Pašvaldības SIA “Ventspils reiss” informē, ka sestdien, 15.jūlijā, laikā no plkst.15.00 līdz plkst.16.00 iespējama autobusu kavēšanās visos sabiedriskā transporta maršrutos.

 • Paaugstinās transporta pabalstu cilvēkiem ar invaliditāti 0

  No 1. jūlija pabalsts transporta izdevumu kompensēšanai cilvēkiem ar invaliditāti, kuriem ir apgrūtināta pārvietošanās, tiks paaugstināts par vairāk nekā 31%, informē Labklājības ministrijas sabiedrisko attiecību speciālists Egils Zariņš.

 • Apstiprina saistošos noteikumus par braukšanas maksas atvieglojumiem 2

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome apstiprināja Saistošos noteikumus “Par braukšanas maksas atvieglojumiem Ventspilī”. Saistošie noteikumi izstrādāti ar mērķi, lai tiktu sniegts plašāks atbalsts iedzīvotāju grupām, kurām nepieciešams pārvietoties pašvaldības administratīvajā teritorijā, izmantojot sabiedrisko transportu.

 • Gaidāmas izmaiņas pilsētas sabiedriskajā transportā 26

  No 2. marta Ventspils pilsētas sabiedriskajā transportā tiks mainīta norēķinu kārtība un iespējas, kā arī braukšanas maksas tarifi. Izmaiņas būs attiecināmas uz visām pasažieru grupām un biļešu veidiem.

 • Atvieglojumus saņems tikai ar eID karti 3

  Nesen sociālajos tīklos aktualizējās jautājums par atlaidēm skolēniem braukšanai sabiedriskajā transportā. Autotransporta direkcija (ATD) šogad plāno ieviest sistēmu, kur, lai saņemtu braukšanas maksas atlaidi, kā personu apliecinošs dokuments tiks pieņemta tikai eID karte.

 • Konkurents sodīts par dalību kartelī 8

  Viens no Ventspils pasažieru pārvadājumu uzņēmuma Ventspils reiss konkurentiem – Latvijas sabiedriskais autobuss – ir sodīts par aizliegtu vienošanos par sabiedriskā transporta pakalpojumu tirgus pārdali, lai saņemtu valsts pasūtījumu reģionālajos maršrutos, tai skaitā Ventspilī.

 • Būs izmaiņas reģionālo autobusu maršrutu kustību sarakstos 0

  Arī šī gada nogales svētkos - Ziemassvētkos un Jaunā gada brīvdienās - gaidāmas izmaiņas vairāk nekā 500 reģionālo autobusu maršrutos visā Latvijā. No 24. decembra līdz 2023. gada 1. janvārim gan tiks atklāti jauni reisi, gan daļa no tiem tiks slēgti, bet oficiālajās svētku dienās, 24. – 26. decembrī, kā arī 31. decembrī un 1. janvārī, tie kursēs pēc brīvdienu grafika.