Tēma: Sabiedriskais transports

 • Plāno atcelt obligāto sejas masku nēsāšanu sabiedriskajā transportā 4

  Satiksmes ministrija (SM) izstrādājusi grozījumus noteikumos par epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai, kas paredz no 15. maija atcelt obligātu sejas masku nēsāšanu sabiedriskajā transportā, liecina informācija Tiesību aktu projektu publiskajā portālā.

 • Starppilsētu maršrutos traucēti norēķini ar VISA kartēm 3

  Pašvaldības SIA ''Ventspils reiss'' informē, ka pašlaik uzņēmuma apkalpotajos starppilsētu un novada maršrutos par braucienu ir iespējams norēķināties tikai skaidrā naudā un ar MAESTRO vai MASTER CARD maksājumu kartēm, kuras, saskaņā ar Finanšu nozares asociācijas datiem, ir lielākajai daļai Latvijas iedzīvotāju. VISA kartes šobrīd netiek pieņemtas.

 • Ventspils reiss svin 25 gadus 0

  Šogad aprit 25 gadi jeb ceturtdaļa gadsimta, kopš pilsētā pasažieru pārvadājumus veic pašvaldības SIA Ventspils reiss. Atzīmējot jubileju, uzņēmums pateicas saviem darbiniekiem un arī pasažieriem, kas bijuši uzticīgi visus šos gadus.

 • Bēgļi no Ukrainas reģionālajā sabiedriskajā transportā varēs braukt bez maksas 0

  Lai atbalstītu Ukrainas pilsoņus un viņu ģimenes locekļus, kuri, bēgot no Krievijas izraidītā kara Ukrainā, ieradušies Latvijā, lemts, ka tie reģionālajā sabiedriskajā transportā varēs braukt bez maksas. Lēmumu 10. martā, pieņēma Saeima, pieņemot grozījumus ''Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likumā''.

 • No 1. marta sabiedriskajā transportā vairs nav spēkā ietilpības ierobežojums 0

  Beidzoties valstī noteiktajai ārkārtējai situācijai, no 1. marta, vairs nebūs spēkā sabiedriskā transporta ietilpības ierobežojumi un atcelti braukšanas maksas atvieglojumu ierobežojumi pašvaldību sabiedriskā transporta maršrutos pilngadīgām personām bez vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta, informēja Satiksmes ministrijas (SM) pārstāvji.

 • Sabiedriskajā transportā vairs nevarēs izmantot auduma sejas maskas 8

  Lai nodrošinātu augstāku aizsardzību, no 25. janvāra sabiedriskajā transportā, taksometros un pasažieru komercpārvadājumos ar vieglo automobili visiem obligāti jāizmanto vismaz FFP2 klases respiratori bez vārsta vai medicīniskās sejas maskas, informē Satiksmes ministrijā.

 • Covid-19 slimniecei, kura pārvietojās ar autobusu, piemēro naudas sodu 64

  4. novembrī ap plkst. 12 Valsts policijā tika saņemta informācija par to, ka Ventspils novadā sabiedriskajā transportā reisā ''Piltene-Ventspils'' atrodas Covid-19 inficēta persona. Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas un Ventspils iecirkņa amatpersonas devās uz izsaukumu, un apturēja autobusu Tārgales pagastā.

 • Ar Covid-19 sasirgušais braucis autobusā Piltene-Ventspils 12

  Slimību profilakses un kontroles centra epidemiologi, veicot epidemioloģisko izmeklēšanu, noskaidrojuši, ka pasažieris, kuram apstiprināta Covid-19 infekcija, 4. novembrī braucis ar autobusu maršrutā Piltene-Ventspils, plkst. 12.08.