Tēma: Sabiedriskais transports

 • Covid-19 slimniecei, kura pārvietojās ar autobusu, piemēro naudas sodu 64

  4. novembrī ap plkst. 12 Valsts policijā tika saņemta informācija par to, ka Ventspils novadā sabiedriskajā transportā reisā ''Piltene-Ventspils'' atrodas Covid-19 inficēta persona. Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas un Ventspils iecirkņa amatpersonas devās uz izsaukumu, un apturēja autobusu Tārgales pagastā.

 • Ar Covid-19 sasirgušais braucis autobusā Piltene-Ventspils 12

  Slimību profilakses un kontroles centra epidemiologi, veicot epidemioloģisko izmeklēšanu, noskaidrojuši, ka pasažieris, kuram apstiprināta Covid-19 infekcija, 4. novembrī braucis ar autobusu maršrutā Piltene-Ventspils, plkst. 12.08.

 • Izmaiņas autobusu kustībā mājsēdes laikā 1

  Saskaņā ar valdības pieņemtajiem lēmumiem, Latvijā no 21. oktobra līdz 15. novembrim noteikta komandantstunda laikā no plkst. 20 līdz plkst.5, tāpēc šajā laikā būs izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā.

 • Braukšanas maksas atlaides nepiemēros, ja nebūs sertifikāta 0

  Latvijā no 11. oktobra izsludinot ārkārtējo situāciju ir noteikts, ka no 18. oktobra pilngadīgajiem, kuriem nav vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta braukšanas maksas atvieglojumi netiks piemēroti, informēja Satiksmes ministrijā.

 • Ar Covid-19 saslimušais braucis maršrutā Rīga-Ventspils 0

  Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemiologi, veicot epidemioloģisko izmeklēšanu, noskaidrojuši, ka pasažieris, kuram apstiprināta saslimšana ar Covid-19, trešdien, 29. septembrī, braucis ar autobusu Rīga-Ventspils plkst.8.40 no Rīgas uz Ventspili.

 • Ar Covid-19 saslimušais braucis maršrutā Ventspils-Rīga 0

  Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemiologi, veicot epidemioloģisko izmeklēšanu, noskaidrojuši, ka pasažieris, kuram apstiprināta Covid-19 izraisošā infekcija, piektdien, 24. septembrī, braucis ar autobusu Ventspils-Rīga plkst.16.25 no Ventspils līdz Kandavas pagriezienam.

 • SPKC brīdina autobusa pasažierus 4

  Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemiologi, veicot epidemioloģisko izmeklēšanu, noskaidrojuši, ka pasažieris, kuram apstiprināta Covid-19 infekcija, 19. septembrī braucis ar autobusu maršrutos Dundaga-Ance-Virpe-Ance-Ventspils un Ventspils-Talsi-Tukums-Dubulti-Rīga.

 • Sabiedriskajā transportā varēs ļaut noteikt iekāpšanu tikai ar Covid-19 sertifikātu 48

  Sabiedriskajā transportā pasažieru skaita maksimālā ietilpība palielināta līdz 80% līdzšinējo 65% vietā, savukārt komerciālo maršrutos pārvadātājiem, kā arī valstspilsētu pārvadātājiem būs ļauts organizēt pārvadājumus, kuros uzņems pasažierus tikai ar sadarbspējīgiem Covid-19 sertifikātiem, paredz valdībā otrdien atbalstītie grozījumi.

 • Ar Covid sasirgušais braucis sabiedriskajā transportā 10

  Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemiologi, veicot epidemioloģisko izmeklēšanu, noskaidrojuši, ka pasažieris, kuram apstiprināta Covid-19 infekcija, 31. augustā braucis ar autobusiem Dundaga-Talsi, Rīga-Talsi-Ventspils, Ventspils-Rīga un Rīga-Kolka.

 • Uz tilta tiks atjaunota divvirzienu satiksme 0

  Sākusies jauna Ventas tilta remontdarbu fāze, tāpēc sākot ar 6. augustu, uz tilta tiks atjaunota divvirzienu satiksme. Savukārt, no 10. augusta uz remontdarbu laiku darbosies pagaidu gājēju pārejas.

 • Atcels vairākus autobusu reisus 9

  Samazinoties pasažieru skaitam, uz nenoteiktu laiku tiks apturēti vairāki maršrutu Rīga-Ventspils un Rīga-Liepāja autobusu reisi, informē Autotransporta direkcijā.

 • Būs nelielas izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā 7

  Lai arī nelielas, tomēr izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā pasažierus sagaida arī vecgada pēdējā dienā un jaunā gada pirmajās dienās. Ventspils novada pasažieriem jāatceras, ka no 1. janvāra novadā pasažieru pārvadājumus nodrošinās pašvaldības SIA ''Ventspils reiss''.