Tēma: Sabiedriskais transports

 • No 1. jūlija gaidāmas izmaiņas starppilsētu un novada autobusu maršrutos 5

  No 2024. gada 1. jūlija Latvijas reģionālo autobusu maršrutu tīkla daļā “Ventspils” stāsies spēkā jaunais ilgtermiņa līgums, kas starp pasūtītāju  - Valsts SIA “Autotransporta direkcija” - un pasažieru pārvadātāju - pašvaldības SIA “Ventspils reiss” - noslēgts uz desmit gadiem.

 • Sabiedriskā transporta pārvadātājiem stāsies spēkā ilgtermiņa līgumi 3

  Reģionālo autobusu maršrutu tīkla daļās "Ventspils" un "Valmiera, Valka, Smiltene" no 1. jūlija esošajiem pārvadātājiem SIA "Ventspils reiss" un SIA "VTU Valmiera" stāsies spēkā jaunie ilgtermiņa līgumi, kurus noslēgs uz desmit gadiem, informē Autotransporta direkcijas (ATD) pārstāvji.

 • Vasarā sabiedriskais transports kursē ilgāk 1

  Vasaras sezonā no 1. jūnija līdz 31. augustam Ventspils pilsētas sabiedriskais transports maršrutā nr.22 “Inženieru iela – Celtnieku iela” pasažieru ērtībām kursē arī vēlākās vakara stundās.

 • Izmaiņas autobusu kustībā valsts svētkos 2

  Tuvākajās svētku brīvdienās, 4. un 6.maijā, gaidāmas nelielas gan pašvaldības SIA “Ventspils reiss” apkalpotajos Ventspils pilsētas, gan starppilsētu autobusu maršrutos.

 • Informācija sabiedriskā transporta pasažieriem 0

  Tuvojoties svētku brīvdienai 1. maijā, informējam par gaidāmajām izmaiņām, kā arī vēlamies mudināt pasažierus nokļūšanai Pārventā izmantot ne tikai 22. maršruta, bet arī citu maršrutu autobusus.

 • Atsāks Kuldīgas ielas pārbūvi 0

  8. aprīlī tiks atsākta Kuldīgas ielas pārbūve posmā no Jēkaba ielas līdz Viduma ielai. Būvdarbu laikā tiks mainīts sabiedriskā transporta kustības maršruts, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Pasūtītājs mainīs braukšanas maksas tarifu reģionālajos maršrutos 1

  Pamatojoties uz sabiedriskā transporta pakalpojumu izmaksu pieaugumu un lai valsts varētu nodrošināt augstu pakalpojuma kvalitāti, kā arī lai izlīdzinātu esošās tarifu atšķirības starp dažādiem reģioniem un dažādas nozīmes maršrutiem, kur biļetes cena par vienu un to pašu veikto attālumu ir dažāda, pasūtītājs – Valsts SIA “Autotransporta direkcija” - ir pieņēmis lēmumu  no 1. aprīļa reģionālās nozīmes sabiedriskā transporta maršrutos, tas ir, novada un starppilsētu maršrutos, ieviest vienotu braukšanas maksas tarifu.

 • Atcelti vairāki autobusu reisi visā Latvijā 5

  Pasažieru pārvadātāji ar autobusiem trešdien atcēluši vairākus reisus visā Latvijā, liecina Autotransporta direkcijas (ATD) publiskotā informācija.

 • Uz uguņošanu varēs doties ar autobusu 3

  Lai atvieglotu iedzīvotāju nokļūšanu uz jaunā gada sagaidīšanas pasākumiem Lielajā laukumā, būs papildus autobusu reisi maršrutos nr. 22 “Inženieru iela – Celtnieku iela” un nr.1 “Autoosta – Tārgale”.

 • Ventspils maratona laikā būs sabiedriskā transporta kustības traucējumi 0

  Svētdien, 17. septembrī, norisināsies Ventspils maratona sacensības, tāpēc no plkst. 9.00 līdz plkst. 15.30 būs izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā: netiks apkalpotas vairākas autobusu pieturas, kā arī būs mainīti autobusu kustības ceļi visos pilsētas sabiedriskā transporta maršrutos, kā arī novada un starppilsētu maršrutos Kuldīgas un Liepājas virzienā.